|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
będziemy startować z 4 koszyka , czyli możemy trafić na coś takiego: Niemcy Szwecja Turcja Polska Białoruś Kazachstan
2 wygrane w zasięgu , u siebie z kazachami i białorusią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 486 |
neftekhimik po ov 0,5 ht @ 3,4  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
ćwielong wyjdzie na irlandie  , smiech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
za rok teraz to gramy o czapke sliwek mozemy sobie nawet wygrywac z Hiszpania czy nawet Brazylia,Niemcami przyjdzie mecz o punkty o stawke remis z Luksemburgiem i wpierdol od Bialorusi Ja tylko czekam byśmy trafili jakichś walczaków z 5 i 6 koszyka w kwalach na EURO jak Cypr/Macedonia a z szóstego Kazachstan lub Luksemburg. Liczę że Adaś jednak coś zbuduję weźmie za ryj tych Lewusów i reszte gwiazdek, bo inaczej nie da rady a narazie to grają jak kiedyś się grało na podwórku w mieszanym, nowym zestawieniem zero składu akcje naprawdę to pamiętam na własnym podwórku jak nie jeden walił z całej pety żeby wybić/strzelić i mijał się z piłką i tylko jedynie albo niemoc innych albo dobry bramkarz jeszcze to ratował... Już nie mówię o tym co nasi grali ze Słowacją w ataku, zero podań zero. Mierzej to przebił samego siebie z każdej strony boiska na wysokośći 25m to już walił z całej pety tylko żeby walić, czy Błaszczykowski czy inna Sobota... pierdole podawać ja strzelę i huj, a żeby to jeszcze byl strzal celny a to kosmos...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
dokładnie , podwórkowa piłka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ćwielong wyjdzie na irlandie  , smiech na sali dla mnie tez, trener co pobiera 80 kola miesiecznie nie moze sobie robic jaj z pogrzebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
1: Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Grecja, Portugalia, Rosja, Bośnia i Hercegowina 2: Szwecja, Ukraina, Chorwacja, Dania, Szwajcaria, Belgia, Czechy, Węgry, Irlandia 3: Serbia, Turcja, Słowenia, Rumunia, Izrael, Norwegia, Słowacja, Austria, Czarnogóra 4: Armenia, Polska, Szkocja, Finlandia, Łotwa, Walia, Bułgaria, Estonia, Islandia 5: Białoruś, Irlandia Północna, Albania, Litwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Gruzja, Cypr 6: Luksemburg, Kazachstan, Liechtenstein, Wyspy Owcze, Malta, Andora, San Marino, Gibraltar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
- jest wtorek wieczór , troche pokropiło , pogoda nie nadaje sie na gre w piłke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2013
Posty: 201 |
jest gdzieś ten nazran na livie dostępny? chyba jedynie marathonbet z tego co widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :
1.Grecja 2.Węgry 3.Norwegia 4.Polska 5.Litwa 6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071 |
dla mnie tez, trener co pobiera 80 kola miesiecznie nie moze sobie robic jaj z pogrzebu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
No to co Panowie jak to mówi rdza do rdzy poloneza czas zacząć ja zaczynam od La coruna ov 0,5 HT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 312 |
jest gdzieś ten nazran na livie dostępny? chyba jedynie marathonbet z tego co widze na 10bet.com też jest, dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :
1.Grecja 2.Węgry 3.Norwegia 4.Polska 5.Litwa 6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni) Wczoraj jak patrzałem na koszyki to wypisałem sobie wczoraj tak: Gibraltar Litwa Norwegia Dania Grecja widzę jedynie nie zgadamy się z Dania - Węgry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
No to co Panowie jak to mówi rdza do rdzy poloneza czas zacząć ja zaczynam od La coruna ov 0,5 HT La Co Ru Na 111111111111 hehe polonez dobrze zaczety:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :
1.Grecja 2.Węgry 3.Norwegia 4.Polska 5.Litwa 6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni) kiedy losowanie Wczoraj jak patrzałem na koszyki to wypisałem sobie wczoraj tak: Gibraltar Litwa Norwegia Dania Grecja widzę jedynie nie zgadamy się z Dania - Węgry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :
1.Grecja 2.Węgry 3.Norwegia 4.Polska 5.Litwa 6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni) taka grupa to nudy ,poniewaz nie bedziemy sie liczyc przez najblizsze lata w europie ja jestem za dobrymi markami w naszej grupie ,uczyc sie to od najlepszych chcesz ogladac Grecja-Polska czy Niemcy -Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Więc dzisiaj gram tak:
Ajax młodziki +1.5g @ 1.50
Ajax DNB @ 5.00
Ajax 1X @ 2.40
W Amsterdamie na mecz ze Spartą wsadzili Duarte, Tete, Andersona.
Serię mają okrutną chyba 7 porażek od rząd z kim jak z kim ale z Rotterdamie w NL pasuję jak ulał żeby chociaż zrobić remis.
Luksemburg +1.5g @ 1.65
Luksemurg DNB @ 6.10
Luksemburg 1X @ 2.90
Towarzyski, a kursy jak w meczu o stawke.
Czarnogórcy bez Vucinicia, Jovanovicia, Basy, Boskovicia, Joveticia, Damjanovicia, Tomasevicia,
Luksemburg w najmocniejszym składzie, więc spróbuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
wymarzona grupa w której coś możemy zdziałać :
1.Grecja 2.Węgry 3.Norwegia 4.Polska 5.Litwa 6.Gibraltar ( już nie san marino, strzelili nam bramke także są groźni) taka grupa to nudy ,poniewaz nie bedziemy sie liczyc przez najblizsze lata w europie ja jestem za dobrymi markami w naszej grupie ,uczyc sie to od najlepszych chcesz ogladac Grecja-Polska czy Niemcy -Polska z niemcami to nasi nawet z połowy nie wyjdą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
ma ktoś stream do miedzi?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|