|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Ja jeszcze niewiem bo w czwartek zlecilem wyplate i z konta odjeto mi kase ale jeszcze nie doszla do mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Witam tak na wstępie gratuluje zwycięzcy - duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />. W piątek dokonałem polecenia przelewu wygranej w konkursie - teraz jest 21:45 wtorek ( na stronce pisze, że przelew idzie 1-3 dni), a kaski dalej na koncie nie ma. Coś chyba niezbyt Betsson wywiązuje się z terminów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozatym mam nienajlepszą opinię o Betssonie pod względem rozliczania zakładów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />(ale o tym napisze później), bo jeszcze mi nierozliczą wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Jeśli zrobiłes to w piątek po południu, to poczekaj do jutra. Pewnie księgowośc nie pracuje w weekendy. Też tak miałem, ale dotarło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Seba , przelew idzie od 3 do 7 dni roboczych (poki co jeszcze przelew zagraniczny) Jesli masz problem ze zle rozliczonym zakaldem daj znac na priv sparwdze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jeszcze jedno. Wlasnie przygotowuje liste wysylkowa z koszulkami, a pare osob nie podalo mi danych (imie/nazwisko) Kto cche dostac swoj rozmiar niech tez o tym napisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Chyba w mailu nie podałem, rozmiar koszulki poproszę XL
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
No ja nie mam problemu z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa juz jest w mBanku, a z koszuleczka to prosze o XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
wrocilem z wakacji i tak sobie mysle,ze tez chyba nie podalem rozmiaru koszulki :/ jak to jeszcze mozliwe, to prosze o XL! poza tym chyba wszystkie dane podalem, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka