Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

meczyk za kwadrans więc krótko i na temat, zresztą przeważnie dłuższych postów nikomu się nie chce czytać ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


gram awans argentyny po ładnym kursie 2.10 w baw.

myślę ze szanse są równe, więc taki kurs wziąć muszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

obawiam się jedynie sędziego, co by czasem nie druknął helmutom półfinału...


siła ofensywna drużyn podobna, z kolei tyły na plus [color:"blue"] albicelesetes [/color] i myślę że to przesądzi. poza tym nie lubie szwabów jak zdechłych psów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> [color:"blue"] vamos ardżentina!!! [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Quote
Pamiątka [img116.imageshack.us] po ostatnim test meczu przed MS w K i J. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tamten meczyk wygrali Argentyńczycy po pieknej główce Sorina. Dzis spodziewam się podobnego wyniku a w najgorszym wypadku remisu . Niemcy graja nawet niezle na tych M ale nie zmienia to faktu ze sa to w dalszym ciagu tylko przeciętni pilkarze . Wymeczone zwycięstwo z Polakami , nieuzasadnione zachwyty po pokonaniu słabiutkich od dłuższego czasu Szwedow .
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wlazło, teraz jedz na wakcje za kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Co to za bilet??? tam jest wpisany stadion Daimlera!!??

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Post deleted by Bzyku

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
[color:"red"]jak cię walą, to masz jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I Ostrzeżenie - bluzgi
[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

(Fro_Lech już dał, ja to tylko formalnie wpiszę)

Last edited by Bzyku; 02/07/2006 09:56.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Z gwizdami oczywiscie aluzja do tych kibicow yhh Ide pic dalej :/

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
[color:"red"] również ostrzeżenie - jak się nie umiemy pogodzić z porażką drużyny, to tak niestety jest...

I ostrzeżenie - bluzgi, obrażanie innych użytkowników
[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

(Fro_Lech już dał, ja to tylko formalnie wpiszę)

Last edited by Bzyku; 02/07/2006 09:56.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Post deleted by Bzyku

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
wypociny codi-ego

Koleś, to że postawiłeś na Argentynę i straciłeś kasę nie usprawidliwia Cię do pisania głupoty. Trochę obiektywizmu. Niemcy grali słabo, ale Argentyna jeszcze słabiej i tu masz odpowiedź czemu przegrali. Peckerman przegrał ten mecz zmianami. Zamiast wprowadzic Messiego czy też Saviolę to on wpuszcza Cambiasso i Cruza. Zaczął bronic wyniku i to go zabiło. Jakby w 1 min nie zagwizdał faulu na środku boiska i Argentyna by przegrala 0-6 to też byście wszyscy sapali, że sędzia mecz wygrał Niemcom. Chłopaki darujcie sobie te komentarze o sędziowaniu bo tylko się kompromitujecie.

Last edited by Bzyku; 02/07/2006 09:55.
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Bardzo emocjonujący mecz - mało strzałów, mało akcji, a jednak napięcie od początku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Grały dwie wielkie drużyny - wygrali lepsi!

Jeszcze tylko dwa mecze i Złota Nike po 16 latach wraca tam gdzie jej miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
Jak narazie to żaden zespół z Brazylijczykami nie ma żadnych szans.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Nie postawilem kasy, ale kibicuje futbolowemu pieknu, ktory prezentuje Tevez czy Messi i cala Argentyna. A nienawidze za to np. choloty na stadionach. Pewnie, ze Peckerman dal ciala, ale te zmiany nie musialy przyniesc porazki, gdyby nie sedzia... Faul na srodku boiska, a reka w polu karnym, nie no ja pierdole i ja sie kompromituje, wez sie KOLES zastanow...

Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
najlepsze było to ,że nie dali powtórki tej ręki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
... i fauli, ktorych nie gwizdnal sedzia, co bardzo ladnie wychwycili na Polsacie Sport Extra...

Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
ale argentyna z mekyskiem też dostał po dupie od sędziego np nie uznana prawidłowa bramka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Trochę obiektywizmu. Niemcy grali słabo, ale Argentyna jeszcze słabiej i tu masz odpowiedź czemu przegrali

A gdzie twój obiektywizm ?

Argentyna przegrała bo grała słabo ? hehe dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie twierdze że Argentyna grała jakoś wyjątkowo dobrze ale przeważała pod każdym względem w pierwszej połowie.W drugiej połowie strzelili bramke i niepotrzebnie cofneli się chcąc dowiezc wynik do mety.Problemy zaczęły się gdy musiał zejść Abbodanzieri - złe zmiany Pekermana i skonczylo sie 1-1

Karne jak wiadomo loteria.
Ayala naoglądał sie chyba Szwajcarów i uderzył chyba najgorzej jak można.

Niemcy w 1/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Quote
Quote
No i tak zasluzenie Niemcy awanwsowali. Argentyan uczyla sie karnych od Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dobrze ze pasztety odpadly, nie zaslugiwali na wygrana. Zero atakow na bramke praktycznie, fart z rogu

I jeszcze argentynskie ciule burde wszczely <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Argentyna 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


//Teraz już wiem napewno że jesteś największym debilem w historii tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coś mi się wydaje że masz grube szkła piegi i trzepiesz się po każdym swoim dennym poście !!
Masz z mozgiem cos nie tak. To widac na pierwszy rzut oka.
I zdejmij podobizne Jana Pawla II deklu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Do moderatorow - to juz nie pierwszy raz gdy niejaki LART w sposob chamski zaczyna wyzywac jako pierwszy uzytkownikow forum.

Co najmniej ostrzezenie sie nalezy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Dla sikutów to są działy na forach z randkami i takie tam weź zabawki i idź tam wygłaszać swoje filozofie

Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Quote
Dla sikutów to są działy na forach z randkami i takie tam weź zabawki i idź tam wygłaszać swoje filozofie
Ja ci juz cos kiedys chamie pisalem. Czytaj najpierw regulamin forum gowniarzu, mysl 10 razy (a moze i w twoim wypadku 15 razy zanim cos napiszesz).

Masz moze jakies watpliwosci co do punktu regulaminu na temat obrazania innych uzytkownikow?

To moze ci moderator publicznie przy wszystkich wytluamczy bo juz nie pierwszy raz do mnie uderzasz.

Ja cie nie zaczepiam gowniarzu wiec sie ode mnie najnormalniej odpierd***

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, latajaca_holenderka), 948 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,171
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1