Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 62 1 2 3 4 61 62
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
będziemy startować z 4 koszyka , czyli możemy trafić na coś takiego: Niemcy Szwecja Turcja Polska Białoruś Kazachstan

2 wygrane w zasięgu , u siebie z kazachami i białorusią

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2013
Posty: 486
addict
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 486
Originally Posted by qubamm
neftekhimik po ov 0,5 ht @ 3,4 boks
puke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
ćwielong wyjdzie na irlandie laugh , smiech na sali

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Sensei65
ok wiem

za rok teraz to gramy o czapke sliwek

mozemy sobie nawet wygrywac z Hiszpania czy nawet Brazylia,Niemcami
przyjdzie mecz o punkty o stawke remis z Luksemburgiem i wpierdol od Bialorusi

Ja tylko czekam byśmy trafili jakichś walczaków z 5 i 6 koszyka w kwalach na EURO

jak Cypr/Macedonia a z szóstego Kazachstan lub Luksemburg.

Liczę że Adaś jednak coś zbuduję weźmie za ryj tych Lewusów i reszte gwiazdek, bo inaczej nie da rady a narazie to grają jak kiedyś się grało na podwórku w mieszanym, nowym zestawieniem zero składu akcje naprawdę to pamiętam na własnym podwórku jak nie jeden walił z całej pety żeby wybić/strzelić i mijał się z piłką i tylko jedynie albo niemoc innych albo dobry bramkarz jeszcze to ratował...

Już nie mówię o tym co nasi grali ze Słowacją w ataku, zero podań zero.

Mierzej to przebił samego siebie z każdej strony boiska na wysokośći 25m to już walił z całej pety tylko żeby walić, czy Błaszczykowski czy inna Sobota... pierdole podawać ja strzelę i huj, a żeby to jeszcze byl strzal celny a to kosmos...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
dokładnie , podwórkowa piłka smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Sensei65
ćwielong wyjdzie na irlandie laugh , smiech na sali

dla mnie tez, trener co pobiera 80 kola miesiecznie nie moze sobie robic jaj z pogrzebu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
1: Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Grecja, Portugalia, Rosja, Bośnia i Hercegowina
2: Szwecja, Ukraina, Chorwacja, Dania, Szwajcaria, Belgia, Czechy, Węgry, Irlandia
3: Serbia, Turcja, Słowenia, Rumunia, Izrael, Norwegia, Słowacja, Austria, Czarnogóra
4: Armenia, Polska, Szkocja, Finlandia, Łotwa, Walia, Bułgaria, Estonia, Islandia
5: Białoruś, Irlandia Północna, Albania, Litwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Gruzja, Cypr
6: Luksemburg, Kazachstan, Liechtenstein, Wyspy Owcze, Malta, Andora, San Marino, Gibraltar

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
- jest wtorek wieczór , troche pokropiło , pogoda nie nadaje sie na gre w piłke laugh

Dołączył: Aug 2013
Posty: 201
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2013
Posty: 201
Originally Posted by Rufin
jest gdzieś ten nazran na livie dostępny?

chyba jedynie marathonbet z tego co widze

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :

1.Grecja
2.Węgry
3.Norwegia
4.Polska
5.Litwa
6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)

Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
Quote
dla mnie tez, trener co pobiera 80 kola miesiecznie nie moze sobie robic jaj z pogrzebu

Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
No to co Panowie jak to mówi rdza do rdzy poloneza czas zacząć ja zaczynam od La coruna ov 0,5 HT

Dołączył: Mar 2011
Posty: 312
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 312
Originally Posted by TheKosh
Originally Posted by Rufin
jest gdzieś ten nazran na livie dostępny?

chyba jedynie marathonbet z tego co widze

na 10bet.com też jest, dzięki

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Sensei65
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :

1.Grecja
2.Węgry
3.Norwegia
4.Polska
5.Litwa
6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)

Wczoraj jak patrzałem na koszyki

to wypisałem sobie wczoraj tak:

Gibraltar
Litwa
Norwegia
Dania
Grecja

widzę jedynie nie zgadamy się z Dania - Węgry...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
Originally Posted by luki1985
No to co Panowie jak to mówi rdza do rdzy poloneza czas zacząć ja zaczynam od La coruna ov 0,5 HT
La Co Ru Na 111111111111 hehe polonez dobrze zaczety:D

Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Sensei65
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :

1.Grecja
2.Węgry
3.Norwegia
4.Polska
5.Litwa
6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)
kiedy losowanie

Wczoraj jak patrzałem na koszyki

to wypisałem sobie wczoraj tak:

Gibraltar
Litwa
Norwegia
Dania
Grecja

widzę jedynie nie zgadamy się z Dania - Węgry...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Sensei65
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :

1.Grecja
2.Węgry
3.Norwegia
4.Polska
5.Litwa
6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)


taka grupa to nudy ,poniewaz nie bedziemy sie liczyc przez najblizsze lata w europie ja jestem za dobrymi markami w naszej grupie ,uczyc sie to od najlepszych

chcesz ogladac Grecja-Polska
czy Niemcy -Polska

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Więc dzisiaj gram tak:

Ajax młodziki +1.5g @ 1.50

Ajax DNB @ 5.00

Ajax 1X @ 2.40

W Amsterdamie na mecz ze Spartą wsadzili Duarte, Tete, Andersona.

Serię mają okrutną chyba 7 porażek od rząd z kim jak z kim ale z Rotterdamie w NL pasuję jak ulał żeby chociaż zrobić remis.

Luksemburg +1.5g @ 1.65

Luksemurg DNB @ 6.10

Luksemburg 1X @ 2.90

Towarzyski, a kursy jak w meczu o stawke.

Czarnogórcy bez Vucinicia, Jovanovicia, Basy, Boskovicia, Joveticia, Damjanovicia, Tomasevicia,

Luksemburg w najmocniejszym składzie, więc spróbuje

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Sensei65
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :

1.Grecja
2.Węgry
3.Norwegia
4.Polska
5.Litwa
6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)


taka grupa to nudy ,poniewaz nie bedziemy sie liczyc przez najblizsze lata w europie ja jestem za dobrymi markami w naszej grupie ,uczyc sie to od najlepszych

chcesz ogladac Grecja-Polska
czy Niemcy -Polska

z niemcami to nasi nawet z połowy nie wyjdą

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
ma ktoś stream do miedzi?

Strona 2 z 62 1 2 3 4 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1