Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#60759 05/06/2004 22:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Panowie, jak to jest z polecaniem znajomych i jakims zwrotem 20% od ich przegranych? Moze ktos to wyjasnic?[/qb]
gdy ktos zapisze sie i poda przy przy rejestracji twoj ID to:
1. dostajesz punkty lojalnosciowe
-dostajesz minimalnie wieksze kursy (1 mieś)
2. dostajesz % od przegranych kuponów jakie zagra ten ktoś (1 rok)

Bonus: Unibet
#60760 06/06/2004 00:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Seoman, nie od przegranych kuponów, ale od zysku expektu na danym graczu (czyli od ujemnego salda gracza). Gdyby było tak jak piszesz to expekt w krótkim czasie poszedłby z torbami.

#60761 06/06/2004 01:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Seoman, nie od przegranych kuponów, ale od zysku expektu na danym graczu (czyli od ujemnego salda gracza). Gdyby było tak jak piszesz to expekt w krótkim czasie poszedłby z torbami.[/qb]
własnie to miałem na myśli saldo musi byc ujemne
to by było zbyt piekne by było prawdziwe.
troche nieprecyzyjnie to napisałem

#60762 06/06/2004 15:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Czy expekt robi jakies prezenty np. na urodziny? Czy są jakies wymagania itp. aby takową "niespodzianke" otrzymać?

#60763 06/06/2004 15:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Czy expekt robi jakies prezenty np. na urodziny? Czy są jakies wymagania itp. aby takową "niespodzianke" otrzymać?[/qb]
ja nic nie otrzymalem na urodziny.

#60764 06/06/2004 16:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Ja miałem 1 czerwca urodziny i też nic nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jedynie sam musiałem sobie prezent w postaci trafnego kuponu wytypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60765 07/06/2004 13:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
mam pytanie w zwiazku z nowa promocja, jesli teraz wyplace to co zarobilem na swoje konto i po kilku dniach wplace 100 zl to czy dadza mi bonusowe 100 zl?

#60766 07/06/2004 13:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
na ten sam pomysl wpadlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tylko ze ja nie mam tyle kasyw expekcie. wyplacilem 50PLN i teraz chcem wplacic 100. W sumie i tak namnie zarabiaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60767 07/06/2004 14:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?

#60768 07/06/2004 14:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
pewno nic, przynajmniej ostatnio nic nie placilem moze dlatego ze mam konto student. chociaz ostatnio prowizja przez kb24.pl 0,40zl

mam pytanie - ile czasu idzie wyplata z expektu do kredyt banku? to ten sam bank wiec moze jakos szybciej?

#60769 07/06/2004 16:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]mam pytanie w zwiazku z nowa promocja, jesli teraz wyplace to co zarobilem na swoje konto i po kilku dniach wplace 100 zl to czy dadza mi bonusowe 100 zl?[/qb]
Chcę zrobić identycznie.Dziś wypłaciłem 100 zł. z Expektu na Inteligo.Jutro wpłacę z powrotem.Myslę że powinni dać bonus.Depozyt to depozyt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro

#60770 07/06/2004 16:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jakw szyscy zaczna tak robic to wkoncu sie zdenerwuja i nie dadza bonusa wszystkim cwaniakom, chyba tam jest gdzies napisane ze zastrzegaja sobie prawo do odwolania bonusa czy cos takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#60771 07/06/2004 16:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
skoro cos nie jest zabronione to mozna tak robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak mi sie wydaje :>

#60772 07/06/2004 16:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]jakw szyscy zaczna tak robic to wkoncu sie zdenerwuja i nie dadza bonusa wszystkim cwaniakom, chyba tam jest gdzies napisane ze zastrzegaja sobie prawo do odwolania bonusa czy cos takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
A czemu mają niby nie dać i tak obracają naszą kasą i robią na tym niezłe kokosy.Przecież mogłem wypłacić a póżniej dowiedzieć sie o promocji i wpłacić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60773 08/06/2004 01:33
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
Witam.
przykładowo mam na kącie w ekspect 120zł, wpłacam jeszcze 100 oni dorzucaja mi bonusika 100 mam 320. Jak wtedy wypłace 100zł bez 3krotnego obrotu to zabierają mi tą gratisową kaske???

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60774 08/06/2004 01:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał chokopok:
[qb]Witam.
przykładowo mam na kącie w ekspect 120zł, wpłacam jeszcze 100 oni dorzucaja mi bonusika 100 mam 320. Jak wtedy wypłace 100zł bez 3krotnego obrotu to zabierają mi tą gratisową kaske???

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
w regulaminie promocji wyraznie masz napisane ze nie mozesz wyplacic nic dopoki nie obrocisz 3krotnie kwoty bonusu

#60775 08/06/2004 02:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Czyli trzeba cale 100 zł obrócic? Czy wystarczy jakas częsc?

#60776 08/06/2004 02:16
Dołączył: May 2004
Posty: 86
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 86
a w przypadku gdy podczas próby tego 3krotnego obrotu przegram kwotoe bonusu, to dalej nie moge nic wyplacic bo zabiora 100???
z góry dzieki za odp.

pozdrawiam chokopok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60777 08/06/2004 02:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Dziwne pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak przegrasz bonus to wiadomo, że go nie wypłacisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60778 08/06/2004 03:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Ludzie!! Nie ma tak łatwo!!
:zobacz:

"Zasady są bardzo proste:

1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych i zagraj przynajmniej jeden zakład z naszej oferty.
WAŻNE! (Depozyty poniżej 100 złotych, nie są uprawnione do udziału w promocji).

2. Po aktywacji Twojego depozytu na koncie gracza i zagraniu przynajmniej jednego zakładu z naszej oferty, prześlij e-mail, na adres support.poland@expekt.com, podając w tytule Twój identyfikator gracza, czyli 6-cio, lub 7-mio cyfrowy numer, który uzyskałeś podczas rejestracji, oraz dopisek Bonus 100 złotych. Przykład e-maila:

123456(7) Bonus 100 złotych"

Czyli, aby uzyskać bonus to najpierw trzeba za depozyt zagrać jakiś zakład i dopiero wtedy można wysłać maila z prośba o bonus.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1