Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 92 z 104 1 2 90 91 92 93 94 103 104
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by Biczu
dawać pewusie z LM
mi się wydaje że Atletico to nawet rezerwowym składem poskłada ten zenit
@3.80 lekko cyknę
Schalke stuknie rumcajsów
Chelsea ogra Basel i do kasy kasa
zapomniałes jeszcze o niemcach ze nie wygrają z napoli

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
kurs 1.6 na BVB komedia
ale nie ruszam folksdojczów z makaronami
bts w taśmie

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by bitnap
za remis tez jest kasa a i odpoczac mozna odrobine wink

wg mnie ruskie capy u siebie nie przegraja
no własnie ten motyw Ruskich w LM nawet samo to tylko że mecz o innej porze :/
można odpocząć ale zawsze lepiej sie gra jak się gra na luzie

Simeone nie lubi przegrywać i remisować a jak jego ekipa olewa mecz to jest wkurwiony ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Newells -1.0 @2.35 boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Biczu
kurs 1.6 na BVB komedia
ale nie ruszam folksdojczów z makaronami
bts w taśmie
ostatna bramka Napoli, jeśli obrona BVB będzie tak podmęczona jak ostatnio w końcówce

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by bitnap
uwaga pijawki typu uve, pisze co nastepuje:

pt:

korona @5.82 zle

sb:

cr.palace @5.2 dobrze
olimpija ljubljana @2.1 dobrze
montpellier-1 @3.14 zle
lorient @3.6 dobrze


nd:

podbeskidzie @6.55 zle
monaco @2.25 dobrze


to sa pewunie, brac i nie fikac smile

boks

ok, kolejka dla wszystkich na moj koszt smile
dobrze2 toast dobry weekend bez kitu ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by priboj
Originally Posted by bitnap
za remis tez jest kasa a i odpoczac mozna odrobine wink

wg mnie ruskie capy u siebie nie przegraja
no własnie ten motyw Ruskich w LM nawet samo to tylko że mecz o innej porze :/
można odpocząć ale zawsze lepiej sie gra jak się gra na luzie

Simeone nie lubi przegrywać i remisować a jak jego ekipa olewa mecz to jest wkurwiony ...
zobaczymy kto poleci do pietropawłowska i wtedy pogramy DNB wink
wczoraj Atletico zamiotło ostro
a gol Costy naprawde stadiony świata

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
do Piotrogrodu laugh a nie pietropawłowska laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
lub Leningradu wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
atletico sie wystrzelało wczoraj ,wątpie by to powtórzyli.... raczej ruscy powinni tego nie przegrać

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a takie trzy cudenka pogralem na jutro

cluj @2.21
nordsjaelland @3.42
auxerre-caen o2.5 @2.16

smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
zenit nie gra czasem w moskwie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by moor6
atletico sie wystrzelało wczoraj ,wątpie by to powtórzyli.... raczej ruscy powinni tego nie przegrać
i to mi sie podoba dobrze2
spokojnej nocy inwestorzy papa
newells ogień boks

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Ruscy jako team wyglądają MEGA biednie są jakby zaprzeczeniem Atletico !

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Kanada - Meksyk bts @4.33 last one

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
a atletico takie dobre? obstawiam ze popycha ich federacja w lidze zeby emocje byly jak najdluzej bo inaczej pies z kulawa noga ich nie bedzie ogladal
a simeone zaden trenerski geniusz typowy boiskowy materazzi czyli prowokator i beksa o wzroscie 2 metry

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by damian1679
a atletico takie dobre? obstawiam ze popycha ich federacja w lidze zeby emocje byly jak najdluzej bo inaczej pies z kulawa noga ich nie bedzie ogladal
a simeone zaden trenerski geniusz typowy boiskowy materazzi czyli prowokator i beksa o wzroscie 2 metry
oj kolego Damianie nie tędy droga mysleniowa, Atletico dużo ugra a Ty się wtedy chyba zdziwisz... ja myślę że ta 2 metrowa beksa nawet jak nie jest geniuszem to dużo pracuje więc dużo wymaga i wszystko to co robi , robi na 100% w całkiem inny sposób niż to robi Real Madryt np. Dowód masz tu
7. Round Real Madrid Atl. Madrid 0:1 (0:1, 0:0) 28.09.2013

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
[Linked Image]

jednym slowem simeone kladzie lache na ten mecz, odpowiednio zmotywowane ruskie capy biora komplet punktow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Przypomina mi ta sytuacja mecz sprzed kilku lat...

Udinese - Barcelona ( Barca miała już awans )

kursy z ok 2.30 zleciały na Udine do 1,8...Barcelona pojechała trzecim składem. Wynik końcowy 1:2 FT ( i o dziwo kurs na Varce ok 3,20 wlazł...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
yhm 2005 rok, ciekawe skojarzenie smile

Strona 92 z 104 1 2 90 91 92 93 94 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1