Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#608720 26/06/2006 13:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Witam,chyba nadeszła pora,żeby na naszym polskim forum powstał temacik o tym buku.
Piszcie o doświadczeniach,dobrych,złych itp.
Ja osobiśćie wpłaciłem tam tylko poprzez bon,dostałem od kuzyna z niemiec kilka (jak ktoś chce sie wymienić czy coś mam jeszce chyba jeden 10E )jakieś promo tam mieli ,bałem sie wpłacać swój hajs ,bo biednie to wyglądało.ALE:

Prosta miła rejestracja,chociaż cały serwis po niemiecku.
-super support,wzorowy,po napisaniu maila do nich,automat wysyla potwierdzenie odbioru maila przez nich,instant,a odpowiedż UWAGA: godzina ! pisałem do nich 3 maile i jak do tej pory zawsze odpowiadali mniej więcej jużpo godzinie,treściwie tak jak chciałem.
-pisałem po angielsku,ale znajomy z forum BA napisał do nich po angielsku a oni chociaż mają cały layout strony po niemiecku zrozumieli ,że jest polakiem i....odpisali po polsku.Godne pochwały.

Oczywiscie to wszystko wydaje sie niczym,rzeczami rzeczywistymi na dzisiejszym rynku,ale Starbet wydaje sie ciągle rozwijać,a z takim podejsciem do klienta myśle,że to im sie uda.
Macie jakieśdoświadczenia z wypłatami już czy cośz tych rzeczy?Piszcie,sam ciekawy jestem.

a i jak pisałem,mam jeszcze jeden bon na 10E,wymienię chętnie np na bon do BAW lub jakiegoś innego buka,niekoniecznie o tej samej wartośći,to raczej bez znaczenia.

Opiszcie jak wasze wrażenia,chociaż zdajesobie sprawe że pewnie nei wielu ludzi korzystąło z tego buka w polsce

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#608721 26/06/2006 13:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Aha i jeszcze jedno o ile sie nie myle jestem tam opcja jak w GB ,z wynikami poprzez sms itp .Bardzo fajnie sie zapowiada jak na moje oko

#608722 26/06/2006 13:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
i jeszcze jedno,sorry że nei w jednym poście,ale tak spontanicznie troche,bo sie śpiesze niestety .

Bardzo dużymplusem musze przyznać jest też to,ze rozliczają zakąłdy pakrtycznie natychmiast po ich zakonczeniu,ogólnie mysle ze to ejst conajmniej porównywalne z najlepszymi bukami.

#608723 26/06/2006 13:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
co za koles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#608724 26/06/2006 14:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
?masz z czymśproblem czy jak?nie rozumiem

#608725 26/06/2006 14:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a nie prosciej napisac jak zdobyc bon? zamiast go wymieniac/sprzedawac ?


wchodzimy na http://www.powerwinning.at/ klikamy na " WM Live ARENA" i rozwiazujemy quiz, dalej trzeba sobie radzic z niemieckim...

#608726 26/06/2006 15:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Czy miał ktoś kiedyś jakieś problemy z tym bukiem?chodzi mi o wypłacanie?

#608727 26/06/2006 15:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
a co do powerwinning,to ja miałem 4 bony od kuzyna z rheinhausen,a o powerwinning promocji to sie dowiedziąłem na bettingadvice,z tym,że z tego co czytałem tam to cośz tym nei działało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Wpłacał tam ktoś z was swój hajs/wypłacał ?

#608728 26/06/2006 17:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Mlode Wilki tam dostaniecie 5 euro za sama rejestracje i do50 euro od pierwszej wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#608729 26/06/2006 17:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
wypłacałeś już coś od nich?Mi sie podobają z tym,że wszystko robią tak sprawnie i szybko,ale po wetten.de i tym jak zablokowali mi konto orazu po rejestracji,zanim zdarzylem zeskanowac dowod zawsze podchodze z rezerwą do niemieckich buków.

#608730 26/06/2006 18:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Czytac czytac i jeszcze raz czytac regulaminy niemieckie buki to konkrety w regulaminach wszystko opisuja lacznie z limitami no i oczywiscie nie ma mowy o jakis progresjach itp ale z wyplatami nigdy nie bylo problemow a wetten.de to po interwetten najsolidniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#608731 28/06/2006 21:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
ile razy trzeba obrocic ten bonus i czy mozliwa jest wyplata na konto bankowe?

#608732 28/06/2006 21:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
bonus obracasz 3x ,a co do wypłaty na konto bankowe to dziwne pytanie z twoejej strony tongue

#608733 28/06/2006 21:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Sehr geehrter starbet-Kunde,

wir haben Ihre Anfrage erhalten und sind um eine rasche Beantwortung Ihres Anliegens bemueht.
Bitte antworten Sie nicht auf diese E-Mail - es ist eine automatisch generierte E-Mail!

Mit freundlichen Gruessen,

Ihr starbet-Team

Ktoś chętny do przetłumaczenia ?. Z niemieckim to u mnie nie zabardzo.

#608734 28/06/2006 21:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
tam jest napisane,zębyś nie odpowiadał na tego maila bo to automat ci odpisał,to potwierdzenie,że odebrali twojego maila i odpiszą jak będzie support

#608735 28/06/2006 21:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
Dzięki za pomoc ale właśnie doszedłem co i gdzie się pomyliłem najważniejsze, że już wszytko jest w porządku.

#608736 29/06/2006 07:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
gdzie nalezy wpisac ten kod z bonusa???

#608737 29/06/2006 08:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ok juz sie pokapowalem

#608738 29/06/2006 18:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Kurs dowolny do obrotu przy tym bonusie?

#608739 29/06/2006 20:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
jaka jest minimalna kwota wypłaty ??

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1