Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#60799 08/06/2004 19:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Ile kosztuje przelew z Kredyt banku do... Kredyt banku?[/qb]
Chodzi mi o cos takiego ze nie mam konta w Kredyt banku, podchodze do kasy i wplacam na konto expa.[/qb]
jeśli chodzi Ci o zwykly przelew bankowy to 50 zł + prowizja dla banku[/qb]
No ale ja wlasnie o ta prowizje pytam. Tzn jak wplacam na polskie konto expa w Kredyt banku 100 zeta to ile mi "zjedza"?[/qb]
jak masz konto w złotówkach i wplacisz 100 zł to dostaniesz na konto 100 zł. Jednak przy wpłacie babka - kasjerka Ci powie ile trzeba samemu bankowi zapłacić prowizji[/qb][/QUOTE]Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Bonus: Unibet
#60800 08/06/2004 19:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa pozdro
Np 2 razy w Kredyt Banku wplacalem kase i bez wzgledu na sume wzieła 7 zł. Podobno w innych bankach taniej. Taka prowizja nie będzie wyższa niż 8-10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60801 08/06/2004 19:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
[/QUOTE]Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/QB][/QUOTE]

prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz.
drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h
na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni

#60802 08/06/2004 19:29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/qb][/QUOTE]

prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz.
drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h
na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni[/QB][/QUOTE]
hehe no i tu się zdziwicie....prowizja w KB to 0.25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (naprawde) byłem wczoraj wpłacić kase i miła pani powiedział mi, ze tą oferte wprowadził sam expekt, ale nie wszyscy jej przestrzegają, wiec trzeba prosić o swoje... :rolleyes:

#60803 08/06/2004 19:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a przelewy internetowe kosztuja max 50gr i kasa jest od razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nawet z domunie trzeba wychodzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#60804 08/06/2004 19:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
No tak ale chodzi o to zeby kaska nie przechodzila przez inny niz Kredyt bank, bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60805 08/06/2004 19:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Ano wlasnie, o to chodzi. Ja chcialbym wiedziec ile ona mi za to zaspiewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro[/qb]
prowizja KB 7zł obojetnie ile wplacisz.
drogo ale masz kase na koncie w ciagu 2-3h
na poczcie masz 3 zł ale kasa idzie ok. 7 dni[/qb][/QUOTE]
hehe no i tu się zdziwicie....prowizja w KB to 0.25 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (naprawde) byłem wczoraj wpłacić kase i miła pani powiedział mi, ze tą oferte wprowadził sam expekt, ale nie wszyscy jej przestrzegają, wiec trzeba prosić o swoje... :rolleyes: [/QB][/QUOTE]

ja wpłacałem tam kase w lutym i było 7zł.

#60806 08/06/2004 19:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...

#60807 08/06/2004 20:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ja tam nie palcilem nic, teraz place 0.40 oplaty za przelew przez internet.

wyplata z expektu do kredyt banku zajela.... jeden dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60808 08/06/2004 20:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb]
Mhm, czyli mam zaplacic jakies grosze w Kredyt banku, a jak dziwka bedzie chiala 7 to ja wyciagnac przez okienko, tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy na Kameleona moge sie powolac?

#60809 08/06/2004 20:12
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Mam pytanie chce wplacic 100zł do ekspektu, mam zaladowana ekarte w mbanku. Jak wchodze na ekspekt i wybieram depozyt to w pkt.( numer Karty i Ważna do (rok i miesiac)) wpisuje dane z ekarty czy karty bankomatoewj ? jak wpisalem z ekarty to wyskoczylo BLAD:
Depozyt nieudany. Prosze sprawdz numer karty kredytowej i sprobuj ponownie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#60810 08/06/2004 20:39
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Quote
Oryginalnie wysłał suhotnik:
[qb]To ja mam pytanie.
Jak anulować zakład.
Wczoraj miałem taki przypadek, że jak kliknąłem na zakład 1 wskoczyło mi 2.
Zdarzyło się to 2 razy i mam 2 błędne kupony.
W tym momencie boję się sprawdzać, czy jak kliknę 1 to wskoczy mi 1.
A więc jak anulować zakład ??[/qb]
Jeśli się pomylisz i zamiast 1 naciśniesz na x lub 2 to kliknij kursorem na symbol kosza znajdujący się przy typowanym zakladzie-zaklad zniknie zkuponu. Proste? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60811 08/06/2004 20:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb]
Kameleon a jak uzyskać taką karteczkę ;P?

