|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
scyzoryki łan i stołki tyz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
grosze, ale nie lubie pisac o kuponach, ktorych nie wypisalem na forum To tak jak jenczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
grosze, ale nie lubie pisac o kuponach, ktorych nie wypisalem na forum To tak jak jenczu. jencz jak wpisuje po meczach swoje typy to jakby mial lepsza skutecznosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow. a kogo mają niby odserwować gwiazdorów z Zagłębia  dobrze chłopak gra i niech ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a umowmy sie, to nie jest takie proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wydygala Korona z przekrecaniem, szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow. O kierwa... chłop poza tym, że jest szczylem i dużo biega nie ma atutów. Wszystkie wolne w mur albo piła niedolot do 16m, straty na 30m po których padają gęsto bramki... Ale Arsenal raczej się zdecyduje na Inlera z Napoli więc Furman by tam co najwyżej mógłby być administratorem Wojtusiowego Tweetera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208 |
Na szczescie over 1.5 uratował,bo byłby blamaż na Sląsk-Korona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli arteta daje rade to i dalby furman po malym tuningu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
jesli arteta daje rade to i dalby furman po malym tuningu Tylko, że Arteta nie daje rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
wałencja da radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Esbjerg FCK o1,5 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow. O kierwa... chłop poza tym, że jest szczylem i dużo biega nie ma atutów. Wszystkie wolne w mur albo piła niedolot do 16m, straty na 30m po których padają gęsto bramki... Ale Arsenal raczej się zdecyduje na Inlera z Napoli więc Furman by tam co najwyżej mógłby być administratorem Wojtusiowego Tweetera. wystarczy, ze gralby w innym klubie niż Legia i bylby postrzegany jak kazdy inny szarak w tmobile, nie oszukujmy sie, brakuje umiejetnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow. O kierwa... chłop poza tym, że jest szczylem i dużo biega nie ma atutów. Wszystkie wolne w mur albo piła niedolot do 16m, straty na 30m po których padają gęsto bramki... Ale Arsenal raczej się zdecyduje na Inlera z Napoli więc Furman by tam co najwyżej mógłby być administratorem Wojtusiowego Tweetera. wystarczy, ze gralby w innym klubie niż Legia i bylby postrzegany jak kazdy inny szarak w tmobile, nie oszukujmy sie, brakuje umiejetnosci Otóż to. Zdecydowanie lepsze perspektywy ma Łukasik ale tego akutrat coś teraz zaswędziało więc ciężko powiedzieć kiedy odbuduje formę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
gorica1 znowu lamaniec? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
marsylia coś gra w ogóle ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Serwis Sportsdirectnews.com poinformował, że w czwartkowym meczu Ligi Europy Legia – Trabzonspor skauci Arsenalu i Chelsea obserwowali pomocnika Dominika Furmana. Wiadomość spotkała się z niedowierzaniem w polskich mediach, ale częściowo potwierdza ją dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow. O kierwa... chłop poza tym, że jest szczylem i dużo biega nie ma atutów. Wszystkie wolne w mur albo piła niedolot do 16m, straty na 30m po których padają gęsto bramki... Ale Arsenal raczej się zdecyduje na Inlera z Napoli więc Furman by tam co najwyżej mógłby być administratorem Wojtusiowego Tweetera. wystarczy, ze gralby w innym klubie niż Legia i bylby postrzegany jak kazdy inny szarak w tmobile, nie oszukujmy sie, brakuje umiejetnosci w jadzce macie pewnie takich furmanow na peczki? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|