Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Dobra nie gadam z czubem !!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
LART i codi ostrzeżenie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Niemcy w polfinale......planowo ..interes musi sie krecic nadal: )

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
do kibixcow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero. Kurs na awans Niemcow wynosil juz 4.5 i mozna bylo ladnego sure beta zlapac.Ale wy wolicie sie wyzywac i dyskutowac czy byla reka czy nie. Czy to jest forum do zarabiania na sporcie czy do klotni?

P.S Bylem za Arga,ale niestety przegrali.Trudno, karne to zawsze loteria.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
aha i jeszcze jedno,

(z tv)podobno wszyscy znawcy mowili,ze niemcy wejda do 1/2 po karnych.Ja tu nie zauwazylem takiej opinii, a szkoda.Gdybym wiedzial, to bym zagral na awans Germany po karnych. Kurs 11-12.SZkoda:(

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.

"Pieniądze to nie wszystko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
A ja tradycyjnie pie***le kibiców albiclestes, którzy tłumaczą sobie porażkę zachowaniem sędziego. Wylałem masę łez w Lolku po karnych, ale uważam, że przegraliśmy to (Arg) na własne życzenie... I tyle (choć tu można by sporo dodać...). ;-(

--
pzdr.bcn1899 *lista ignorowanych użytkowników rośnie w zastraszającym tempie :-)*

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NIEMCOM NA;LEZY SIE TYTUL MISTZOW SWIATA--to sa slowa szefa swiatowej pilki blatera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

wiem tenczlowiek jest juz starszy to juz iefunkcjonuje tak jak powinien sklezroza mu walido glowy ALE TO JEST MIEDOPOMYSLENIA zeby guru tak wprost mowil wiem oidezwia sie glosy ze chcial sie podlizac -ale to mozna przyjac roznie

zawsze kibicuje trzem krajom ARGENTYNIE -WLOCHOM--HOLANDI (wiadomo bialoniebieskich juz nieujrzymy na mistrzostwaach w swietnym stylu skreceni prez blotke sedziego (anemik wygladal tak jakby dopiero przyszedl z zdojenia kangura jakiemus szwabowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />o )pomaranczowych rowniez )

i az sie traci wszystkie chceci zapal do oglandania takiego czegos ze gory wiadomo jaki bedzie wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> coz argentyna starala sie od poczatku ale po kolejnych niesprawiedliwych gwizdkach tego spalonego slowaka widac bylo bezradnosc kiedy na poczatku drugiej polowy argentin strezelilo brame uwierzylem w sprawiedliwosc ze moze rachunki zostana wyrownane ale to tylko byly zludzenia na moment i zaczelo sie a ten nieodgwizdany karny dla bianco to parodia ale to tylko jeden z wielu skrecikow przez tego typa z gwizdkiem
TERAZ PORA NA TA BARDZO CHAMSKA PUBLICZNOSC NIEZNAJACA GRY FAIR --(dziadek mi powtarzal ze niemcy uwazali sie za narod nad narodami i byli panami ale powiedzial w latach 90 ze zmieniaja sie i naprawde nawet mialem szacunek dla tych typow na swiecie ale to co pokazali dzis to juz przechodzi wszelkie granice -
bramkarz znoszony z boiska po podlym faulu tego smiesznego z germanozowanego klose nauczeni do perfekcji niwidocznych chasmkich fauli ) goscia od mistrzostw znienawidzilem rowniez szwargota podolskiego jest nie dopomyslenia zeby juz miby niemiec mowi i raninasz ojczysty jezyk i taki cham podoski ma smialosc powiedziec
NIECH POLACY TRZYMIA ZANAS W KCIUKI to juz niejest podlosc jak on smie - sprzedal sie za marke to niech mowi w tym jezyku jak jest przeprowadzany wywiad z polskimredaktorem
I TEN GEST KLOSE PO BRAMCE BIJE SIE W SERCE I WZNOSI GEST DO GORY --WYNIKALO Z TEGO ZE JEGO SERCE BIJA DLA NIEMIEC (TO TO JUZ NAPRAWDE PRZESADA SWOJEJ GLUPOTY )

DLA TYCH IDIOTOW MOWIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> PODOLSKI I KLOSE BADZCIE SWOIMI NIECAMI I JUZ NIEWSPOMINAJCIE ZE BYLISCIE PARE LAT TEMU POLAKAMI ZACHOWAJCIE CHOC TROSZLKE HONORU A DUZO JUZ WAM TEGO NIEZOSTALO

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Quote
Quote
do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.

