Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#608846 08/07/2006 16:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
mecz o 3 miejsce juz niedlugo...
ale jestem dobrej mysli;)

Bonus: Unibet
#608847 08/07/2006 16:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Profesor i BAHmVIP podajcie swoje loginy, podesle gdzie trzeba zeby przyspieszyli wam te bonusiki
Sebastian - Twoj login juz wyslany, wiec powinienes miec juz/za chwile/bardzo niedługo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

W sobote rzeczywiscie support pracuje na pol gwizdka, juz w niedziele jest lepiej.

Bonusy regulaminowo są dopisywane w ciągu 48 godzin.

#608848 08/07/2006 16:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
dwa kursy wziete z brzegu

2.12 x 2.23 = 4.64

4.727 = 4.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ktos jest glodny

#608849 09/07/2006 07:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
To gdzie gina setne/dziesietne czesci kursu AKO, gdy skleimy dubla?

"Oni wolec zeby jak grac tylko single, czy obojetnie im to, ale wtedy zabierac wieksza czesc dla siebie".

#608850 09/07/2006 17:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
Witam.Mam pytanie do Muppet'a odnośnie obrotu bonusem,mianowicie czy należy postawić trzy zakłady o minimalnej stawce depozyt + bonus, czy poprostu zrobić odpowiedni obrót na zakładach, np. u mnie 870$ 3x(200$+90$).
Myślałem że wystarczy zrobić odpowiedni obrót,ja zrobiłem na ponad 910$,zleciłem wypłatę a 10bet zabrło mi 90$ bonusa.proszę o odpowiedz.pozd

#608851 09/07/2006 18:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Gump, jutro odpowiem na Twój problem.

mata82 - zrobiłeś dobry obrót w takim razie... Podaj mi swoj login, jutro zajmę się Twoją sprawą i dowiem czemu zabrano bonus, podejrzewam, że problem leży gdzie indziej niż zły obrót

#608852 09/07/2006 19:31
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
muppet priv

#608853 09/07/2006 20:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 100
Witam.Mam pytanie do Muppet'a odnośnie obrotu bonusem,mianowicie czy należy postawić trzy zakłady o minimalnej stawce depozyt + bonus, czy poprostu zrobić odpowiedni obrót na zakładach, np. u mnie 870$ 3x(200$+90$).
Myślałem że wystarczy zrobić odpowiedni obrót,ja zrobiłem na ponad 910$,zleciłem wypłatę a 10bet zabrło mi 90$ bonusa.proszę o odpowiedz.pozd

mój login to mata82
Dzieki Muppet za zainteresowanie sie moją sprawa.Pozd.

#608854 10/07/2006 12:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
zlecilem wyplate na neteller 150 euro a doszlo tylko 100 hmmm

#608855 10/07/2006 13:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
Ja juz czekam na bonus od piatku, rejestrowałam sie z zgodnie z instrukcją muppeta z soccerpunter com, na 5 maili zadnej odpowiedzi, niepoważne traktowanie klienta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#608856 11/07/2006 09:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
[----]
W sobote rzeczywiscie support pracuje na pol gwizdka, juz w niedziele jest lepiej.

Bonusy regulaminowo są dopisywane w ciągu 48 godzin.
To: csd@10bet.com
Subject: [BAHmVIP] SoccerPunter.com FREE 50% Sign Up Bonus Up to USD $50 EXCLUSIVELY
Sent: 07/07/2006 23:48
was read on 09/07/2006 12:11

Your message
To: csd@10bet.com
Subject: Re: 10bet documents [BAHmVIP]
Sent: 08/07/2006 00:02
was read on 09/07/2006 10:12.


Nie wiem jak liczyć te 48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
/brak jakiejkolwiek odpowiedzi/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#608857 12/07/2006 10:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Po perturbacjach i problemach z supportem, wszystko juz powinno byc w porzadku. Wszyscy, ktorym nalezal sie bonus z soccerpuntera, powinni go miec juz na koncie.

Przepraszam wszystkich za opoznienia i zamieszanie, mam nadzieje, ze wszystko juz jest OK.

pozdrawiam i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608858 12/07/2006 10:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Na stronie dostępna jest nowa promocja - jeśli postawisz 25 EUR na zakład długoterminowy, otrzymasz 10 EUR gratis.

Ponadto rejestrując się przez stronę soccerpuntera możecie dostać 15%, a nie 10% od poczatkowej wplaty.

W przypadku jakichkolwiek pytan prosze kierowac je na jan@10bet.com , support ostatnimi czasy troche sie wyrabia, a ja moge przejac część ich obowiązków.

#608859 12/07/2006 10:54
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
[----]Wszyscy, ktorym nalezal sie bonus z soccerpuntera, powinni go miec juz na koncie.
[----], mam nadzieje, ze wszystko juz jest OK.

pozdrawiam i zapraszam do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Wszystko OK
"Bonus na start" + "Admin Deposits" = "SoccerPunter Bonus" (50%).

Dziękuje BAHmVIP

#608860 14/07/2006 12:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie działa zakładka "Teasers" w sekcji WNBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Pozdr.
dj

#608861 15/07/2006 10:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Rejestrując się przez stronę http://www.soccerpunter.com/10bet-promotion-bonus-polish.php [media.lsbetmed.com] dostajecie nie 10%, ale 15% od rejestracji, aż do 200$. Zapraszam!

Ponadto aktywna jest nowa promocja - stawiając 25 EUR na dowolny zakład długoterminowy, otrzymujecie 10 EUR na swoje konto gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam!

#608862 17/07/2006 19:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Muppet,

Dlaczego dajecie tak malo zakladow Draw No Bet, przydalo by sie duzo wiecej. Popatrz sobie na sportingbet ...

pzdr

#608863 18/07/2006 22:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Od dziś http://www.10bet.com [track.10bet.com] posiada w swej ofercie pełną gamę zawodów żużlowych!
[color:"blue"]Zakłady 1x2, spready, a także under/over oraz h2h[/color] w następujących ligach:

- [color:"red"]polska Ekstraliga[/color]
- brytyjska Elite League
- szwedzka Elitserien
- zawody cyklu [color:"red"]Grand Prix i SWC[/color] !



Pozdrawiam i zapraszam serdecznie

#608864 19/07/2006 12:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Witam!!

Mam prośbę do znających dobrze tego buka oczywiście mowa o 10bet.com

Widzę w ofercie tego bukmachera kilka rzeczy do grania, które mnie bardzo interesują. Chcę tam na próbę wysłać ze 2-3 stówki ale widzę, że tam można mieć konto w walutach obcych - inaczej mówiąc PLN nie akceptują no chyba że się mylę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz moje pytanie. Czy mogę tam posłać normalny przelew bankowy na ich konto w PLN i oni to sobie przeliczą na Euro czy $$ ?? Czy muszę posłać od razu inną walutę a jak tak to jak to najszybciej zrobić ? Pozdrawiam i proszę najlepiej o odpowiedź na PW

#608865 19/07/2006 12:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[b] Dziś kurs na Szwedów był najwyższy na świecie (!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
jaki był kurs?

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1