|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Oryginalnie wysłał Raul15: [qb] Oryginalnie wysłał Raul15: [qb]A ja mam taki problem że w środe wysłałem im kase a dzisiaj jest już prawie że następna środa i kasy niema wysłałem im skan wpłaty o który prosili i zobaczymy co zrobią !![/qb] No napisali mi dzisiaj w emailu że tą sprawe przekazali do dzialu finansowego Zobaczymy co z tego wyniknie !!![/qb] W jakim banku wysyłałeś??? Scan napewno pomoże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , sam keidys musiaem wysyłać bo mi ponat tydzień kasy nie przelali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249 |
a ja mam pytanie z innej beczki. musze cos wyjasnic z ekspectem i szukam jakiegos maila. znalazlem tylko jeden adres ( [email protected]) adres wyglada na ogolny na wszystkie jezyki. czy tam siedza sami poligloci i zrozumieja co do nich pisze? a moze znacie jakis adres do korespondencji po polsku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał galahad: [qb]moze znacie jakis adres do korespondencji po polsku?[/qb] [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja zawsze pisze pod ten adres i przychodzimi odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał ygryy: 7. no i to co ci zostanie jest twoje.[/qb] Jezeli obroce mniejsza kwota niz 300zl i wyplace jakas czesc kasy to czy z konta automatycznie ubywa 100zl?[/QB][/QUOTE] zgadza sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2001
Posty: 4 |
A ja dzisiaj mialem nieprzyjemne doswiadczenie z Expekta. Rano napisalem do nich maila dlaczego handi +8 na Detroit mam rozliczony po kursie 1.0 skoro w regulaminowym czasie byl remis. Czekalem na odpowiedz w miedzyczasie wyslalem kuponik za 2 euro i wydawalo sie ze wszystko gra. Popoludniu loguje sie a tu wcielo 7 euro. Napisalem ponownie ale nadal moja korespondencja pozostaje bez odpowiedzi. Czy ktos z forumowiczow mial podobne przeboje z expektem?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CZYTA KTOS TO FORUM!!!!!!!!!!!!??????? KTO MI WRESZCIE ODPOWIE!!!!??? DZIAŁA W EXPEKCIE PROGRAM PARTNERSKI CZY NIE?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał Troller: [qb]A ja dzisiaj mialem nieprzyjemne doswiadczenie z Expekta. Rano napisalem do nich maila dlaczego handi +8 na Detroit mam rozliczony po kursie 1.0 skoro w regulaminowym czasie byl remis. ... Pozdrawiam[/qb] Niestey hc +8 tak sie rozlicza, mialem dokladnie to samo poprostu zwrot stawki. Niestety trafili w linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Detroit trzoche zaduzo oddalo punkowt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Wszystko fajnie tylko dlaczego do ***a w expie mozna tylko single typowac na zaklady specjalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207 |
Oryginalnie wysłał kosmo: [qb]dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???[/qb] Działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał grabarz: [qb] Oryginalnie wysłał kosmo: [qb]dziala jeszcze w Expekcie program partnerski???[/qb] Działa[/qb] Tak...zakładałem go 3 dni temu:) chcesz linka:P?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102 |
Sorki chłopaki ale mam pytanie czy jak będe grał w supertoto to też się liczy to do obrotu tego Bonusu??
A i czy faktycznie można zagrać kupon za 300 zł z kurse 1.01 i po sprawie z obrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
Oryginalnie wysłał Kempsi: [qb]Sorki chłopaki ale mam pytanie czy jak będe grał w supertoto to też się liczy to do obrotu tego Bonusu??[/qb] nie liczy sie tak samo jak nie liczy sie kasyno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102 |
Dzięki. A co z tym kursem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
Oryginalnie wysłał Kempsi: [qb]Dzięki. A co z tym kursem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] najprawdopodobniej mozna ale lepiej sie upewnij wysylajac meila support@expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał fox1984: [qb]sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??[/qb] Po co czekac. Doszla kasa, wyslij maila z numerem swego konto + Bonus 100, wpisanym w temacie i zacznij grac tak jak normalnie. Kase przeleja w nastepnym dniu najdalej. Wymogiem jest postawienie 1 zakladu w euro 2004 i obrot x3 darowna 100zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Oryginalnie wysłał fox1984: [qb]sorry mam pytanie za ile trzeba zagrac pierwszy zaklad zeby mozna bylo wyslac meila o bonus?? wystarczy np za 1 zł??[/qb] zgadza się, sam się ich o to pytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka