Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
A ja wbrew wszystkim uważam, że Nadal wygra z Jarko 3:0. Tak jak nie trawię młodego, tak uważam, że grę na trawie poprawił i to wyraźnie, już jego mecz w Queen's Clubie z Hewittem mi zaimponowal, tutaj jeszcze bardziej. Zdziwię się jeśli Rafa przegra choćby 1 seta, w perspektywie 5-setowej batalii z Lleytonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do pięciosetówki -> może i tak, jednak mam wątpliwości, czy oby napewno z Lleytonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Baghdatis z niespodziewaną łatwością odprawił z Wimbledony Murraya i tutaj będzie bardzo groźny dla Australijczyka. Marcos ma bardzo dobry serwis i znakomity return. Hewitt specjalistą od serwisu nie jest i nawet z Koreańczykiem Lee w ważnych momentach ten serwis mocno szwankował. Jeżeli dodamy do tego niesamowią sprawność i wolę walki Marcosa Baghdatisa, porównywalą do tej Rafy Nadala, to można spodziewać się wielkiego widowiska, a nawet wyeliminowania Lleytona Hewitta już w ćwierćfinale.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
W sumie racja, tak napisałem, a złamanego euro bym na Lleytona nie postawił mimo wielkiej sympatii do niego.

Co do Rogera - nie porównujcie jego gry w Halle z tym co gra tutaj. Ancic może z nim powalczyć serwisem, ma bardzo dobry sezon, ale nie podejrzewałbym go o stworzenie zbyt wielkich klopotow mistrzowi. 3-0 jak dla mnie.

Chcialbym zobaczyc final Wimbledonu Federer - Nadal. Moze w koncu Roger przełamie swoj kompleks i po pokonaniu Hiszpana, za rok na RG już się uda...

Ahhh idę spać bo zmeczony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nadal 3-0
Roger 3-0
Hewitt 3-2 choć rzeczywiscie moze byc roznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Stepanek 1-1 dalej nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Moim zdaniem dziś Nieminen jak się "dopasuje taktycznie " do rywala to może być ciężki mecz dla Rafy ,a zawsze w wielkich szlemach najtrudniejsze sę... ćwierćfinały , dziś przed nami 4 niezwykle ciekawe spotkania , ja sie skusze na postawienie handi +1,5 w setach na Baghdatisa z Hewittem bo ja Marcosa widze w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Ancic musi dziś zagrać mecz życia , serwować znakomicie , około 35 asów aby powalczyż z Fedem choć z drugiej strony nie sądze aby Roger znowu zaserwował 21 asów jak z Berdychem bo to mu się zdarza rzadko , zdenerwuje się jak Szwajcar będzie co moment kiedy będzie chciał łamał Ancica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , spotkanie Stepanka z Bjorkmanem ja bym postawił na Czecha ze względu na to że jest nieco młodszy .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
W sts jest kurs 1,7 na Nieminena +2,5 seta
Do tego Baghdatis +2,5 seta za 1,25
ako 2,125
Rafa bardzo poprawił grę na trawie ale nie wierzę że
wygra to 3-0.
Zkoleji Marcos w Wimbledonie gra rewelacyjnie i jest
w stanie wygrać z Hewittem.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
Co powiecie na over 39,5 gema w Hewitt - Baghdatis??Jak dla mnie na trzy setówce się nie skończy,stawiam na 3-2 Baghdatis w więc overek bardzo możliwy.Pozdrawiam i proszę o opinie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Co myślicie o handi-5 gemy na Federera. Myśle, ze bardzo prawdopodobne bo nawet jak Federer wygra 3:0 wszystkie po 6:4 by weszło. Na pewno stać Federera na wygranie 3:0 i więcej razy przełamać rywala niż raz w secie. Co o tym myślicie?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Radziłbym mimo wszystko uważać ze stawianiem na trudny mecz dla Hewitta w spotkaniu z cypryjczykiem. Wiem jaki to z niego talent itd ale oglądałem jego spotkanie z Murrayem ( postawiłem na anglika ) i tak fatalnie grającego tenisisty jak anglik dawno w męskich rozgrywkach nie widziałem. Miał wiele okazji na doprowadzenie do breakpointów i we wszystkich kluczowych momentach tak niewiarygodnie psuł że aż przykro było patrzeć, a stylu przegranej w tiebreaku w trzecim secie aż szkoda gadać. Widać było że psychicznie ten chłopiec nie dojrzał jeszcze do grania i sporo pracy przed nim. Z wyjadaczem pokroju australijczyka tak już nie będzie i mecz skończy się pewną wygraną Hewitta 3:0 lub 3:1.
Pozdr

