|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
To zalezy od przyjetego sposobu typowania, od wysokosci kursow jakie gramy, od zysku jaki oczekujemy, od tego czy wazniejsza jest dla nas pewnosc ze nie zbankrutujemy niz szybki zysk. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy 1% czy 3% a moze 5%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Mozna zarobic mozna...
a jak nie bede pisal bo pisalem juz kilka razy w roznych postach.
Wystarczy dobrze dobrac typy, nie szalec stawkami i nie miec 2 tys zl tylko duzo wiecej - i jak mowie nie szalec stawkami. I nie grac na 'glupka' czyli stawiac caly czas druzyne ktora np. nie remisuje juz 7 czy 9 spotkan, trzeba zmieniac, myslec, patrzec i obserwowac co warto zagrac a moze warto odpuscic. Wg mnie jest to jedyny sposob na zarobienie pieniedzy z bukmacherki (ciagle) z niskim poziomem wtopy. Wiadomo ryzyko jest ale jak wszedzie, ryzyka nie ma tylko na lokacie w banku ale to wiadomo ile mozna zarobic...
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Ryzyka tez nie ma jak grasz sure bety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do progresji to jezeli angazujesz w nia caly kapital tnz. jesli wygrywajac po prostu zwiekszasz stawki to jest to bez sensu bo w ciagu dluzszego czasu seria 6 czy 7 porazek pod rzad nie bedzie zaskoczeniem ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka