Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#608886 28/07/2006 16:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Witam,

Dziś udaję się na mały urlop, będę dostępny dopiero w okolicach 10 sierpnia.

Wszelkie zapytania proszę kierować pod csd@10bet.com

Zapraszam do gry w 10bet.com - polskie ligi i 'polskie' sporty (zuzel, siatkowka) w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#608887 28/07/2006 16:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
czy jest jakis bonus teraz dla nowych graczy w bet10.com??

#608888 28/07/2006 16:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626

#608889 28/07/2006 16:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
a ze strony http://www.soccerpunter.com/10bet-promotion-bonus.php [track.10bet.com] jest aktulana promocja?? rozumiem iz mozna wplacic za pomoca e-karty(mbank) kase tak?

#608890 28/07/2006 16:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Tak, jest aktualna.
Mozesz wplacic e-kartą.

#608891 07/08/2006 17:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Bardzo lubialem tego buka do dnia dzisiejszego...
Wyplacilem pare dni temu 490 euro. Wiedzialem ze pobiora jakas oplate z tytulu wyplaty 2 raz w ciagu 28 dni ale ze bedzie to az 100 euro to juz mozna nazwac zlodziejstwem. W warunkach wyplat nie jest napisane ile wynosi oplata a jedynie ze darmowa wyplata jest raz na 28 dni dlatego ostrzegam was...

#608892 07/08/2006 18:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
A dokad wyplacales? To musi byc jaks pomylka. Na neteller 2% a na MB jeszcze mniej bo 1$

#608893 08/08/2006 08:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Tez myslalem ze to jakas pomylka dopoki odpisali na mojego maila. Stwierdzili ze to kolejna wyplata w ciagu ostatnich 28 dni i nalezy sie oplata za koszty przelewu bankowego bo tak wlasnie wyplacalem. Zwykli zlodzieje - 100 euro kosztow przelewu to jawna kpina!

#608894 08/08/2006 09:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
za 100 euro to by ci ta kase doniesli pod same drzwi w zlotej walizce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#608895 08/08/2006 09:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Ba! Powiem wam wiecej. To juz druga wyplata ktora obciazyli mi taka oplata. 2 tygodnie temu wyplacalem 440 euro i zabrali mi 97 euro (jak moglem tego nie zauwazyc LOL). Tak wiec zabrali mi prawie 200 euro za 2 wyplaty. 800 zl oplat blush ale jestem zly :|

#608896 08/08/2006 13:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Po 2-dniowej klotni z ich supportem otrzymalem e-mail ze zdecydowali sie oddac mi 90 euro na konto blush

#608897 08/08/2006 20:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
hej,

Wiecie moze jak liczony jest w 10bet under/over 2,25 i 2 w pilce noznej? wyglada podobnie jak handicup azjatycki ...

pzdr

#608898 08/08/2006 22:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
hej,

Wiecie moze jak liczony jest w 10bet under/over 2,25 i 2 w pilce noznej? wyglada podobnie jak handicup azjatycki ...

pzdr

-under/over 2,25
kiedy dasz na under i wpadna 2 bramki to polowa stawki wygrywa, a druga polowa jest zwracana, jak dasz na over i padna 2 bramki to polowa przegrywa, polowa zwracana, jak dasz na under i padna 3 bramki lub wiecej to przegrywasz, jak dasz na over i padna 3 bramki to wygrywasz


-under/over 2
jak padnie 1 lub 0 bramek i dasz under to wygrywasz, jak padna 2 bramki to zwrot, jak padna 3 to wygrywasz i na odwrot z overem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608899 15/08/2006 20:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Jeżeli wpłacam pieniądze przez MB to wypłacić mogę też tylko przez MB? Nie da rady na konto?

#608900 31/08/2006 15:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Witam,
zapisałem się do buka ale nie otrzymałem listu weryfikującego. Patrzyłem w spamie, sprawdzałem wszystko i nie ma !

Co zrobić?

#608901 31/08/2006 17:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Witam,

Z dniem 31 sierpnia moja współpraca z 10bet.com dobiegła końca. Wszelkie pytania proszę kierować pod csd@10bet.com

pozdrawiam

#608902 02/09/2006 21:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ile czasu idzie wypłata na MB?

#608903 09/09/2006 12:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Ten pseudobuk to zgraja amatorow. Postawilem wczoraj u nich zaklad na mecz:

Uruguay - Primera Div
Rampla Juniors vs River Plate 2 @ 4.44

Wkrotce po tym obnizyli kurs do bodajze 4.14, nastepnie 3.64, pozniej sciagneli mecz oferty. Oczywiscie nawet nie zdazylem zagrac za tyle ile chcialem, gdyz skutecznie uniemozliwil to ich badziewny system akceptacji(czerwona linia 'please wait'). W kazdym razie 1 zaklad przyjeli.

Ale ku mojemu zaskoczeniu 10bet przyslal maila tej tresci:

'Dear Customer, Your bet was cancelled due to a typing mistake.'

Anulowali moj zaklad tlumaczac sie pomylka kursowa. W tej chwili oferuja ten mecz:

Rampla Juniors 2.730 Remis 3.230 River Plate 2.230

Podobne kursy ma tez Expekt, ktory jednak wczesniej placil za River Plate 4.50. Podobnie zreszta Bet365 przed tym jak zablokowal ten mecz. Jest to do sprawdzenia na serwisach porownujacych kursy:
http://www.tipex.com/ocpage.php?type=ochtml&peid=240717&ot=0
http://betbase.info/?matchid=l529775

Na mojego maila, by wyjasnili dlaczego chca mi wmowic, ze sie pomylili skoro 2 inni bukmacherzy(raczej bardziej od nich renomowani) mieli podobne kursy, jedyne co odpisali to cyt.:

'The bet was canceled because of a clear line mistake, you can bet now if you want.'

Aha, jasne. Czyli mam rozumiec, ze Bet365 i Expekt popelnili akurat taka sama pomylke wczesniej wystawiajac 4.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Oczywiste jest, ze wspomnini Expekt i B365 wyplaca tym, ktorzy zagrali po wczesniejszych kursach. Jakkolwiek pewne rzeczy mozna im zarzucic to maja jakas podstawowa przyzwoitsc, nawet pomimo, ze nie szczyca haslem 'THE BEST YOU CAN BET' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

10bet jako firma, ktorej wlasciciele sa z Izrela potwierdza, ze sluszny jest stereotyp skapstwa i zachlannosci przypisywany temu narodowi.

#608904 10/09/2006 08:30
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
witam
są jakieś promocje dla nowych graczy ?
jak u nich z ofertą na hokej europejski chodzi o wysokość kursów

#608905 03/10/2006 16:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Mam pytanie czy moge przesłać zwykły przelew bankowy w złotówkach na ich konto czy musze w obsługiwanych walutach i czy musze w tytule wpłaty wpisać tylko swój identyfiaktor czy też kod pin który dostałem po rejestracji

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1