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Na gorąco po meczu. Wygrana Bagdatisa zasłużona. Hewitt przespał całego pierwszego seta, połowę drugiego, w trzecim nie potrafił wykorzystać breakpointów co zdecydowało o przegranej w tym secie a w konsekwencji porażce w meczu. Wynik trafiłem 3:0 było blisko a skończyło się 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda tylko że w drugą stronę. Generalnie po Paryżu jest to kolejny turniej w którym w rozgrywkach mężczyzn jest więcej niespodzianek niż kobiet, masakra.
Pozdr

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Na gorąco po meczu. Wygrana Bagdatisa zasłużona. Hewitt przespał całego pierwszego seta, połowę drugiego, w trzecim nie potrafił wykorzystać breakpointów co zdecydowało o przegranej w tym secie a w konsekwencji porażce w meczu. Wynik trafiłem 3:0 było blisko a skończyło się 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda tylko że w drugą stronę. Generalnie po Paryżu jest to kolejny turniej w którym w rozgrywkach mężczyzn jest więcej niespodzianek niż kobiet, masakra.
Pozdr
Ja bym raczej tego za niespodziankę nie uznał. Napewno dużo bardziej zaskakujące by było, gdyby Lleyton wygrał 3:0. Ale to własnie był jeden z tych meczów, w którym realna ocena umiejętności obu zawodników może dać duże zyski w grze u buka. Poprostu Lleyton nie miał argumentów na Baghdatisa. Widać, że Cypryjczyk uczył się tenisa w paryskiej akademii, bo jest doskonale wykształcony pod względem techniki. Nadal (bo nie wydaje mi się, żeby Nieminen awansował do półfinału) będzie miał ciężki orzech do zgryzienia i myślę, że półfinał rozstrzygnie się w pięciu setach.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 40
[color:"Red"] Przeczytaj Regulamin.

Last edited by Schranzer; 05/07/2006 21:23.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Moim zdaniem dojdzie do powtórki z początku roku i finału Federer - Baghdatis , Marcos świetnie się podpasowal , nie sądze żeby Nadal albo Nieminen z nim wygrali , świetnie sie potrafi podpasować pod rywala , dziś zdeklasował Lleytona , szkoda że Federer tak zdominował , łamał Maria kiedy chciał i Mario nawet seta nie urwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Jutro spotkanie Federera z Bjorkmanem.

Czyżby pewna 1 ?? Może pewne 3-0 ??

Pozdrawiam.
Według mnie pewne 3:0. Bjorkman ma zbyt słaby serwis (Dziś pierwszy serwis w okolicach 185 km/h), żeby utrzymywać go po 6 razy w każdym secie. Bjorkman miał bardzo trudną drogę do półfinału, ostatnie dwa mecze to pięciosetówki a Federer wyglądał dziś znakomicie (poza momentem, w którym Ancic prawie przełamał go dwa razy z rzędu) i Szwedowi nie odpuści. Federer po niepowodzeniu w finale RG jest bardzo zdeterminowany i widać, że ani na moment nie zwalnia tempa.
Za niski kurs, żeby bawić się w czystą jedynkę, ale jeżeli 3:0 będzie conajmniej 1,35-1,40 to napewno zagram.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Moim zdaniem dojdzie do powtórki z początku roku i finału Federer - Baghdatis , Marcos świetnie się podpasowal , nie sądze żeby Nadal albo Nieminen z nim wygrali , świetnie sie potrafi podpasować pod rywala , dziś zdeklasował Lleytona , szkoda że Federer tak zdominował , łamał Maria kiedy chciał i Mario nawet seta nie urwał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
Nadal nie ogra Baghdatisa? Polemizowałbym. Dzisiaj nie było widać w Australijczyku jakiegoś zacięcia, niektóre piłki oddawał jakby bez walki. Baghdatis trafi prawdopodobnie na bardzo walecznego Rafę Nadala, który pokazał już, że gra na maksa przez cały mecz, nie odpuszcza żadnej piłki. Poza tym Hiszpan dysponuje solidnym serwisem, czym zdecydowanie przewyższa Hewitta. Poza tym Baghdatis nie pokazał dziś jakiegoś wybitnego returnu; on wygrywał bardzo często przy serwisie Lleytona po długich wymianach, gdzie Australijczyk popełniał niewymuszone błędy; owszem, było sporo winnersów, ale na Nadala to może nie wystarczyć.
Dużo zależy od tego, jak będzie wyglądał jutrzejszy mecz Nadala z Nieminenem, bo jeżeli przyjdzie się męczyć mistrzowi Rolanda Garrosa przez pięć setów, to nie wróżę mu dobrej przyszłości. Jeżeli jutro Nadal wygra 3:0 po bardzo dobrej grze, to Baghdatis go nie zatrzyma.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
[/quote]Ja bym raczej tego za niespodziankę nie uznał. Napewno dużo bardziej zaskakujące by było, gdyby Lleyton wygrał 3:0. Ale to własnie był jeden z tych meczów, w którym realna ocena umiejętności obu zawodników może dać duże zyski w grze u buka. Poprostu Lleyton nie miał argumentów na Baghdatisa. [/quote]

