To jest Boston John Koles z Boston Tower bardzo fajny zreszta.. Wpiszcie sobie na you tube albo w google boston john i posluchajcie sobie.. On jest wiezowy wiec nie moja bajka ja radaruje, ale fajnie sie go slucha A pilot ktory mowi speak english raczej sobie z niego zazartowal Jest zbyt wielkim celebryta
Nie to nie my.. 118,3 to EPWA TWR natomiast 128.8 to EPWA APP czyli zblizanie warszawskie.
posluchajcie tego...
Ile razy mialem do czynienia z chinskimi pilotami... zawsze to samo
O rany, można się trochę zestresować z takimi gośćmi.
Natomiast rozmowy rozmowami, ale ja do dziś nie mogę zrozumieć jak jakaś banda durniów z Korei potrafiła rozwalić pięknego 777 w wymarzonych wręcz warunkach w SFO. I jeszcze jakie szczęście mieli, jeden metr wcześniej/niżej i pewnie skończyłoby się to dużo, dużo gorzej...
"Jest kolejne "mini" zamówienie Emirates na 50 A380 i 150 B777X z możliwością na kolejne 50! Jest to największe zamówienie w historii lotnictwa! Cena to jedynie 99 bilionów dolarów..."
Zapis rozmowy pilotow z wieża: https://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F121174731&auto_play=false&show_artwork=true&origin=twitter
Jak widać przez pare min probuja ustalic gdzie dokladnie wyladowali
U nas jakiś turecki samolot raz wylądował nie na tym lotnisku co trzeba w Poznaniu. Nie mam linku ale kiedyś czytałem o tym.
Sunturk pomylil wojskowe Krzesiny EPKS z Ławicą EPPO Pilot wykonal visual approach a nie posluchal sie przyrzadow.. zobaczyl pas Krzesin wiec odbil tam i wyladowal... Wojacy mieli niezle miny jak zobaczyli duze 737 na prostej
niezła kompromitacja LOT-u, znaczy tyle że nam 787 są niepotrzebne bo i tak nie dajemy radę ich zapełnić i trzeba je wysyłać gdzie indziej żeby nie stały.