|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Odwrotnie. Na BAW są podane jedynie faule. Na stronie fify wykroczenia (faul commited - wliczane tam są też zagrania ręką itp.). Do tego należy dodać oczywiście spalone i gotowa liczba wykroczeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Już Wam Panowie odpowiadam... statystyki b&w to w sumie o kant tyłka można rozbić i powinno się brać statystyki FIFA... Czemu?? A to dlatego, że często b&w nie uwzględnia niektórych zdarzeń w trakcie meczu. Tak było również w meczu Portugalia - Francja gdzie nie uznano free kicka dla Francji po faulu na Henrym. Podano tylko rzut karny w statystykach, ale nie podano faulu Portugalii który przecież jest konieczny aby nastąpił rzut karny. Także co do ilości wykroczeń to:
Portugalia miała 22 Francja miała
Fakt faktem tu różnica była spora, ale przy różnicy 1 czy 2 wykroczeń i grze o nie złe pieniądze liczy się wszystko. Moim zdaniem raport FIFA powinien być w 2 ostatnich meczach rozstrzygającym w naszych typach. B&W robi zbyt wiele błędów które widać gdy ogląda się mecz i śledzi statsy które podają. Oczywiście ilość autów bierzemy z b&w bo FIFA tego nie uwzględnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
P.S.
Portugalia miała 22 Francja miała 11
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Niestety, to jest poważniejszy problem
Staty FIFA nie uwzględniają np. źle wyrzuconych autów ( w którymś meczu były chyba trzy i nie widzialem tego w statach).
Większośc meczów sam liczę, ale muszę czasem to skorygować i tu zaczynają się schody - tak naprawdę brakuje dokładnych danych.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Myślę, że statów nie ma co wklejać , nikt nie trafił żadnego zakładu na mecz Nie-Port <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
i się zrobił problem...BAW wyliczył 35 wykroczeń, ja 35 a strona fify 34.linia 34.5... jak dodany to z fify + kartke za ściągnięcie koszulki to mamy 35..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Fifa nie doliczyła łącznie trzech wykroczeń. Właśnie żółtej za koszulkę + jeszcze dwóch fauli w pierwszej połowie. 1 dla Port i 2 dla Niemiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
korzystajac z wlasnych notatek wychodzi chyba cos takiego
jazdagz +163 (6) mata82 -100 (6) madrilenio -150 (6) ryf -184 (7) lukiwa -232 (7) kamasutra -237 (8) Fro_Lech -253 (7) zxraq -325 (6)
jesli sie cos nie zgadza prosze zmienic pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227 |
no chyba coś ci sie pomyliło bo ja mam +450 -100/-100/-100/+500/+350/-100/=+450 a z lukiwą i fro lechem chyba tez cos zle policzyłes
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
przepraszam maadrilenio!!!
nie wiem dlaczego zylem sobie ze swiadomoscia ze dales 1-0 dla portugalii ?!?! wiec to ty jestes liderem i zwyciestwo masz juz w zasadzie w kieszeni.
mozesz jeszcze poinformowac w ktorym ewentualnie typie u lukiwy lub Fro_Lecha sie pomylilem. Jesli to mialo miejsce to raczej chyba przy typach z tymi wykroczeniami. i jesli dysponujesz swoja tabelka to bardzo bym prosil o zamieszczenie pozdrawiam
P.S jestem ciekaw czy sam sobie dobrze licze;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227 |
nie mam pewności co do lukiwy i fro lecha ale wychodzi mi że lukiwama -62 lub+35,a fro lech -83 lub+132 ale może ja w tych przypadkach cos zle policzyłem reszta wychodzi mi tak jak u ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
wg mnie; Fro_Lech 1 Typ: Brazylia -100 2 Włochy - Ukraina: więcej wykroczeń Typ: Ukraina +72 3 Niemcy - Włochy: więcej ż.kartek Typ: Niemcy +175 4 Portugalia - Francja rozne POR 3-5 -100 5 Portugalia - Francja - więcej wykroczeń Typ: Francja -100 6 Niemcy-Portugalia - więcej wykroczeń Typ: Niemcy -100 7 tu w ogole kurs 1.3 (a minimum 1.4) -100
i z tego wychodzi -253
wg mnie lukiwa
1 Niemcy - Argentyna: Handicap (1-0) typ : argentyna -100 2 Italien - Ukraina: Handicap (0-1) typ : italien +175 3 Anglia - Portugalia: Najwięcej wykroczeń typ : anglia +93 4 tu pomylka -100 5 Niemcy - Włochy: Najwięcej wykroczeń typ : niemcy -100 6 Portugalia - Francja:Najwięcej wykroczeń typ : francja -100 7 Germany - Portugal: Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto Typ:tak -100
lacznie -232
jesli jest pomylka to tylko i wylacznie w tych przewinieniach, ale wiekszosci przypadkow mowa o ich wynikach byla na forum, reszte uzupelnialem to co baw tam sobie skrobie. z tego co wiem pixes prowadzi takie staty i fajnie by bylo jakby ocenil jak to wszystko wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227 |
skoro tak to pewnie masz racje zle wtakim razie musiałem rozliczyć te typy z wykroczeniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Ile minut doliczył sędzia do 2 połowy we wczorajszym meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Ile minut doliczył sędzia do 2 połowy we wczorajszym meczu? 2 minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100 |
Mam problem,próbowałem wypłacić te wygrane pieniądze 150euro - 4 miejsce,ale cofneli mi przelew.Support odpowiedział mi że to jest bonus i muszę go 5 razy obrócić zanim wypłacę.
Thank you for your mail.
As far as I can see you have an active bonus on your account.
The wagering requirements for this bonus is 5 times and before withdrawing any funds you will have to fulfill the requirements attached to this bonus.
I hope you will find this information useful.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Ooo to widzę, że źle był napisany regulamin co do wypłat albo Banik nie powiedział o konkursie komu trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
To mi pewnie też cofną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zanim go obrócę pięć razy to go przegram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Mam problem,próbowałem wypłacić te wygrane pieniądze 150euro - 4 miejsce,ale cofneli mi przelew.Support odpowiedział mi że to jest bonus i muszę go 5 razy obrócić zanim wypłacę.
Thank you for your mail.
As far as I can see you have an active bonus on your account.
The wagering requirements for this bonus is 5 times and before withdrawing any funds you will have to fulfill the requirements attached to this bonus.
I hope you will find this information useful. To ja byłem gdzieś w samej końcóweczce szesnastki i mi pieniądze na MB wysłali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100 |
To ja nie wiem czemu mi nie chcą wypłacić,Sytuacje z bonusem startowym 246+246 mam uregulowaną,zrobiłem obrót 5x246,poza tym wypłacili mi kasę więc wszystko powinno być ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Hej!
Czy ktos jeszcze oprocz maty ma problem z wyplata nagrody w rundzie finalowej?
|
|
|
Link skopiowany do schowka