Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#608946 08/12/2006 15:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Nie przejmuj się, ja przed chwilą otrzymałem 90 USD mniej, a to była moja trzecia wypłata w ciagu tygodnia. Robią co chcą, jestem właśnie w trakcie wyjaśniania tego ...

Bonus: Unibet
#608947 08/12/2006 18:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Nie przejmuj się, ja przed chwilą otrzymałem 90 USD mniej, a to była moja trzecia wypłata w ciagu tygodnia. Robią co chcą, jestem właśnie w trakcie wyjaśniania tego ...
napisz jak ci cos odpisza!!ja tez czekam na odpowiedz gdzie sie podzialo 7 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#608948 08/12/2006 21:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
to widze ze ładnie sobie przycinja.kurde mogłem tam ni9e wpłacać moich60euro!dostałem 30 gratis i czy ktos moze potwierdzić iż musze zrobic w takim przypadku obrót na 450e?bo jak tak to niezła kiszka
a tak wogole to szkoda ze nikt sie nie odezwał z tymi wypłatami wczeniej napewno kilkadziesiatosób by tam nie wplaciło:)
pozdr

#608949 09/12/2006 15:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
He he nie wiem czy sie smiac czy plakac..Przyznali sie do bledu oddali 7 euro ale...na konto 10bet..i co ja mam teraz zrobic za druga wyplate na moneybookers juz zaplace tyle co to 7 euro..no nic znow zostaje pisac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by moonlight
Nie przejmuj się, ja przed chwilą otrzymałem 90 USD mniej, a to była moja trzecia wypłata w ciagu tygodnia. Robią co chcą, jestem właśnie w trakcie wyjaśniania tego ...

A moze zagrales pierwszy zaklad za calosc czyli: depozyt + bonus?
Oni maja w regualminie, ze to jest niedozwolone na pierwszy zaklad...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
jak najlepiej dokonac wplaty: eKarta czy visa electron?
bonus dopisuja od razu czy trzeba pisac do supportu?

pozdrawiam

mankiet #776584 10/12/2006 15:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by mankiet
He he nie wiem czy sie smiac czy plakac..Przyznali sie do bledu oddali 7 euro ale...na konto 10bet..i co ja mam teraz zrobic za druga wyplate na moneybookers juz zaplace tyle co to 7 euro..no nic znow zostaje pisac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I po jeszcze paru mailach wyplacili te nieszczesne 7 euro na moneybookers..szkoda tylko ze po takich problemach..ale buk faktycznie ma dobra oferte na niektore zdarzenia!!I ogolnie polecam smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by CarlosMarc
Originally Posted by moonlight
Nie przejmuj się, ja przed chwilą otrzymałem 90 USD mniej, a to była moja trzecia wypłata w ciagu tygodnia. Robią co chcą, jestem właśnie w trakcie wyjaśniania tego ...

A moze zagrales pierwszy zaklad za calosc czyli: depozyt + bonus?
Oni maja w regualminie, ze to jest niedozwolone na pierwszy zaklad...
Chyba tak zagrałem ... no sprawdze czy tak jest rzeczywiście, ale uważam to mocno żałosne ..

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Zagrałem za 20euro, zakład confirmed.
po minucie zagrałem ten sam zakład za 18 euro, not confirmed.
O co chodzi czemu nie chcieli zaakceptować drugiego zakładu, do meczu było chyba ze 2godziny.
Przecież nie grałem za duże pieniądze?
Czesto tak robią???

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Przy obrocie bonusu trzeba postawic spotkanie z kursem 1.6, czy moze to byc laczone ako? i rozumiem, ze zaklady 2-drogowe normalnie wchodza w obrot bonusu wink z gory dzieki

Air7 #794576 17/12/2006 18:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
wytlumaczcie mi to bo nie rozumiem:
postawilem zaklad live:

Bet ID: 3924070
Bet Type: Sure Bet
Purchase Date: 17/12/2006 16:23:50
Purchased via: Internet
Branch: Piłka nożna
League: Zakłady Live
Event Date: 17/12/2006 16:00:00
Event: Amadora (Por) vs Aves (Por) - Zakłady Live
Line Type: Spread
Your Bet: Amadora (Por)
Points: -0.5
Odds: 2.03
Stake: 10.00 &#8364;
Gain: 20.30 &#8364;
Status: Przegrana
Score:

przy stanie 1:0. dlaczego ten zaklad jest przegrany?

Aandja #794637 17/12/2006 18:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Widocznie postawiłeś ten zakład przy stanie 1:0, więc żeby był trafny od tego momentu powinieneś liczyć wynik. Inaczej mówiąc od momentu postawienia przez Ciebie zakładu wynik do końca nie uległ zmianie więc dla Ciebie to tak jakby było 0:0. Z tego co widzę to był zakład live.

GBocian #794648 17/12/2006 18:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
no to sie wyjasnilo. wielkie dzieki GBocian

pozdrawiam

Aandja #796043 18/12/2006 17:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
cykneli mnie też na 30euro. okazuje się że żadnego zakładu nie mozna zagrać za depozyt+bonus. Wszystkie muszą być mniejsze niż depozyt+bonus. Mówiłem że łachmaniarstwo. Gówniany bonus i gówniane zasady

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
o dziwo po e-meilu dosłali 30euro

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam. Mam pytanko do ludzi którzy korzystali z romocji w tym buku. We wtorek założyłem konto, wpłaciłem kasę i obrociłem depozyt +bonus nawet więcej razy niż 5x. Wpłacałem poprzez MB. Jeżeli wyślę dziś skan i zlecę wypłatę to jest jakaś szansa, że jutro uwidzę kasę na koncie Moneybookers?

Pozdro

hunter #803672 22/12/2006 10:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Originally Posted by hunter
Witam. Mam pytanko do ludzi którzy korzystali z romocji w tym buku. We wtorek założyłem konto, wpłaciłem kasę i obrociłem depozyt +bonus nawet więcej razy niż 5x. Wpłacałem poprzez MB. Jeżeli wyślę dziś skan i zlecę wypłatę to jest jakaś szansa, że jutro uwidzę kasę na koncie Moneybookers?

Pozdro

Nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć?

hunter #803738 22/12/2006 11:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Nie wiem czy to pomoze ale 10bet gdy u nich gralem nalezal to najszybszych jesli chodzi o wyplaty - u mnie trwalo to 1-4 h. NIe wiem jak to bedzie u Ciebie, bo to pierwsza wyplata.

SyKo #803770 22/12/2006 11:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Pierwsza wypłata i pieniądze miałem po 20 minutach na Moneybookers.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Wczoraj o 23:00 zleciłem wypłatę, o 11:00 wysłałem skany. 16:25 kasa na koncie MB. Mam jak najlepsze zdanie o nich!

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, burbon, JelineK, 11kera11), 878 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1