"Pieniądze to nie wszystko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


przebiłes juz samego siebie.......a po co wszyscy sie zajmujemy bukmacherka dla lepszego samopoczucia czy dla kasy???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
czytaja posty niektorych mozna odniesc wrazenie ze to sedzia skrzywdzil argentyne. wystarczy przesledzic ms z ubieglyh lat zeby stwierdzic ze niemcy wlochy argentyna to druzyny ktorym sedziowie pomagaja jak moga a i same w/w druzyny nie sa swiete

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
Quote
do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.

"Pieniądze to nie wszystko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


przebiłes juz samego siebie.......a po co wszyscy sie zajmujemy bukmacherka dla lepszego samopoczucia czy dla kasy???

Dla kasy to sie chodzi do pracy.

Ja bukmacherke traktuje jako rozrywkę i hobby przy okazji której można zarobic pare złoty Ty nie ? Twoja sprawa.

Napewno wygrałeś juz tyle ze nie musisz pracować.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

"Dumni po zwyciestwie wierni po porażce"

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Quote
Quote
do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.

"Pieniądze to nie wszystko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


no tak, najepiej gdy ulubiona druzyna przegrywa i sie wtapia kase!! szkoda gadac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Stoin: po raz pierwszy sie z Toba zgadzam: ).....granie za 2 ł mnie nie obchodzi... jest to dla mnie zajecie ktore ma przynosic dodatkowe dochody oprocz pracy: ) twoje kompleksy równiez mnie nie obchodza wiec bez zaczepek prosze...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Quote
Quote
do kibicow abicelestes:

Gdybyscie pomysleli, to w momencie 1-0 dla Argentyny byscie odstawili wynik w betfair i w najgorszym wypadku wyszli na zero.

"Pieniądze to nie wszystko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


no tak, najepiej gdy ulubiona druzyna przegrywa i sie wtapia kase!! szkoda gadac

A kto powiedział że postawiłem na nich pieniądze ?
Kto powiedział że przegrałem na nich pieniądze ?

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Trzy gwoździe do trumny albicelestes:

1.Crespo-dziś strasznie słaby,gdyby choć raz przejoł sprezentowaną piłke,karnych by nie było

2.Packermann- bardzo ceniłem tego szkoleniowca,ale juz nie cenie,jak można w takim meczu przy tylko 1-0 , zdjąć z boiska Riquelme, a za Crespo dac Cruza , mając na ławce Messiego choćby

3.Lubosz "el drukarz" Michel-może nie wypaczył meczu kartakami czy karnymi,ale Ci co grali w piłke,to wiedzą jak można irytować i męczyć psychicznie non stop dyktując faule i auty przeciwko jednej ekipie,drugiej pozwalajac na wiele,zresztą koleś nie podyktował dwóch ewidentnych karnych dla Argentyny i tyle,won na Słowacje oszuście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

No i pech z kontuzją bramkarza Argentyny,którego brutalnie skosił volksdeutch Klose,Abundzaneri doskonale broni karne,Franco był tylko firanką...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Jezeli pieniadze to nie wszystko (zazwyczaj dla mnie tez) to w tym przypadku nie wiem co robisz na forum? Tu sa potrzebne konkretne analizy i sugestie a emocje i sympatie lepiej zachowaj dla siebie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Co się na murawie właściwie działo po meczu? Kto wszczął awanturę? i Dlaczego?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Jezeli pieniadze to nie wszystko (zazwyczaj dla mnie tez) to w tym przypadku nie wiem co robisz na forum? Tu sa potrzebne konkretne analizy i sugestie a emocje i sympatie lepiej zachowaj dla siebie.
Ręce i nogi opadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Napisałeś że można było kontrować przy stanie 1-0 dla Argentyny.Ja nie stawiałem tego meczu ( sercem byłem za Albicelestes ) dlatego napisałem że "pieniądze to nie wszystko" odnośnie TYLKO tego konkretnego zdarzenia a nie całej bukmacherki w moim wykonaniu !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Założyłem się z ojcem przed karnymi że Argentyan wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I przegrałem czekoladę z orzechami :/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Quote
Cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Założyłem się z ojcem przed karnymi że Argentyan wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I przegrałem czekoladę z orzechami :/

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

hehe niektórzy przegrali wiecej. Nie że ja, bo ten mecz odpuściłem, ale niektrzy pewnie chcieliby na tym meczu przegrać tylko czekolade z orzechami...

No chyba ze to prowokacja z twojej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1