Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ok ostatni mój post

Po pierwsze: 24 skaczących ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Po drugie: wiem że sport nie jest czysty bo co roku czekam na wałki i lidze tureckiej a z twoimi argumenatmi sie nie zgadzam ( nikt mi tego nie zabroni )
Po trzecie: podałeś argumenty sportowe ? pokaż palcem w którym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Nie wiem ile Ty masz lat ale rozmowa z Tpba jest dziecinna....Ty zaczołes ze mna polemike a nie ja z Toba.
Jak chcesz graj sobie Argentyne i daj mi spokoj...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
kurs na Szwabów spada, bo Szkopy grają na potęgę na siebie, euforia tam osiąga górne półapy, sam Klose, człowiek, który sprawił, że Niemcy są z siebie dumni i nie wstydzą się już manifestować swojego pariotyzmu, powiedział, że postawiłby na wygraną Niemiec wszystkie pieniądze, naród spija jego słowa z ust, jak tu mieć wątpliwości po rozjechaniu takich potęg jak Ekawador, czy Szwecja, tylko ładować kasę...

______________________________________
"Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwóch ludzi na Ziemi, którzy zdobyli mistrzostwo świata jako piłkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Vamos Argentina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
chcialem jeszcze przypomniec,ze Argentyna na MS w kazdym spotkaniu byla zdycydowanie gora w spalonych.
z WKS 6-0,
Serbia 3-0,
Holandia 4-1,
Meksykiem 8-2

podobnie bylo na Confed Cup,dopiero w finale byli mniej na spalonych jak Brazylia.

Moj typ:

Przeciwko jakiej drużynie będzie najwięcej decyzji offsid'owych (spalone)? - Argentyna @ 1.85 baw

jedynie Podolski moze ten zaklad zagrozic.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?
gdzie to mozna zagrać ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Quote
Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Vamos Argentina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ciekawe podejście - zróbmy taką samą negatywną analizę Argentyny - oczywiście pół żartem!

- wymęczone zwyciestwo nad W.K.S które ograło na mundialu tylko słabiutką Serbię

- 6 bramek w jednym meczu, ale strzelone właśnie tej marnej Serbii

- remis z Holandią która nie dała rady grającej w dziewiątkę Portugalii

- w końcu wygrana po dogrywce z Meksykiem, który nie potrafił wcześniej pokonać Angoli


Jak widać na upartego można umniejszać klasę każdej drużyny tylko po co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Niemcy, Argentyna i Brazylia to zespoły które na tym mundialu zdecydowanie odstają poziomem, a także stylem gry od reszty i wszystkie trzy należy doceniać!

W dzisiejszym meczu gram over 2 z kursem 1.78 - 2 gole na zwrot to minimum jakie dziś przewiduję.

A wyniku nie ruszam, bo to mocno ryzykowny zakład!

Dopinguję jednak oczywiście Niemców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wir fahren nach Berlin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Co tu dużo kombinować!
Sportingbet wystawił taki zakład
- Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle ( po kursie 1.80 )

"Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle" to znaczy, że wygrają Niemcy albo będzie remis

Ten zakład + 2 na Argentynę i kasa pewna!
Trzeba tylko znaleźć najlepszy kurs na Albicelestes i ustawić stawki

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
rene : a jak bedzie prowadzić np. 1-0 i zremisuje to co ?
wtopa Panie Kolego !

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Masz rację bolo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Tak to jest, jak ktoś siedzi 3 godziny i składa kupony
Potem pada na mózg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Na szczęście skończyłem, a tego "pomysła" nie wziąłem, bo za mała przebitka mi wychodziła

Teraz walnę browara i czekam na mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

P.S.
Jeśli można, to proszę usunąć powyższy post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
rene chyba źle ten zakład zrozumiałes. Co bedzie jesli argentyna strzeli pierwsza bramke a mimo to pozniej np. mecz zremisuje??? Wówczas twoje zakłady przegrywaja.

Mnie zaciekawyły zakłady jakie wystawił Unibet.

Suma fauli popełnionych przez tego zawodnika? (łącznie z dogrywką)
Torsten Frings

Typ: over 2.5
Kurs 1.65 3/10
Odrobina statystyki:
Frings zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 329 minut. W tym czasie wykanał 178 krótkie podanai i 62 długie oraz co najwazniejsze 6 razy faulowany raz został upomniany zółtkeim.

Ile razy on zostanie sfaulowany? (Włącznie z dogrywką)
Juan Riquleme

Typ: over 1.5
Kurs 1.65 4/10

Odrobina statystyki:
Riguelme zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 378 minut. W tym czasie wykanał 264 krótkie podanai i 54 długie oraz co najwazniejsze był 8 razy faulowany.