Realna ocena umiejętności obu zawodników kusiła aby stawiać na australijczyka. Niestety rozpoczął zaspany i taki zakończył. Sporo winnerów cypryjczyka ale cała masa niewymuszonych Hewitta i głównie dzięki nim cyprys wygrał spotkanie. W obu ostatnich meczach dużo szczęścia przy nim.
Pamiętam jak miał zagrozić Ferdkowi przy okazji AO, kto oglądał widział nagą prawdę cypryjskiego tenisa mimo iż już okrzyknięto go następcą Federera, potem przyszła turniejowa przeciętność, a teraz szczęśliwy awans do ćwierćfinałów. Szkoda że nie da się zarobić na jego porażce bo cały czas będzie występował z pozycji underdoga.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Quote
Quote
Jutro spotkanie Federera z Bjorkmanem.

Czyżby pewna 1 ?? Może pewne 3-0 ??

Pozdrawiam.
Za niski kurs, żeby bawić się w czystą jedynkę, ale jeżeli 3:0 będzie conajmniej 1,35-1,40 to napewno zagram.

Dzisiaj widziałem kurs na 3:0 w bet365... Otóż wynosi on obecnie 1.07... Bez komentarza. Może skuszę się na handi +8 na Bojorkmana aczkolwiek mam spore wątpliwości jeśli chodzi wytrzymałość Szweda. Ostatnio gra bardzo dużo pięciosetówek i po prostu może nie wytrzymać kondycyjnie. Wynik 6:4, 6:3, 6:4 by mnie satysfakcjonował :-)

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Za niski kurs, żeby bawić się w czystą jedynkę, ale jeżeli 3:0 będzie conajmniej 1,35-1,40 to napewno zagram.

Raczej nie ma na to szans - teraz w betfair jest 1,20, wprawdzie kurs ma tendencję rosnącą, ale wygląda, że do granicy 1,30 nie uda się dojść. Do tego jeszcze prowizja...

Last edited by Fro_Lech; 06/07/2006 13:45.
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Hm, czucie tenisowe mi trochę wróciło nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zobaczymy jak będzie jutro... Ale chyba niezbyt dobrze bo nie wiem co o tych meczach myslec

Nadal poczynił kolosalne postępy w grze na trawie, nie wiem czy to kwestia nawierzchni ale przypuszczam, że wątpię - po prostu chłopak się wyrobił i dostosował swój styl do ostatniej z nawierzchni - a liczylem ze bedzie to domena Rogera, do ktroej nigdy nawet sie nie zblizy (no i nie zblizy sie nawet o metr do poziomu Rogera, ale sam fakt, ze moze zagrac w finale Wimba był nie do pomyslenia dla mnie jeszcze rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

Nadal poplynalby z Ancicem, Labadze narobil mu problemow - ale Nieminen nie mial na to szans, nie gra serve&volley, nie ma zabijajacego serwisu, a w pojedynki na winnery to lepiej się z Hiszpanem nie wdawać.

Jutro Baghdatis. I nie wiem co o tym myśleć. Marcos gra bardzo ekonomicznie, nie ma siły na cały mecz i rozkłada je na poszczególne gemy. Walczy, ma super umiejetnosci i sporo... szczescia, ale czy to wystarczy na Nadala?

