|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
na laksonena już 1.44 , to co buk specjalnie manipuluje kursami  ? Jesli wygra Albot to znaczyc moze, ze tak male spadki,mogly wskazywac na znaczny wzrost zakladow na Laaksonena, dzieki czemu z wykreowanych zakladow na fav bedzie dupa. Wygra Albot i kazdy bedzie szczesliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
następny analfabeta
spierdalam
hejo nie zauwazylem, spierdalaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
na laksonena już 1.44 , to co buk specjalnie manipuluje kursami  ? I grają to wszędzie, a u największego buka, gdzie kurs jest aktualnie najwyższy , nie grają ? Dziwne te pelikany... Największa ryba do żarcia, a one wolą mniejsze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Women single match of Anna Konjuh from Croatia competes with Nadiya Kitchenok of Ukraine who has a twin sister who also joined the 16th Al Habtoor Tennis Challenge this year 2013,The matches of eastern and southern European ladies really is a tough match that last 3 hours and 20 minuets.,it really is a nice game.
Konjuh won the game between kitchenok,both really are a good sport.
Konjuh-6 7(6) 7 5 7 6(5)
Kichenok miała 6:3 5:2 zdaje się.. ja pier**** ***** mać Wczoraj Konjuh grała z Jani i po porzegranym pierwszym secie , bet zamknał rynek i do końca meczu nie można było nic stawac, musiała pójść gruba kapusta na łamaniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
na laksonena już 1.44 , to co buk specjalnie manipuluje kursami  ? I grają to wszędzie, a u największego buka, gdzie kurs jest aktualnie najwyższy , nie grają ? Dziwne te pelikany... Największa ryba do żarcia, a one wolą mniejsze.  największy buk wolno reaguje , bo taki duży jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Women single match of Anna Konjuh from Croatia competes with Nadiya Kitchenok of Ukraine who has a twin sister who also joined the 16th Al Habtoor Tennis Challenge this year 2013,The matches of eastern and southern European ladies really is a tough match that last 3 hours and 20 minuets.,it really is a nice game.
Konjuh won the game between kitchenok,both really are a good sport.
Konjuh-6 7(6) 7 5 7 6(5)
Kichenok miała 6:3 5:2 zdaje się.. ja pier**** ***** mać Wczoraj Konjuh grała z Jani i po porzegranym pierwszym secie , bet zamknał rynek i do końca meczu nie można było nic stawac, musiała pójść gruba kapusta na łamaniec Dziś było identycznie.. skurwysyny złodzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
na Martina w nocy było około 3, o ósmej rano prawie 6, teraz znów trochę ponad 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
co sie stalo z meczem barrois - jegiolka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
jutro w finale DC: Djokovic - Stepanek Lajovic - Berdych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
jutro w finale DC: Djokovic - Stepanek Lajovic - Berdych no to Lajovic dwie porazki i Stepa z Berdziem w deblu win
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Dziwne, że Tipse wycofali. Janek bez formy to wciaz wieksza szansa na punkt ze Stepankiem niz Lajovic wg mnie, szczegolnie, ze final jest na betonie w hali.
Ciezko to widze, ze Lajo zrobi punkt ze Stepankiem, debel tez raczej na korzysc Czechów.
Szczególnie, że debel Berdych/Stepanek w meczach Pucharu Davisa mają bilans... 13W-1L. Jedyna porażka z Lopez/Verdi 4 lata temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
No i grali też z Serbami już, 2012 na mączce, 6-4 6-2 7-6 z Bozo/Zimonjic 2010 na hali, 3-6 6-1 6-4 6-1 z Djoko/Zimonjic. Także szanse Serbów niewielkie, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
jutro w finale DC: Djokovic - Stepanek Lajovic - Berdych no to Lajovic dwie porazki i Stepa z Berdziem w deblu win Chyba racja Lajovic nigdy nie grał do 3 wygranch setów. W deblu faworytem wydają się Czesi. Pinacle zawiesił, a w reszcie wynalazków nie mam kont, lub małe limity
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Laaksonen bez klopotow jak narazie.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Basso @2.20 2/10 OGNIA!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Dziwne, że Tipse wycofali. Janek bez formy to wciaz wieksza szansa na punkt ze Stepankiem niz Lajovic wg mnie, szczegolnie, ze final jest na betonie w hali.
Ciezko to widze, ze Lajo zrobi punkt ze Stepankiem, debel tez raczej na korzysc Czechów.
Szczególnie, że debel Berdych/Stepanek w meczach Pucharu Davisa mają bilans... 13W-1L. Jedyna porażka z Lopez/Verdi 4 lata temu. Tipsa ma kontuzję tylko dlatego go wycofali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Trinker nie zawodzi...OGNIA!!!  ...jak obejdzie sie bez cyrkow to zostanie tylko Lacko do pelni szczescia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|