|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal? Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze  najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal? Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze  najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans  jego to nie sluchaj. na kazdym meczu placze jak dziecko ktoremu zabrali klocki, przezywa jak mrowka okres, wszystko jest nie tak (czytaj udupil) a na koniec sie chwali ze ma taki pluuuuuuuuus jak stad do chin koles ma roztrojenie jazni. raz pisze ze "jego" to pizdy i szmaty i nic nie graja a 3 pilki potem ze przeciwnicy to najwieksze cioty swiata. koles sie nadaje do psychologa, bezrobotny co caly dzien spedza na mecz.pl i mysli ze ma fajne zycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
wow faktycznie dzisiaj tak płakałem ze o ja pierdziu, dziwne bo mnie nie ruszyła ta przegrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal? Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze  najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans  a idź tam z dąbrowiankami. Jakie one miały szanse ? Z taką atakującą jak zaroślińska to można grać ale na podwórku. Volero ma 2 wieże które potrafią atakować i tyle. Czarna na zagrywce na początku zrobiła swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal? Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze  najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans  czemu uważasz ze byłes wysmiany? stwierdziłem w polowie 2 seta patrząc na mecz ze na ten moment nie ma value i nadal tak uważam było bardzo wyrównanie i uważam że 3tego powinny wygrać wtedy potoczyłoby się inaczej, w ogóle bez nawiązań do twoich postów jak mogłeś być wysmiany nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal? Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze  najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans  jego to nie sluchaj. na kazdym meczu placze jak dziecko ktoremu zabrali klocki, przezywa jak mrowka okres, wszystko jest nie tak (czytaj udupil) a na koniec sie chwali ze ma taki pluuuuuuuuus jak stad do chin koles ma roztrojenie jazni. raz pisze ze "jego" to pizdy i szmaty i nic nie graja a 3 pilki potem ze przeciwnicy to najwieksze cioty swiata. koles sie nadaje do psychologa, bezrobotny co caly dzien spedza na mecz.pl i mysli ze ma fajne zycie. haha ja się na koniec chwałę ze i tak plus, weź rozbieg i zatrzymaj się na ścianie bo ja w żadnym stopniu nie jestem z tych mistrzów zakładów co na koniec zawsze cieszą się że mają letki plus bo nie umieją się przyznać do porażki, jest funkcja ignoruj wiec spadaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
bet365 zalosny strasznie.. kontre na Dabrowe rozliczyli mi 40 min temu, a zwycieski zaklad na Volero dalej nie rozliczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
live zawsze rozliczany szybciej ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
haha ja się na koniec chwałę ze i tak plus, weź rozbieg i zatrzymaj się na ścianie bo ja w żadnym stopniu nie jestem z tych mistrzów zakładów co na koniec zawsze cieszą się że mają letki plus bo nie umieją się przyznać do porażki, jest funkcja ignoruj wiec spadaj 1) morda klapku 2) niestety nie widze takiej opcji jak "ignoruj". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
RJX jest świetne. Najpierw wyciąga seta z 5:11, by w następnym oddawać z 14:11. Powiedziałbym, że to kobiety.;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Bazyl naciskasz na jego nick i tam masz opcje "dodaj do listy ignorowanych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
zajebisty mecz RJS. 2:1 14:11, 20:19,21:20 i w plecy. W taju od początku do końca +2, aż do stanu 14:12, skończyli 15:17. Tyle zielonego w pizdu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Twierdza Cannes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
No tydzien temu zawiodly , zobaczymy co dzis pokaza Dobrze by bylo zeby Antonka dzis zagrala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447 Likes: 11 |
Rusza kolejna edycja konkursu sponsorowanego przez ComeOn [ads.comeon.com] - Dział konkursowy
Zapraszamy do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja już wczoraj pograłem Gabrovo po @2.37 i @2.26 oraz handi +1.5 @1.65. Dziś już nic nie dokładam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
podejrzanie wysoki kurs na 3-0 rabity mimo 1 seta juz prawie... będzie powtorka z wczoraj z ruskich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
co za run 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
podejrzanie wysoki kurs na 3-0 rabity mimo 1 seta juz prawie... będzie powtorka z wczoraj z ruskich? nie przypominaj mi tych kurewek 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|