Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
#607668 02/08/2006 21:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Obejmuje. 123+123 zl , przed wyplata trzeba 5-krotnie obrocic bonusem gdzie kurs na kuponie nie moze byc mniejszy niz 1.23.
Dzięki, o obrocie wiem wiem, a co trzeba zrobić żeby ten bonus dostać? trzeba jakiegoś maila napisać czy poprostu wpłacić 123 zl, a oni sami dopiszą?

Bonus: Unibet
#607669 03/08/2006 00:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie ma promocji 333 zl , obowiazuje tylko 123+123.
Po wplacie wyslij maila na pamoc@betsson.com z tytulem "1-2-3 Start" i swoim loginem.

#607670 03/08/2006 05:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Chciałęm wplacic pieniążki do betssona za pomocą przelewy24, ale było oczekiwanie na odpowiedz aż w koncu dupa i wyszlo na to że pieniążków na koncie mi ubyło a w betssonie nie przybyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#607671 03/08/2006 05:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
Chciałęm wplacic pieniążki do betssona za pomocą przelewy24, ale było oczekiwanie na odpowiedz aż w koncu dupa i wyszlo na to że pieniążków na koncie mi ubyło a w betssonie nie przybyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

jednak pieniądze sie znalazły na koncie w betssonie... ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#607672 03/08/2006 09:50
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Quote
Chciałęm wplacic pieniążki do betssona za pomocą przelewy24, ale było oczekiwanie na odpowiedz aż w koncu dupa i wyszlo na to że pieniążków na koncie mi ubyło a w betssonie nie przybyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

jednak pieniądze sie znalazły na koncie w betssonie... ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Przy przelewach 24.pl pamiętajcie o kilku najważniejszych zasadach:
1. Nie używać klawiszy nawigacyjnych
2. Po zleceniu dyspozycji przelewu być przygotowanym na szybkie kliknięcie na "powrót do sklepu"(Jest chyba 5 sekund czasu na zrobienie tego)
Z mojego doświadczenia wiem, że najlepiej zawsze miec palec przygotowany na klawiszu PRINT SCRN wtedy nawet jak cos pojdzie nie tak wykorzystacie przedpłatę za pomocą hasła.
3. Mimo, że na stronie betsson piszę iż transakcja ta trwa kilka minut, przygotujcie się na 45minut. Support przelewy24.pl mi powiedział że o ile po zleceniu przelewu przez przelewy24.pl do betsson kasa jest automatycznie księgowana, to im to zlecenie zajmuję nawet do 45minut. Jak po tym czasie kasy nie będzie wykorzystajcie przedpłatę.

#607673 03/08/2006 12:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Dzięki Banik za szybkie załatwienie sprawy, widzę, że pieniądze jużdotarły w ekspresowym tempie po Twojej interwencji na MB.

#607674 03/08/2006 22:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
czy wplacajac karta kredytowa moge wyplacac na karte?moze banalme pytanie ale w regulaminie nic o tym niemoge znalezc.

#607675 03/08/2006 22:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
Dzięki Banik za szybkie załatwienie sprawy, widzę, że pieniądze jużdotarły w ekspresowym tempie po Twojej interwencji na MB.


Banik jest ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#607676 04/08/2006 01:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
czy wplacajac karta kredytowa moge wyplacac na karte?moze banalme pytanie ale w regulaminie nic o tym niemoge znalezc.
Niestety nie ma=nie można.

Ale jak masz/założysz MoneyBookers
(w EUR, bo inaczej przewalutowanie /z PLN/
kurs "EBC-1,3%"),
to wypłata z Betssona do MB w EUR
i z MB na kartę w EUR.

/lepsze kursy przewalutowania ale też 1,8 EUR prowizji
przy wypłacie - chyba ze przelejesz do innego buka(EUR)/

wiecej w tym wątku było o tym 13-go lipca.

#607677 04/08/2006 16:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
[color:"blue"][b] Kol. Banik jako ten który "najeżdżał na Betssona odnośnie wypłat (i tak musicie dopracować ten system) to muszę was pochwalić za dzisiejszą ofertę na Galatę:
1. Ilość propozycji na 5
2. Przejrzystość oferty na 5
3. Kurs 1,2 że Galata strzeli bramkę na 7. [/color]
Tak trzymać.

#607678 04/08/2006 20:28
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
[color:"blue"][b] Kol. Banik jako ten który "najeżdżał na Betssona odnośnie wypłat (i tak musicie dopracować ten system) to muszę was pochwalić za dzisiejszą ofertę na Galatę:
1. Ilość propozycji na 5
2. Przejrzystość oferty na 5
3. Kurs 1,2 że Galata strzeli bramkę na 7. [/color]
Tak trzymać.


Osobiście tez najezdzałem na Betssonika , ale
musiałem zmienić zdanie,to naprawdę niezły buczek! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#607679 04/08/2006 21:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> kontynujaca w nowym temacie

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1