Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#60859 09/06/2004 20:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]A ja mam taki problem że w środe wysłałem im kase a dzisiaj jest już prawie że następna środa i kasy niema wysłałem im skan wpłaty o który prosili i zobaczymy co zrobią !![/qb]
No napisali mi dzisiaj w emailu że tą sprawe przekazali do dzialu finansowego

Zobaczymy co z tego wyniknie !!![/qb]
W jakim banku wysyłałeś??? Scan napewno pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , sam keidys musiaem wysyłać bo mi ponat tydzień kasy nie przelali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#60860 09/06/2004 21:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
a ja mam pytanie z innej beczki. musze cos wyjasnic z ekspectem i szukam jakiegos maila. znalazlem tylko jeden adres ([email protected]) adres wyglada na ogolny na wszystkie jezyki. czy tam siedza sami poligloci i zrozumieja co do nich pisze? a moze znacie jakis adres do korespondencji po polsku?

#60861 09/06/2004 21:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał galahad:
[qb]moze znacie jakis adres do korespondencji po polsku?[/qb]
[email protected]

#60862 09/06/2004 21:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja zawsze pisze pod ten adres i przychodzimi odpowiedz.

#60863 09/06/2004 21:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???

#60864 09/06/2004 23:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał ygryy:
7. no i to co ci zostanie jest twoje.[/qb]
Jezeli obroce mniejsza kwota niz 300zl i wyplace jakas czesc kasy to czy z konta automatycznie ubywa 100zl?[/QB][/QUOTE]

zgadza sie

#60865 09/06/2004 23:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 4
A ja dzisiaj mialem nieprzyjemne doswiadczenie z Expekta. Rano napisalem do nich maila dlaczego handi +8 na Detroit mam rozliczony po kursie 1.0 skoro w regulaminowym czasie byl remis.
Czekalem na odpowiedz w miedzyczasie wyslalem kuponik za 2 euro i wydawalo sie ze wszystko gra. Popoludniu loguje sie a tu wcielo 7 euro. Napisalem ponownie ale nadal moja korespondencja pozostaje bez odpowiedzi.
Czy ktos z forumowiczow mial podobne przeboje z expektem??
Pozdrawiam

#60866 10/06/2004 00:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CZYTA KTOS TO FORUM!!!!!!!!!!!!???????
KTO MI WRESZCIE ODPOWIE!!!!???
DZIAŁA W EXPEKCIE PROGRAM PARTNERSKI CZY NIE?!

#60867 10/06/2004 00:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał Troller:
[qb]A ja dzisiaj mialem nieprzyjemne doswiadczenie z Expekta. Rano napisalem do nich maila dlaczego handi +8 na Detroit mam rozliczony po kursie 1.0 skoro w regulaminowym czasie byl remis.
...
Pozdrawiam[/qb]
Niestey hc +8 tak sie rozlicza, mialem dokladnie to samo poprostu zwrot stawki. Niestety trafili w linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Detroit trzoche zaduzo oddalo punkowt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#60868 10/06/2004 02:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Wszystko fajnie tylko dlaczego do ***a w expie mozna tylko single typowac na zaklady specjalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#60869 10/06/2004 02:29
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
Quote
Oryginalnie wysłał kosmo:
[qb]dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???[/qb]
Działa

#60870 10/06/2004 02:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał grabarz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kosmo:
[qb]dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???[/qb]
Działa[/qb]
Tak...zakładałem go 3 dni temu:) chcesz linka:P?

#60871 10/06/2004 03:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
Sorki chłopaki ale mam pytanie czy jak będe grał w supertoto to też się liczy to do obrotu tego Bonusu??

A i czy faktycznie można zagrać kupon za 300 zł
z kurse 1.01 i po sprawie z obrotem

#60872 10/06/2004 03:16
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Quote
Oryginalnie wysłał Kempsi:
[qb]Sorki chłopaki ale mam pytanie czy jak będe grał w supertoto to też się liczy to do obrotu tego Bonusu??[/qb]
nie liczy sie tak samo jak nie liczy sie kasyno

#60873 10/06/2004 03:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
Dzięki. A co z tym kursem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#60874 10/06/2004 03:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??

#60875 10/06/2004 03:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Quote
Oryginalnie wysłał Kempsi:
[qb]Dzięki. A co z tym kursem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
najprawdopodobniej mozna ale lepiej sie upewnij wysylajac meila support@expekt.com

#60876 10/06/2004 03:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał fox1984:
[qb]sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??[/qb]
Po co czekac.
Doszla kasa, wyslij maila z numerem swego konto + Bonus 100, wpisanym w temacie i zacznij grac tak jak normalnie.
Kase przeleja w nastepnym dniu najdalej.

Wymogiem jest postawienie 1 zakladu w euro 2004 i obrot x3 darowna 100zl

#60877 10/06/2004 03:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Oryginalnie wysłał fox1984:
[qb]sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??[/qb]
zgadza się, sam się ich o to pytałem

#60878 10/06/2004 04:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1