|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Fernandez  2 gemy do zera wygrywa żeby oddać do zera  łamaj raz jeszcze @11 w grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Miele @8 na pewno na korcie się nie położy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209 |
Z konieczności "oglądałem" Mastersa na livescore z allinem [1.8k @2] na Rokera. Mało nie zszedłem na zawał  Ferdek dostajesz ode mnie ustawowego rzyga za to co przeszedłem  Ale hajs się zgadza i wybaczam ci staruszku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Minella to było najłatwiejsze 1,4 w życiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Minella to było najłatwiejsze 1,4 w życiu  to nie poszalałeś Mandy Minella wygra 2. seta 6-0 Allie Kiick v Mandy Minella (Bieżący set - Wynik) 09/11/2013 Brak 9.00 Wygranaa były inne 8.5 w pierwszy i drugim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Minella to było najłatwiejsze 1,4 w życiu  to nie poszalałeś Mandy Minella wygra 2. seta 6-0 Allie Kiick v Mandy Minella (Bieżący set - Wynik) 09/11/2013 Brak 9.00 Wygranaa były inne 8.5 w pierwszy i drugim   ja skorzystałem: Alexander A. Jesse Malcolm Harrison v Alexander A. Jesse (Mecz - Zwycięzca) 09/11/2013 Brak 5.00 Wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Minella to było najłatwiejsze 1,4 w życiu  to nie poszalałeś Mandy Minella wygra 2. seta 6-0 Allie Kiick v Mandy Minella (Bieżący set - Wynik) 09/11/2013 Brak 9.00 Wygranaa były inne 8.5 w pierwszy i drugim  bardzo ładnie, gratuluję  po meczu Frytków poszedłem na fejkę i na piwo, całkowicie zapomiałem o tym meczu, a jak wróciłem to lekkie zdziwienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Miele rebooooommm , walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Final DelPo - Djok All in. izi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
na pełnym luzaku Rysiek 1set @8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Miele na mecz @6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Kpisz dupajasiu. Federer w ostatnim miesiącu rozegrał 2 niezłe spotkania, ale to za mało. Z Rafą nie wytrzymałby tempa. Po 90 minutach to byłaby już gra do jednej bramki i dobrze o tym wiemy  Szkoda, że się nie przekonamy. izi 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Wydaje mi się, że Rogera już nie bolą te mecze z Rafą i widać to było w ostatnim meczu. Nie te lata, nie ta presja na nim już. dokładnie, mecz fifty-fifty w tym momencie sezonu i na tej nawierzchni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Llama teraz może poksięgować wszystko, Roger @3.40 pobrany na jutro, promocja ;-) Seppi z Greulem to też lokata lekka jest, szwabik bez żadnych szans, w finale się znalazł przez połączenie ideologii żydków, którzy nie grają z Tunezyjczykami, słabość Trevisana i Mektica oraz głupote przedstawiciela czarnego ludu - Browna. Seppi od początku wszystko kontroluje i lekko sobie gra, tytuł bierze leciutko, grubo wchodzimy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,666 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,666 Likes: 10 |
ja biore +3.5 gema z pocałowaniem ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,666 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,666 Likes: 10 |
Llama teraz może poksięgować wszystko, Roger @3.40 pobrany na jutro, promocja ;-) Seppi z Greulem to też lokata lekka jest, szwabik bez żadnych szans, w finale się znalazł przez połączenie ideologii żydków, którzy nie grają z Tunezyjczykami, słabość Trevisana i Mektica oraz głupote przedstawiciela czarnego ludu - Browna. Seppi od początku wszystko kontroluje i lekko sobie gra, tytuł bierze leciutko, grubo wchodzimy. seppi i lokata? przykład oksymoronu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Wg mnie lokata. Nie przegra z takim pionkiem, więcej, nie przegra z takim pionkiem u siebie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Ku Meza @34 dwaj gówniarze, jeszcze duuużo może się wydarzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
na kaszkieta juz ladnie ponad 20 na seta pewnie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|