|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Valverde nie ma w tej kolejce meczu Elche - Espanyol, popraw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Po tej kolejce będzie wiadomo kto zgarnie pierwsze nagrody.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
nigdy nie gralismy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
nigdy nie gralismy  tak sie tylko upewnialem  dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja jestem zdania, żeby grać wszystkie kolejki.
Ale skoro nigdy tak nie było, to zróbmy tak: Jak ktoś zagra to zagra, a jak ktoś nie zagra, to nie doliczę mu opuszczonej kolejki. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się pokrzywdzony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
O masz...Kto mi teraz odda kurs 3 za 6 jotow na Espanyol ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
armado1 żle rozliczyłeś Getafe,po kursie 6 max zgodnie z regulaminem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wielkie gratulacje dla zwycięzcy - jarecki85  , który był najlepszy na pólmetku konkursu jak i na końcu. Brawa również dla Jarosa i Jose. Dzielnie walczyli do końca  Wyróźnienie dla haku, letki plus jest, ale na podium okazało się za mało. No i gratulacje dla arturro i jeszcze raz dla Jose za zgarnięcie nagród specjalnych. Nagrody wyśle Wam nasz supervisor - Platini  12 userów ukończyło - 6 zdobyło nagrody. Myślę, że to całkiem dobry wynik. Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję do zobaczenia w kolejnym sezonie. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Dzieki,organizacja jak zawsze elegancka,wiec ukłon w strone Akhu  ...Graty dla wszystkich nagrodzonych  oprocz mnie  i do nastepnego fani primera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dziękuje wszystkim jeszcze raz za świetną zabawę Moje gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. W szczególności dla - @jarecki85 za równą formę przez cały okres trwania konkursu  Do usłyszenia w przyszłym sezonie! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ogromne brawa dla tych co ukończyli na podium oraz tych, co zgarnęli nagrody  Szacunek dla osób, które nie odpuściły, walczyły do końca  Świetnie, że Akhu dał się namówić na prowadzenie zabawy - dziękuję bardzo bardzo za świetne podejście do tematu (jak zawsze zresztą)  U mnie z czasem średnio a tak wiedziałem, że konkurs w lepsze ręce trafić nie może. Jeszcze jedno mi napiszcie - przelewy robić na konta z których otrzymałem wpłaty? Jeśli u kogoś jest zmiana to proszę o szybkie info na priv. Czekam do środy, dajmy na to do 20. Następnie robię przelewy. Myślę, że nikt nie będzie na to narzekał. Kto mi odpowie na wysłane privy to możliwe, że od razu dokonam przelewu (jak tylko czas pozwoli). Miłego odpoczynku i miejmy nadzieję do następnego sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 918
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 918 |
No i dobrnęliśmy do końca wyczerpującego sezonu Gratulacje dla jarecki85 za zwycięstwo, świetny wynik  Wyrazy uznania dla Jose za wyrównaną walkę do końca  oraz dla wszystkich pozostałych uczestników zabawy którzy wytrwali do końca  Podziękowania dla Akhu za prowadzenie konkursu  Do zobaczenia w następnej edycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dzięki wszystkim za rywalizację  Gratulacje dla czołowej trójki i wszystkich, którym udało się ukończyć konkurs. Dzięki dla Akhu za prowadzenie konkursu  Do zobaczenia w przyszłym sezonie  Dzięki Platini - hajs dotarł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Gratulacje dla wszystkich, którym udało się przytulić kasiorkę  Akhu - szacunek za prowadzenie konkursu. Jakbyś jeszcze umiał cytować posty to byłbyś modem idealnym   dla zwycięzcy jarecki85
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Przelewy zostały zrobione w większości (5/6) Część osób do których już posłałem kasę pewnie ją ma na koncie (a może i wszyscy już). Czekam jeszcze na arturro, który pewnie gdzieś na Kajmanach wypoczywa i nie ma czasu na numer konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Potwierdzam przelew jak i zgodność cyferek,dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
Artur,
niech pieniądze zostaną na kolejną edycję. Pozdrawiam ciepło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie ma problemu, zrobię jak chcesz. Tak właśnie myślałem, że zostawisz kasę wzorem poprzednich edycji na kolejną zabawę  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Panowie konkurs się dopiero co skończył, ale właśnie stąd moje pytanie...jest coś co byście chcieli zmienić w następnej edycji?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|