Nie sądzę, musiałby zagrać naprawdę piorunująco przez cały mecz, a tak to daję mu 1 seta. Nadal 3-1 bo jest regularniejszy

Co do Rogera z Bjorkmanem, to trzeba otwarcie powiedzieć, że Federerowi dobrze robi taka drabinka jak w tym roku - jest w lepszej dyspozycji niż w zeszłym sezonie, momentami gra naprawdę niesamowicie. Ale jak to on - nie ma instynktu killera-niszczyciela, ktory chce zmieść przeciwnika z kortu nie dając mu żadnych szans. Z Ancicem mogl prowadzic juz 4-0 w trzecim secie, a zdekoncentrowal sie nieco i bylo 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dlatego tutaj widzę Bjorkmana z handi +8.5. Roger nie powinien przełamywać więcej niż raz w secie, Bjorkman jest w dobrej dyspozycji, podejrzewam, że będzie gryzł trawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zeby narobic problemow 'mlodemu', a Federer nie bedzie za wszelka cenę bił się o kolejne breaki. 6-4 7-6 6-3 to MAX w tym meczu, wg mnie :>

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Też postanowiłem coś skrobnąć bo temat zamiera , co do meczu Rogera to właśnie pojedynek z Bjorkmanem może być jego najbardziej zacięty , nie zdziwie się jak straci on seta , nie spodziewałbym się tutaj specjalnej miazgi ze strony Szwajcara , na pewno będzie grał bardzo ekonomicznie , może być całkiem ładny pojedynek co do Nadala to pokonał dziś Nieminena bo był regularniejszy , jeszcze niedawno tyle zastrzeżen do serwisu a daje on w meczach swoim rywalom mniej bp niż Federer . Jedyną osobą która może tu napsuć krwi w tym turnieju Fedowi jest właśnie Marcos Baghdatis który mu urwał seta na AO , spory talent , zdziwie się bardzo jak popłynie jutro z Rafą , na pewno Marcos znajdzie recepte na Nadala , serwis ma na pewno nie gorszy .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Baghdatis jest zbyt nierowny

Ale on juz pokazywal takie rzeczy w ostatnich miesiacach ze NIC mnie nie zdziwi. Na pewno sympatia po stronie Cpryjczyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ciekawe czy nasz GAWRON kiedyś będzie sprawiał nam przyjemność na londyńskich kortach ale już w turnieju seniorskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Federer - Bjorkman

Tutaj tylko możemy się zastanawiać nad o/u jak i hc, ale to przecież oczywiste... Jak gra Roger, to tylko w taki sposób... no chyba że z Nadalem na RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

HC ustawione na lini 8.5, hmm... a ja jednak z muppem bym się tutaj nie zgodził i zarzykowałbym -8.5 dlaczego? Widziałem Szweda w meczu ze Stepanem... i jakoś nie chce mi się wierzyć że mistrz trawy nie złamie go choć z 5 razy tongue Tak mi się widzi jakieś 6-3 6-4 6-2 ? Tak czy tak... gładko będzie tak coś czuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jak to bywa z hc zawsze to tam jakaś loteryjka, tak więc od tego rodzaju gierek, staram się z daleka ...


Nadal - Baghdatis

Tutaj również nie miałem pojęcia i do tej chwili się waham... Tak jak chyba wszyscy rok temu jeszcze nikt by nie pomyślał że Rafa może zajść aż tak daleko... Ale wujek i spółka jednak mają to coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nadal baaaaardzo łatwa drabinka, choć był już bardzo blisko odpadnięcia z mało znanym Kendrickiem... - który grał swój mecz życia - serwisem i mimo że prowadził 2-0 i tak jednak nie starczyło... Później to można by rzec spacerki... Agassi... Labadze...Nieminen... Szkoda mi również bardzo że nie zobaczyliśmy spotkania Rafy z Anciciem, to byłoby naprawdę bardzo ciekawe spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> . Marcos? no cóż.. w I rundzie miał spore problemy z Mackinem, ale później z meczu na mecz się rozkręcał.. i aż w 1/4 z Hewittem... Tutaj miał odpaść ... ale jednak walczakowi - który naprawdę robił wszystko co mógł.. dał radę... Choć jak teraz spoglądam na staty to widzę że Cypryjczyk miał 7/7 bp, to też tak troszkę ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

I teraz Nadal czy Bagha?

Jednak myślę że wszystko rozstrzygnię się z 'wymian' a tutaj jednak Nadal jest lepszy i to on jutro wygryzie awans do wielkiego finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

@1.42 do przyjęcia? Hmm.... Myślałem szczerze że dadzą chociaż to @1.6 , [ciekawe jakie byłby jakby był Lleyton] ,,, no ale cóż... kurs nie powala na nogi, ale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Będzie finał z RG czy z AO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ja jednak jestem za tym co miało miejsce we Francji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko że oczywiście z innym rezultatem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,963 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1