Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66
Dołączył: Oct 2013
Posty: 361
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2013
Posty: 361
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by akagi
Wakacjuję na całego!!! Wkrótce czas do domu, jak szybko ten czas płynie! Co myślicie o mojej torebce BeMyLilou? – taki wpis zamieściła na portalu społecznościowym Agnieszka.


laugh

Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie.


Kto jest na tym zdjęciu bo nie znam tej Pani?? Okulary zasłaniają twarz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by lump
Brzydka jestes jak noc Alison Uytvanck i za cholere nie potrafie wymowic twojego nazwiska ale dzieki tobie zafundowalem sobie tydzien allinclusive w Egipcie na grudzien tak ze Uytvanck wielkie dzieki:)

O swoim chlebodawcy nigdy nie mówi się źle !!! Choćby była nie wiem jak brzydka. Jak daje forsę to zawsze jest mądra , piękna , świetna i w ogóle super !!!

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tomeeekkk
Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie.

Powiem szczerze - masz problem.

A już zupełnie szczerze - widocznie masz kupę problemów.

Ale to już Twój problem. smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Ona jest nigdy niezadowolona niezależnie co by się działo

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tomeeekkk
Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie.

Powiem szczerze - masz problem.

A już zupełnie szczerze - widocznie masz kupę problemów.

Ale to już Twój problem. smile

To chyba ty masz problem. Nie widzę nic dziwnego , w tym , że jej nie lubię. Na tym forum wiele osób jej nie lubi. Nie ma znaczenia tutaj jej narodowość. Ze względu na fakt , że jest polką mam ją po dupie całować ? Zrobiła mnie kilka razy na szaro , jeszcze do tego w bezczelny sposób i tyle. Jak grała ostatnio z Makarovą to nawet nie chciało jej się biegać po korcie. Więc czemu mam mieć szacunek do zawodniczki , która ma w czterech literach wszystko ? Ostatnio Ferrer też mnie na szaro zrobił kilka razy ale chociaż jak gra to widzę , że się stara wygrać (tak to chociaż wygląda) i do tego zawodnika mam szacunek pomimo straty dużych pieniędzy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Gamiz @4.3

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
[Linked Image]

król boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Akagi, jaki problem? To, że jest Polką to nie znaczy, że wszyscy mamy kibicować jej. Zachowuje się jak się zachowuje, mnie też wkurwia i jak przegrywa to płakać nie będę, gdzieś ma kibiców w Polsce, a niektórzy się nadal zachwycają smile

Do tego znawcy tenisa na gazeta.pl i im podobni, którzy robią z niej czołową zawodniczkę świata, bo Agnieszka wygrała tytuł w Seulu. smile

Gdzie jest jej pozycja to pokazują H2H z innymi topowymi zawodniczkami. smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Na Juhaszova już @14 widziałem, aktualnie @1.7 smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jest piątą zawodniczką na świecie.

W ilu, w miarę popularnych sportach, Polka ( Polak ) jest na takim lub wyższym miejscu ?

Ludzie,
trzeba szanować kogoś, kto coś osiągnął swoją pracą.

A tak na marginesie - Rysiu - Ty jak wygrywasz dużą kasę,
to nie szpanujesz, na swój sposób, przed kumplami, rodziną ?
Dalej jesz parówki z Biedronki ?

A że Wam kupony zawaliła...

Śmieszne.

Ale dobra dobra, nie będę się kopał z...
smile




Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by akagi
Jest piątą zawodniczką na świecie.

W ilu, w miarę popularnych sportach, Polka ( Polak ) jest na takim lub wyższym miejscu ?

Ludzie,
trzeba szanować kogoś, kto coś osiągnął swoją pracą.

A tak na marginesie - Rysiu - Ty jak wygrywasz dużą kasę,
to nie szpanujesz, na swój sposób, przed kumplami, rodziną ?
Dalej jesz parówki z Biedronki ?

A że Wam kupony zawaliła...

Śmieszne.

Ale dobra dobra, nie będę się kopał z...
smile

Czytanie ze zrozumieniem , taką umiejętność próbowali nauczyciele ,,wpoić" w klasach 1-3.
Nie napisałem , że jej nie lubię , bo mi uwaliła kupony. Po prostu , jej zaangażowanie często , sposób i olewka doprowadzają mnie do irytacji. Ferrer też mi kupony uwalał i go nadal szanuje, bo jak wychodzi na kort to wiem , że nawet jeśli przegra to zostawi na tym korcie serce a ta to nawet nie ma szacunku żeby robić tak wały aby było nie widać tego. Z Makarovą jawnie się śmiała grając. Miałaby trochę godności i by chociaż poudawała , że jej zależy na wygranej ...
Teraz rozumiesz coś z tego czy nadal nie ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
cos do ferdka na dzis ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@akagi, w żaden sposób nie wiąże się to z przegranymi kuponami, bo bardzo rzadko ruszam ją. W zasadzie to jeszcze z dawniejszych czasów z Agnieszką wiąże się jedna z moich lepszych wygranych jak przegrała z Kuznetsovą w 2011 1-2 w Carlsbad albo Stanford. smile

Ja nie mówię, że ona nic nie osiągnęła, dla mnie jest co najwyżej 6tą tenisitką aktualnie, ale jej sposób bycia jest dla mnie irytujący i nie zmieni się to jak będzie #100 albo #1. Tak jak i na codzień, niektórzy są pierdolnięci sami w sobie, inni lubiani przez wszystkich.

Ja Tobie też nie każę lubić simonsa1999, który jest nr1 tego forum i pogrąża b365 z każdym dniem swoją ciężką pracą, bo jak się go czyta to się czasami trzeba zastanowić nad jego zdrowiem psychicznym. wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tomeeekkk Tomeeekkk ... grin

1-3 klasa...
czy rozumiem...

Szkoda mi z Tobą gadać, jak nie rozumiesz. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Jak nazwać typera, który gra Agę (zawdze grającą na przebitkę) po 1,2 w 4 rundzie US Open z zawodniczką, która jest leworęczna, gra siłowo i myśli na korcie, i jej ulubiona nawierzchnia to HC? Na dodatek ten typer oskarża Radwańską o regularne ustawianie spotkań.

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by akagi
Tomeeekkk Tomeeekkk ... grin

1-3 klasa...
czy rozumiem...

Szkoda mi z Tobą gadać, jak nie rozumiesz. smile

Nie biłem do Ciebie. smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Rojery maja szanse na awans?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Dziala wam Bet'ROK' ?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Originally Posted by The Boss
Rojery maja szanse na awans?
nie maja

I. DODIG / M. MELO have won the group.

Winner of B. BRYAN / M. BRYAN versus M. FYRSTENBERG / M. MATKOWSKI will finish 2nd in the group.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ahaczyli dodery tez spinac sie nie beda

Strona 2 z 66 1 2 3 4 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1