#60812 08/06/2004 22:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał USER911:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]Wczoraj poszedłem jeszcze do innego oddziału KB i chciałem zrobić tą sama operacje to mi powiedziała" Prowizja 7 złotych" Jak jej pokazałem karteczke na której miałem napisane, że jest 0.25 zł dla zakładów Buk. to się zmieszała i przyznała mi racje...[/qb]
Kameleon a jak uzyskać taką karteczkę ;P?[/qb]
To ciekawe bo oni zawsze traktowali te konto jako firmowe i dlatego tyle naliczali.
Skad ty masz ta taryfe, 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

To byloby rewelacyjnie gdzyby za tyle mozna bylo wpalcac i jak szybko, w pare godzin.

#60813 08/06/2004 22:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60814 08/06/2004 22:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Inzaghi78:
Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? tak Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? tak Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? nie trzeba, ale można prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
obojętnie ile będziesz miał na koncie pieniędzy, to i tak będziesz mógł wypłacić je dopiero wtedy, gdy obrócisz kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie (tzn. możesz wypłacić, ale wtedy zostanie zabrany bonus), nie udowodnisz im, ani oni Tobie, za które pieniądze zagrałeś, czy za te, które miałeś przed przyznaniem bonusa, czy właśnie za bonus, więc oni zawsze postawią na swoim

#60815 08/06/2004 22:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mam pytanko. jesli dostalem emaila od expekta o potwierdzeniu wyplaty, to powinienem miec juz kase na koncie, czy przyjdzie za pare dni czy godzin?

#60816 08/06/2004 22:39
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ja mialem za 15 minut pieniadze, konto mam w tym samym banku czyli kredyt bank

#60817 08/06/2004 22:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Inzaghi78:
Czesc!!! Chyba jestem ciemny ale jak na poczatku wszystko rozumialem to im wiecej czytam to robi mi sie mentlik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chodzi mi o tąpromocje: Powiedzmy mam na koncie 1000PLN wplacam 100 czyli bde mial 1200 tak?? tak Potem musze wyslac maila i zagrac kupon ale obojetnie jaki mecz i za jaka stawke????? tak Teraz trzeba 3x obocic ta 100 ale skad bede wiedzial czy to jest ta bonusowa??? Chyba ze po prostu trzeba trzy razy wyslac kupon za rowno 100pln??? nie trzeba, ale można prosze o mozliwie dokladne wytlumaczenie najlepiej na przykladzie bo ja studiujac dlugo prawo wiem ile mozna w takim regulaminie promocji zawrzec pulapek zeby tylko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
obojętnie ile będziesz miał na koncie pieniędzy, to i tak będziesz mógł wypłacić je dopiero wtedy, gdy obrócisz kwotę bonusu przynajmniej trzykrotnie (tzn. możesz wypłacić, ale wtedy zostanie zabrany bonus), nie udowodnisz im, ani oni Tobie, za które pieniądze zagrałeś, czy za te, które miałeś przed przyznaniem bonusa, czy właśnie za bonus, więc oni zawsze postawią na swoim[/qb]
Dzieki serdeczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale jeszcze jedno mnie nurtuje: 3x musze obrocic ta 100??? czyli co?? Moge zagrac tzry kupony po 100 , lub 6 po 50, 10 po 30 itd??? Do kiedy musze sie wyrobic , do konca trwania promocji?? Z tego rozumiem ze na upartego jakby ktos potrzebowal pilnie kasy to w ciagu dnia moze zagrac za 300 jeden mecz 1,01kurs wiem zaraz sie odezwa glosy ze takie tez nie wchodza i zgoda ale to tylko przyklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#60818 08/06/2004 23:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
apropos prowizji w KB:
-7zl jak nie masz w kb swojego osobistego konta
-3,5zl jak masz swoje konto w kb

pis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1