|
|
Dołączył: Oct 2013
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2013
Posty: 361 |
Wakacjuję na całego!!! Wkrótce czas do domu, jak szybko ten czas płynie! Co myślicie o mojej torebce BeMyLilou? – taki wpis zamieściła na portalu społecznościowym Agnieszka.  Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie. Kto jest na tym zdjęciu bo nie znam tej Pani?? Okulary zasłaniają twarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Brzydka jestes jak noc Alison Uytvanck i za cholere nie potrafie wymowic twojego nazwiska ale dzieki tobie zafundowalem sobie tydzien allinclusive w Egipcie na grudzien tak ze Uytvanck wielkie dzieki:) O swoim chlebodawcy nigdy nie mówi się źle !!! Choćby była nie wiem jak brzydka. Jak daje forsę to zawsze jest mądra , piękna , świetna i w ogóle super !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie. Powiem szczerze - masz problem. A już zupełnie szczerze - widocznie masz kupę problemów. Ale to już Twój problem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
Ona jest nigdy niezadowolona niezależnie co by się działo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Nienawidzę jej. Powiem szczerze - jak gra byle jaka zawodniczka to nigdy nie kibicuje Radwańskiej. Kompletne dno. Jej gra polega tylko na przebitce. Ma za wiele razy fochy i bezczelnie ustawia często mecze. Nawet nie postara się czasem udać , że mecz jest uczciwy. Tylko jak robi wały to jawnie. Powiem szczerze - masz problem. A już zupełnie szczerze - widocznie masz kupę problemów. Ale to już Twój problem.  To chyba ty masz problem. Nie widzę nic dziwnego , w tym , że jej nie lubię. Na tym forum wiele osób jej nie lubi. Nie ma znaczenia tutaj jej narodowość. Ze względu na fakt , że jest polką mam ją po dupie całować ? Zrobiła mnie kilka razy na szaro , jeszcze do tego w bezczelny sposób i tyle. Jak grała ostatnio z Makarovą to nawet nie chciało jej się biegać po korcie. Więc czemu mam mieć szacunek do zawodniczki , która ma w czterech literach wszystko ? Ostatnio Ferrer też mnie na szaro zrobił kilka razy ale chociaż jak gra to widzę , że się stara wygrać (tak to chociaż wygląda) i do tego zawodnika mam szacunek pomimo straty dużych pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,658 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Akagi, jaki problem? To, że jest Polką to nie znaczy, że wszyscy mamy kibicować jej. Zachowuje się jak się zachowuje, mnie też wkurwia i jak przegrywa to płakać nie będę, gdzieś ma kibiców w Polsce, a niektórzy się nadal zachwycają  Do tego znawcy tenisa na gazeta.pl i im podobni, którzy robią z niej czołową zawodniczkę świata, bo Agnieszka wygrała tytuł w Seulu.  Gdzie jest jej pozycja to pokazują H2H z innymi topowymi zawodniczkami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Na Juhaszova już @14 widziałem, aktualnie @1.7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jest piątą zawodniczką na świecie. W ilu, w miarę popularnych sportach, Polka ( Polak ) jest na takim lub wyższym miejscu ? Ludzie, trzeba szanować kogoś, kto coś osiągnął swoją pracą. A tak na marginesie - Rysiu - Ty jak wygrywasz dużą kasę, to nie szpanujesz, na swój sposób, przed kumplami, rodziną ? Dalej jesz parówki z Biedronki ? A że Wam kupony zawaliła... Śmieszne. Ale dobra dobra, nie będę się kopał z...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Jest piątą zawodniczką na świecie. W ilu, w miarę popularnych sportach, Polka ( Polak ) jest na takim lub wyższym miejscu ? Ludzie, trzeba szanować kogoś, kto coś osiągnął swoją pracą. A tak na marginesie - Rysiu - Ty jak wygrywasz dużą kasę, to nie szpanujesz, na swój sposób, przed kumplami, rodziną ? Dalej jesz parówki z Biedronki ? A że Wam kupony zawaliła... Śmieszne. Ale dobra dobra, nie będę się kopał z...  Czytanie ze zrozumieniem , taką umiejętność próbowali nauczyciele ,,wpoić" w klasach 1-3. Nie napisałem , że jej nie lubię , bo mi uwaliła kupony. Po prostu , jej zaangażowanie często , sposób i olewka doprowadzają mnie do irytacji. Ferrer też mi kupony uwalał i go nadal szanuje, bo jak wychodzi na kort to wiem , że nawet jeśli przegra to zostawi na tym korcie serce a ta to nawet nie ma szacunku żeby robić tak wały aby było nie widać tego. Z Makarovą jawnie się śmiała grając. Miałaby trochę godności i by chociaż poudawała , że jej zależy na wygranej ... Teraz rozumiesz coś z tego czy nadal nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@akagi, w żaden sposób nie wiąże się to z przegranymi kuponami, bo bardzo rzadko ruszam ją. W zasadzie to jeszcze z dawniejszych czasów z Agnieszką wiąże się jedna z moich lepszych wygranych jak przegrała z Kuznetsovą w 2011 1-2 w Carlsbad albo Stanford.  Ja nie mówię, że ona nic nie osiągnęła, dla mnie jest co najwyżej 6tą tenisitką aktualnie, ale jej sposób bycia jest dla mnie irytujący i nie zmieni się to jak będzie #100 albo #1. Tak jak i na codzień, niektórzy są pierdolnięci sami w sobie, inni lubiani przez wszystkich. Ja Tobie też nie każę lubić simonsa1999, który jest nr1 tego forum i pogrąża b365 z każdym dniem swoją ciężką pracą, bo jak się go czyta to się czasami trzeba zastanowić nad jego zdrowiem psychicznym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tomeeekkk Tomeeekkk ...  1-3 klasa... czy rozumiem... Szkoda mi z Tobą gadać, jak nie rozumiesz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Jak nazwać typera, który gra Agę (zawdze grającą na przebitkę) po 1,2 w 4 rundzie US Open z zawodniczką, która jest leworęczna, gra siłowo i myśli na korcie, i jej ulubiona nawierzchnia to HC? Na dodatek ten typer oskarża Radwańską o regularne ustawianie spotkań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Tomeeekkk Tomeeekkk ...  1-3 klasa... czy rozumiem... Szkoda mi z Tobą gadać, jak nie rozumiesz.  Nie biłem do Ciebie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Rojery maja szanse na awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
Rojery maja szanse na awans? nie maja I. DODIG / M. MELO have won the group. Winner of B. BRYAN / M. BRYAN versus M. FYRSTENBERG / M. MATKOWSKI will finish 2nd in the group.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ahaczyli dodery tez spinac sie nie beda
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|