|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Witam,chyba nadeszła pora,żeby na naszym polskim forum powstał temacik o tym buku. Piszcie o doświadczeniach,dobrych,złych itp. Ja osobiśćie wpłaciłem tam tylko poprzez bon,dostałem od kuzyna z niemiec kilka (jak ktoś chce sie wymienić czy coś mam jeszce chyba jeden 10E )jakieś promo tam mieli ,bałem sie wpłacać swój hajs ,bo biednie to wyglądało.ALE:
Prosta miła rejestracja,chociaż cały serwis po niemiecku. -super support,wzorowy,po napisaniu maila do nich,automat wysyla potwierdzenie odbioru maila przez nich,instant,a odpowiedż UWAGA: godzina ! pisałem do nich 3 maile i jak do tej pory zawsze odpowiadali mniej więcej jużpo godzinie,treściwie tak jak chciałem. -pisałem po angielsku,ale znajomy z forum BA napisał do nich po angielsku a oni chociaż mają cały layout strony po niemiecku zrozumieli ,że jest polakiem i....odpisali po polsku.Godne pochwały.
Oczywiscie to wszystko wydaje sie niczym,rzeczami rzeczywistymi na dzisiejszym rynku,ale Starbet wydaje sie ciągle rozwijać,a z takim podejsciem do klienta myśle,że to im sie uda. Macie jakieśdoświadczenia z wypłatami już czy cośz tych rzeczy?Piszcie,sam ciekawy jestem.
a i jak pisałem,mam jeszcze jeden bon na 10E,wymienię chętnie np na bon do BAW lub jakiegoś innego buka,niekoniecznie o tej samej wartośći,to raczej bez znaczenia.
Opiszcie jak wasze wrażenia,chociaż zdajesobie sprawe że pewnie nei wielu ludzi korzystąło z tego buka w polsce
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Aha i jeszcze jedno o ile sie nie myle jestem tam opcja jak w GB ,z wynikami poprzez sms itp .Bardzo fajnie sie zapowiada jak na moje oko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
i jeszcze jedno,sorry że nei w jednym poście,ale tak spontanicznie troche,bo sie śpiesze niestety .
Bardzo dużymplusem musze przyznać jest też to,ze rozliczają zakąłdy pakrtycznie natychmiast po ich zakonczeniu,ogólnie mysle ze to ejst conajmniej porównywalne z najlepszymi bukami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
co za koles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
?masz z czymśproblem czy jak?nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a nie prosciej napisac jak zdobyc bon? zamiast go wymieniac/sprzedawac ? wchodzimy na http://www.powerwinning.at/ klikamy na " WM Live ARENA" i rozwiazujemy quiz, dalej trzeba sobie radzic z niemieckim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Czy miał ktoś kiedyś jakieś problemy z tym bukiem?chodzi mi o wypłacanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
a co do powerwinning,to ja miałem 4 bony od kuzyna z rheinhausen,a o powerwinning promocji to sie dowiedziąłem na bettingadvice,z tym,że z tego co czytałem tam to cośz tym nei działało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wpłacał tam ktoś z was swój hajs/wypłacał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Mlode Wilki tam dostaniecie 5 euro za sama rejestracje i do50 euro od pierwszej wplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
wypłacałeś już coś od nich?Mi sie podobają z tym,że wszystko robią tak sprawnie i szybko,ale po wetten.de i tym jak zablokowali mi konto orazu po rejestracji,zanim zdarzylem zeskanowac dowod zawsze podchodze z rezerwą do niemieckich buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Czytac czytac i jeszcze raz czytac regulaminy niemieckie buki to konkrety w regulaminach wszystko opisuja lacznie z limitami no i oczywiscie nie ma mowy o jakis progresjach itp ale z wyplatami nigdy nie bylo problemow a wetten.de to po interwetten najsolidniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
ile razy trzeba obrocic ten bonus i czy mozliwa jest wyplata na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
bonus obracasz 3x ,a co do wypłaty na konto bankowe to dziwne pytanie z twoejej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223 |
Sehr geehrter starbet-Kunde,
wir haben Ihre Anfrage erhalten und sind um eine rasche Beantwortung Ihres Anliegens bemueht. Bitte antworten Sie nicht auf diese E-Mail - es ist eine automatisch generierte E-Mail!
Mit freundlichen Gruessen,
Ihr starbet-Team
Ktoś chętny do przetłumaczenia ?. Z niemieckim to u mnie nie zabardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
tam jest napisane,zębyś nie odpowiadał na tego maila bo to automat ci odpisał,to potwierdzenie,że odebrali twojego maila i odpiszą jak będzie support
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 223 |
Dzięki za pomoc ale właśnie doszedłem co i gdzie się pomyliłem najważniejsze, że już wszytko jest w porządku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
gdzie nalezy wpisac ten kod z bonusa???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Kurs dowolny do obrotu przy tym bonusie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
jaka jest minimalna kwota wypłaty ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|