Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Ja jeszcze niewiem bo w czwartek zlecilem wyplate i z konta odjeto mi kase ale jeszcze nie doszla do mbanku.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Witam
tak na wstępie gratuluje zwycięzcy - duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.
W piątek dokonałem polecenia przelewu wygranej w konkursie - teraz jest 21:45 wtorek ( na stronce pisze, że przelew idzie 1-3 dni), a kaski dalej na koncie nie ma. Coś chyba niezbyt Betsson wywiązuje się z terminów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozatym mam nienajlepszą opinię o Betssonie pod względem rozliczania zakładów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />(ale o tym napisze później), bo jeszcze mi nierozliczą wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Jeśli zrobiłes to w piątek po południu, to poczekaj do jutra. Pewnie księgowośc nie pracuje w weekendy. Też tak miałem, ale dotarło.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Seba , przelew idzie od 3 do 7 dni roboczych (poki co jeszcze przelew zagraniczny)
Jesli masz problem ze zle rozliczonym zakaldem daj znac na priv sparwdze.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jeszcze jedno.
Wlasnie przygotowuje liste wysylkowa z koszulkami, a pare osob nie podalo mi danych (imie/nazwisko) Kto cche dostac swoj rozmiar niech tez o tym napisze.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chyba w mailu nie podałem, rozmiar koszulki poproszę XL

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
No ja nie mam problemu z wyplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa juz jest w mBanku, a z koszuleczka to prosze o XL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
wrocilem z wakacji i tak sobie mysle,ze tez chyba nie podalem rozmiaru koszulki :/ jak to jeszcze mozliwe, to prosze o XL! poza tym chyba wszystkie dane podalem, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1