Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#608805 26/06/2006 13:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#608806 26/06/2006 16:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dzieki interwencji muppeta (dzieki), dopisali mi bobus. Poki co, wszystko wyglada niezle, nie mam zastrzezen.

#608807 26/06/2006 21:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Witam,

Jutro do 12:00 przyjmuję PM-y i e-maile, niestety potem udaję się na parę dni do szpitala, nie będę mógł odpowiadać na e-maile i posty.

Także jeśli macie jakieś pytania, problemy to piszcie teraz, bo pomóc będę mógł dopiero w okolicach weekendu.

pozdrawiam

#608808 27/06/2006 17:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Czy moze mi ktos szybko wytlumaczyc czym sie rozni over 2,25 od overa 2,5 ?

Takie sa linie w meczu Hiszpania-Francja i chcialbym postawic wiec prosilbym o szybka odpowiedz.

#608809 27/06/2006 18:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Polowa stawki jest postawiona na over 2(w przypadku 2 goli zwrot) a polowa stawki na over 2,5

#608810 27/06/2006 21:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
dzieki logan347 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Overek pieknie wszedl szsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608811 29/06/2006 21:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Dzisiejsza medycyna czyni cuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jestem już w domu, w miarę jak zdrowie mi pozwoli postaram się jutro posiedzieć trochę w necie.
Na privy i maile odpowiem jutro

pozdrawiam

#608813 03/07/2006 19:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
muppet jak wpłace karta do 10bet to czy będę mógł wypłacić na moneybookers?

#608814 03/07/2006 19:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Tak, będziesz mógł

#608815 03/07/2006 19:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
dzięki za szybką odpowiedź. A mam jeszcze pytanie czy są jakies bonusy comeback w 10bet [track.10bet.com]?Pytam się bo juz grałem w 10bet [track.10bet.com] wcześniej i teraz nie mam żadnego bonusa ale chciałem sobie wpłacić bo macie niezłe kursy na teni ale nie wiem czy trochę nie poczekac aż dostanę jakiegoś bonusa comeback.

#608816 03/07/2006 20:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Będą, ale jeszcze nie teraz. Na razie jest promocja mundialowa + ta z soccerpuntera

Brak bonusa nadrobisz kursami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#608817 03/07/2006 20:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
muppet a czy w ofercie 10bet [track.10bet.com] jest zakład na to kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej? Bo nie moge znaleźć.

#608818 03/07/2006 20:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Z cala sympatia jaka darze Muppeta (konkretnie poglady nt. otaczajacego swiata) buk ktory reprezentuje lokuje sie strasznie nisko w firmach tzw. azjatyckich. Zbyt wysoka marza nie przyciaga potencjalnych "grubych ryb", wola oni skorzystac z oferty pointbetu czy pinnacle a przy okazji zdobyc fajniejszy bonus w postaci 10-20% od wplaty. No i do tego dochodzi sprawa limitow. Kiedys mialem problem z zagraniem tam za 40 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Maciek

#608819 03/07/2006 20:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
W pinnacle jest 10% od wpłaty?
Tutaj również masz 10% od wpłaty, w przypadku rejestrowania się z soccerpuntera aż do 200$. Mało na polskie warunki?

Problem limitów był już omawiany i jest sukcesywnie likwidowany.

A oferta asianów niejednokrotnie jest szersza niż w Pinnacle + kursy często (nie mówię, że zawsze) są nawet wyższe (asiany oczywiście) u konkurencji.

Cieszy mnie jednak, że porównujesz 10bet [media.lsbetmed.com] właśnie z tymi bukmacherami, bo to solidne firmy

pozdrawiam

#608820 03/07/2006 21:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Ja juz tam gralem, przed tym jak ty tam dolaczyles i jeszcze na starym designie. Nie mialem problemow z wyplatami, jednynie te limity. Ja najbardziej lubie grac asiany w BF, kursy sa w wiekszosci przypadkow (90%) lepsze od PB i Pinn. Jednak to tylko na te najpopularniejsze ligi. 3 linie sa na kazdy mecz i to jest dosc istotne. Szkoda ze tylko jedna na over/under.

Jak to wyglada w 10bet obecnie ?

#608821 03/07/2006 21:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Tak, bo ja dołączyłem w momencie, w którym 10bet [media.lsbetmed.com] wszedł na nową drogę
Zmian jest sporo, już teraz jak porównać (chociażby tenis, czy dodanie żużla, rozwó livebettingu) to naprawdę 10bet [media.lsbetmed.com] ewoluuje, a to dopiero początek. Mam plany i założenia przed sobą, więc możesz zaufać, że będzie naprawdę fajnie

Jak dokładnie wygląda sprawa limitów nie wiem bo tam... nie gram, co oczywiste. Zostały poczynione zmiany w tym kierunku, system i 'odwaga' się także zmienia (zwiększanie kapitału, przy naprawdę dużej ilości zakładów przyjmowanych codziennie), mogę zapewnić co do tego.

A koszykówka jest naprawdę na najwyższym z możliwych poziomów, nie wiem co jeszcze można by dodać.

Największe problemy są natury formalnej, stąd m.in. wciąż brak możliwości wypłaty na kartę, które doprowadzają do furii nie tylko klientów, ale także mnie i wszystkich pracowników 10bet [media.lsbetmed.com]. Nie mogę jednak mówić o przyczynach tych opóźnień, jedyne co to daję słowo honoru, że robione jest wszystko, by opcja wypłaty na kartę pojawiłą się 'jutro' i mam codziennie nadzieje ze to 'jutro' to bedzie jutro

pozdrawiam

#608822 03/07/2006 21:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Zmian nie przeprowadza sie z dnia na dzien, dlatego na efekty pozostaje nam poczekac.

Co do promocji to jak dla gracza, ktory zaklady traktuje bardziej profesjonalniej ujda w tlumie, chociaz nie wybijaja sie na 1 miejsce.

He,he wlasnie patrze na dzial limity na stronie. Polecam, dzial smieszne sie chowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#608823 03/07/2006 21:52
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Oczywiscie mowie o tej promocji 10%, a nie smieszne 50% do 50$

#608824 03/07/2006 23:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
mam pytanie do muppeta
czy nieimienne e-karty Banku Slaskiego sa akcpetowane przez 10bet ( z tylu karty jest jedynie moj podpis ), czy wymagana jest jakas dodatkowa weryfikacja tozsamosci wlasciciela karty ( np. screeny z konta na ktorym sie znajduje karta z moja tozsamoscia ? )

#608825 04/07/2006 08:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Szczerze mówiąc nie wiem co to za karta, nie wiem o co chodzi :?

Jeżeli jest to taka e-karta VISA jak np. w mbanku, bez paska magnetycznego - tylko do transakcji internetowych - to mozesz wyslac skan i zaznaczyc ze to taka wlasnie karta. Wraz z Twoim dowodem powinno wystarczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1