|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
mecz o 3 miejsce juz niedlugo... ale jestem dobrej mysli;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Profesor i BAHmVIP podajcie swoje loginy, podesle gdzie trzeba zeby przyspieszyli wam te bonusiki Sebastian - Twoj login juz wyslany, wiec powinienes miec juz/za chwile/bardzo niedługo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
W sobote rzeczywiscie support pracuje na pol gwizdka, juz w niedziele jest lepiej.
Bonusy regulaminowo są dopisywane w ciągu 48 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
dwa kursy wziete z brzegu
2.12 x 2.23 = 4.64
4.727 = 4.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ktos jest glodny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
To gdzie gina setne/dziesietne czesci kursu AKO, gdy skleimy dubla?
"Oni wolec zeby jak grac tylko single, czy obojetnie im to, ale wtedy zabierac wieksza czesc dla siebie".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100 |
Witam.Mam pytanie do Muppet'a odnośnie obrotu bonusem,mianowicie czy należy postawić trzy zakłady o minimalnej stawce depozyt + bonus, czy poprostu zrobić odpowiedni obrót na zakładach, np. u mnie 870$ 3x(200$+90$). Myślałem że wystarczy zrobić odpowiedni obrót,ja zrobiłem na ponad 910$,zleciłem wypłatę a 10bet zabrło mi 90$ bonusa.proszę o odpowiedz.pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Gump, jutro odpowiem na Twój problem.
mata82 - zrobiłeś dobry obrót w takim razie... Podaj mi swoj login, jutro zajmę się Twoją sprawą i dowiem czemu zabrano bonus, podejrzewam, że problem leży gdzie indziej niż zły obrót
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100 |
Witam.Mam pytanie do Muppet'a odnośnie obrotu bonusem,mianowicie czy należy postawić trzy zakłady o minimalnej stawce depozyt + bonus, czy poprostu zrobić odpowiedni obrót na zakładach, np. u mnie 870$ 3x(200$+90$). Myślałem że wystarczy zrobić odpowiedni obrót,ja zrobiłem na ponad 910$,zleciłem wypłatę a 10bet zabrło mi 90$ bonusa.proszę o odpowiedz.pozd
mój login to mata82 Dzieki Muppet za zainteresowanie sie moją sprawa.Pozd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
zlecilem wyplate na neteller 150 euro a doszlo tylko 100 hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1 |
Ja juz czekam na bonus od piatku, rejestrowałam sie z zgodnie z instrukcją muppeta z soccerpunter com, na 5 maili zadnej odpowiedzi, niepoważne traktowanie klienta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
[----] W sobote rzeczywiscie support pracuje na pol gwizdka, juz w niedziele jest lepiej.
Bonusy regulaminowo są dopisywane w ciągu 48 godzin. To: csd@10bet.com Subject: [BAHmVIP] SoccerPunter.com FREE 50% Sign Up Bonus Up to USD $50 EXCLUSIVELY Sent: 07/07/2006 23:48 was read on 09/07/2006 12:11
Your message To: csd@10bet.com Subject: Re: 10bet documents [BAHmVIP] Sent: 08/07/2006 00:02 was read on 09/07/2006 10:12.Nie wiem jak liczyć te 48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> /brak jakiejkolwiek odpowiedzi/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Po perturbacjach i problemach z supportem, wszystko juz powinno byc w porzadku. Wszyscy, ktorym nalezal sie bonus z soccerpuntera, powinni go miec juz na koncie.
Przepraszam wszystkich za opoznienia i zamieszanie, mam nadzieje, ze wszystko juz jest OK.
pozdrawiam i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Na stronie dostępna jest nowa promocja - jeśli postawisz 25 EUR na zakład długoterminowy, otrzymasz 10 EUR gratis. Ponadto rejestrując się przez stronę soccerpuntera możecie dostać 15%, a nie 10% od poczatkowej wplaty. W przypadku jakichkolwiek pytan prosze kierowac je na jan@10bet.com , support ostatnimi czasy troche sie wyrabia, a ja moge przejac część ich obowiązków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
[----]Wszyscy, ktorym nalezal sie bonus z soccerpuntera, powinni go miec juz na koncie. [----], mam nadzieje, ze wszystko juz jest OK.
pozdrawiam i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wszystko OK "Bonus na start" + "Admin Deposits" = "SoccerPunter Bonus" (50%). Dziękuje BAHmVIP
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie działa zakładka "Teasers" w sekcji WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Pozdr. dj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Rejestrując się przez stronę http://www.soccerpunter.com/10bet-promotion-bonus-polish.php [ media.lsbetmed.com] dostajecie nie 10%, ale 15% od rejestracji, aż do 200$. Zapraszam! Ponadto aktywna jest nowa promocja - stawiając 25 EUR na dowolny zakład długoterminowy, otrzymujecie 10 EUR na swoje konto gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Muppet,
Dlaczego dajecie tak malo zakladow Draw No Bet, przydalo by sie duzo wiecej. Popatrz sobie na sportingbet ...
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Od dziś http://www.10bet.com [track.10bet.com] posiada w swej ofercie pełną gamę zawodów żużlowych! [color:"blue"]Zakłady 1x2, spready, a także under/over oraz h2h[/color] w następujących ligach:
- [color:"red"]polska Ekstraliga[/color] - brytyjska Elite League - szwedzka Elitserien - zawody cyklu [color:"red"]Grand Prix i SWC[/color] !  Pozdrawiam i zapraszam serdecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Witam!!
Mam prośbę do znających dobrze tego buka oczywiście mowa o 10bet.com
Widzę w ofercie tego bukmachera kilka rzeczy do grania, które mnie bardzo interesują. Chcę tam na próbę wysłać ze 2-3 stówki ale widzę, że tam można mieć konto w walutach obcych - inaczej mówiąc PLN nie akceptują no chyba że się mylę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz moje pytanie. Czy mogę tam posłać normalny przelew bankowy na ich konto w PLN i oni to sobie przeliczą na Euro czy $$ ?? Czy muszę posłać od razu inną walutę a jak tak to jak to najszybciej zrobić ? Pozdrawiam i proszę najlepiej o odpowiedź na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [b] Dziś kurs na Szwedów był najwyższy na świecie (!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jaki był kurs?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|