|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb] Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.[/qb] jeśli chodzi Ci o zwykly przelew bankowy to 50 zł + prowizja dla banku[/qb] No ale ja wlasnie o ta prowizje pytam. Tzn jak wplacam na polskie konto expa w Kredyt banku 100 zeta to ile mi "zjedza"?[/qb] jak masz konto w złotówkach i wplacisz 100 zł to dostaniesz na konto 100 zł. Jednak przy wpłacie babka - kasjerka Ci powie ile trzeba samemu bankowi zapłacić prowizji[/qb][/QUOTE]Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa pozdro Np 2 razy w Kredyt Banku wplacalem kase i bez wzgledu na sume wzieła 7 zł. Podobno w innych bankach taniej. Taka prowizja nie będzie wyższa niż 8-10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
[/QUOTE]Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/QB][/QUOTE]
prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz. drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/qb][/QUOTE] prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz. drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni[/QB][/QUOTE] hehe no i tu się zdziwicie....prowizja w KB to 0.25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (naprawde) byłem wczoraj wpłacić kase i miła pani powiedział mi, ze tą oferte wprowadził sam expekt, ale nie wszyscy jej przestrzegają, wiec trzeba prosić o swoje... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a przelewy internetowe kosztuja max 50gr i kasa jest od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nawet z domunie trzeba wychodzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
No tak ale chodzi o to zeby kaska nie przechodzila przez inny niz Kredyt bank, bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb] Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/qb] prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz. drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni[/qb][/QUOTE] hehe no i tu się zdziwicie....prowizja w KB to 0.25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (naprawde) byłem wczoraj wpłacić kase i miła pani powiedział mi, ze tą oferte wprowadził sam expekt, ale nie wszyscy jej przestrzegają, wiec trzeba prosić o swoje... :rolleyes: [/QB][/QUOTE] ja wpłacałem tam kase w lutym i było 7zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
ja tam nie palcilem nic, teraz place 0.40 oplaty za przelew przez internet.
wyplata z expektu do kredyt banku zajela.... jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb] Mhm, czyli mam zaplacic jakies grosze w Kredyt banku, a jak dziwka bedzie chiala 7 to ja wyciagnac przez okienko, tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy na Kameleona moge sie powolac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Mam pytanie chce wplacic 100zł do ekspektu, mam zaladowana ekarte w mbanku. Jak wchodze na ekspekt i wybieram depozyt to w pkt.( numer Karty i Ważna do (rok i miesiac)) wpisuje dane z ekarty czy karty bankomatoewj ? jak wpisalem z ekarty to wyskoczylo BLAD: Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Oryginalnie wysłał suhotnik: [qb]To ja mam pytanie. Jak anulować zakład. Wczoraj miałem taki przypadek, że jak kliknąłem na zakład 1 wskoczyło mi 2. Zdarzyło się to 2 razy i mam 2 błędne kupony. W tym momencie boję się sprawdzać, czy jak kliknę 1 to wskoczy mi 1. A więc jak anulować zakład ??[/qb] Jeśli się pomylisz i zamiast 1 naciśniesz na x lub 2 to kliknij kursorem na symbol kosza znajdujący się przy typowanym zakladzie-zaklad zniknie zkuponu. Proste? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb] Kameleon a jak uzyskać taką karteczkę ;P?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał USER911: [qb] Oryginalnie wysłał Kameleon: [qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb] Kameleon a jak uzyskać taką karteczkę ;P?[/qb] To ciekawe bo oni zawsze traktowali te konto jako firmowe i dlatego tyle naliczali. Skad ty masz ta taryfe, 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> To byloby rewelacyjnie gdzyby za tyle mozna bylo wpalcac i jak szybko, w pare godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Inzaghi78: Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? tak Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? tak Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? nie trzeba, ale można prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> obojętnie ile będziesz miał na koncie pieniędzy, to i tak będziesz mógł wypłacić je dopiero wtedy, gdy obrócisz kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie (tzn. możesz wypłacić, ale wtedy zostanie zabrany bonus), nie udowodnisz im, ani oni Tobie, za które pieniądze zagrałeś, czy za te, które miałeś przed przyznaniem bonusa, czy właśnie za bonus, więc oni zawsze postawią na swoim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mam pytanko. jesli dostalem emaila od expekta o potwierdzeniu wyplaty, to powinienem miec juz kase na koncie, czy przyjdzie za pare dni czy godzin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
ja mialem za 15 minut pieniadze, konto mam w tym samym banku czyli kredyt bank
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb] Oryginalnie wysłał Inzaghi78: Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? tak Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? tak Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? nie trzeba, ale można prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> obojętnie ile będziesz miał na koncie pieniędzy, to i tak będziesz mógł wypłacić je dopiero wtedy, gdy obrócisz kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie (tzn. możesz wypłacić, ale wtedy zostanie zabrany bonus), nie udowodnisz im, ani oni Tobie, za które pieniądze zagrałeś, czy za te, które miałeś przed przyznaniem bonusa, czy właśnie za bonus, więc oni zawsze postawią na swoim[/qb] Dzieki serdeczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jeszcze jedno mnie nurtuje: 3x musze obrocic ta 100??? czyli co?? Moge zagrac tzry kupony po 100 , lub 6 po 50, 10 po 30 itd??? Do kiedy musze sie wyrobic , do konca trwania promocji?? Z tego rozumiem ze na upartego jakby ktos potrzebowal pilnie kasy to w ciagu dnia moze zagrac za 300 jeden mecz 1,01kurs wiem zaraz sie odezwa glosy ze takie tez nie wchodza i zgoda ale to tylko przyklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
apropos prowizji w KB: -7zl jak nie masz w kb swojego osobistego konta -3,5zl jak masz swoje konto w kb
pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|