Spodziewam sie spotkania zacietego byc moze nawet zakonczonego dogrywka co jest dodatkowym plusem dla tych zakładów. Moj scenariusz odnosnie meczu to przedewszystkim mnóstwo walki w srodku pola a wiec tam gdzie mozna spotkac w/w zawodników. Argentyna do tej pory bardzo mało grała skrzydłami, nic w tym dziwnego. Majac w ataku niewielkich napastnikow czesto szukaja szczescia w akcjach srodkiem, co jest dodatkowym argumentem dla tego spotkania. Wiecej racjonalnych wniosków przemawiajacych za tymi typami niemam. Zakady te moga byc całkowicie nietrafne jesli gra bedzie odbywac sie głownie w bocznych sekcjach boiska moim zdaniem jest to jednak dosc mało prawdopodobne.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
W sumie bardzo ciezko cos przewidziec w tym meczu.Osobiscie wole zdecydowanie Argentyne,ale szanse oceniam mniej wiecej jak 50/50 albo 55/45 dla Niemcow.Naziemne nie maja jakiejs szerokiej oferty na te mistrzostwa ale postanowilem obstawic ze bramka padnie do 30 minuty.Przede wszystkim obydwie druzyny maja olbrzymi potencjal ofensywny,o ile Argentyna jeszcze potrafi dobrze grac w obronie o tyle Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.Fakt ze to juz 1/4 finalu ,ale mysle ze obydwie druzyny zagraja otwarta pilke,Niemcy w zasadzie nie maja innego wyjscia,bo tylko tak graja od 2 lat,a Argentyna mysle ze nie bedzie miala nic przeciwko.

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
... Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.

nie musza juz marzyc,defensywa zdecydowanie sie poprawila,co mowia ostatnie 3 mecze w ktorej Niemcy nie stracili gola!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Pamiątka [img116.imageshack.us] po ostatnim test meczu przed MS w K i J. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tamten meczyk wygrali Argentyńczycy po pieknej główce Sorina. Dzis spodziewam się podobnego wyniku a w najgorszym wypadku remisu . Niemcy graja nawet niezle na tych M ale nie zmienia to faktu ze sa to w dalszym ciagu tylko przeciętni pilkarze . Wymeczone zwycięstwo z Polakami , nieuzasadnione zachwyty po pokonaniu słabiutkich od dłuższego czasu Szwedow .
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej

chyba troche przesadziles z tymi kilkoma klasami;)ale kazdy to oczywiscie inaczej widzi, mnie dziwia tylko te ostatnie 2 mecze Argentyny z Niemcami (2x 2-2)w ktorych nie widzialem zadnej roznicy klas miedzy tymi zespolami.

a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Plumek nie żartuje i lubi być kontrowesyjny, z tego pamiętam, to często jesgo jest na wieżchu, zobaczymy pomeczu, naprzód Argentyno!

_________________________________________
"Janas chyba zmienił zdanie, choć Brożek był już rozebrany" - Dariusz Szpakowski, TVP

Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 649
Quote
a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.

Kazdy n.t tego meczyku ma prawo miec swoje zdanie i nie zamierzam z nikim polemizowac
Dla Ciebie full stake w tym spotkaniu bedzie "zartem dnia" dla mnie rzadka okazją do zarobienia kilku srednich krajowych w niecałe 2 godz.

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Mecz za ok. pół godzinki a na forum gorąco jak nigdy!
Każdy ma swoich faworytów jedni stawiają na gospodarzy drudzy na Argentyne i i sie tak możemy przegadywać całydniami a i tak nie damy się przekonać do zmiany zdania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mecz napewno budzący wiele emocji bo przecież gra Argentyna to zespół, który zawsze wzbudza wielke emocje, z drugiej strony Niemcy chyba nikt tak naprawde sie nie spodziewał że tak dobrze przygotują sie na MŚ zapewnie większość z nas pamięta porażke z Włochami 5-1 i wielki konflikt wśród zespołu działaczy całkowicie nie poważna mowa o zmianie trenera itd.jednym słowem bajzel!
A jednak przyszedł czas mistrzostw wszystko sie ułożyło po myśli szkoleniowca Niemiec grają piłke bardzo miłą dla oka kibica i co?są faworytami w meczu z Argentyną! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dla mnie to szok, jeśli mam byc szczery przecież to młody zespół jestem zdania że dla nich już wystarczy! grają mecz za meczem na wyskoim poziomie, szybkie tempo, którego nie zwalniają a to obróci sie przeciwko nim prędzej czy pózniej!A według mnie to stanie się teraz w meczu z Argentyną.

Nawet najlepsi muszą mieć gorszy dzień słabszy Brazylia, Argentyna itd. zawsze w mistrzostwach grały choc jeden mecz spokojniej troche przetasowanym składem (z reguły był to mecz ostatni w grupie kiedy to już wszystko było jasne)a w Niemczech tego nie widać może to i jest jakiś sposób ale nie sądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Tyle pisze o Niemcach już w drugim poście poświęcam czas własciwie tylko im a nie napisałem ani słowa jeszcze o genialnych Argentynczykach o "Romanie", Savioli, Tevezie, Messim(chyba jestem w nim zakochany, w jego grze oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)i oczywiście całosci jako zespół naprawde prezentują jak dla mnie naprawde piękny futbol mimo iż tego nie pokazują wyniki to jest to coś cudownego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />!
Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni

Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni .

Ostatnie zdanie troche pół żartem ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden!ARGENTINA ARGENTINA ARGENTINA.

Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Jeszcze jedno zdanie na koniec: wiem że to jest prawie nie możliwe ale fajnie by było gdyby zawsze było tak zainteresowanie na forum jak teraz!tyle wypowiedzi do jednego meczu oby było tak zawsze!!!

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka), 962 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1