Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 22 1 2 17 18 19 20 21 22
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by bazyl
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal?
Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze blush


najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by bazyl
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal?
Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze blush


najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans wink
jego to nie sluchaj. na kazdym meczu placze jak dziecko ktoremu zabrali klocki, przezywa jak mrowka okres, wszystko jest nie tak (czytaj udupil) a na koniec sie chwali ze ma taki pluuuuuuuuus jak stad do chin blush
koles ma roztrojenie jazni. raz pisze ze "jego" to pizdy i szmaty i nic nie graja a 3 pilki potem ze przeciwnicy to najwieksze cioty swiata. koles sie nadaje do psychologa, bezrobotny co caly dzien spedza na mecz.pl i mysli ze ma fajne zycie.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wow faktycznie dzisiaj tak płakałem ze o ja pierdziu, dziwne bo mnie nie ruszyła ta przegrana

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by bazyl
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal?
Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze blush


najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans wink

a idź tam z dąbrowiankami. Jakie one miały szanse ? Z taką atakującą jak zaroślińska to można grać ale na podwórku. Volero ma 2 wieże które potrafią atakować i tyle. Czarna na zagrywce na początku zrobiła swoje.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by bazyl
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal?
Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze blush


najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans wink
czemu uważasz ze byłes wysmiany? stwierdziłem w polowie 2 seta patrząc na mecz ze na ten moment nie ma value i nadal tak uważam było bardzo wyrównanie i uważam że 3tego powinny wygrać wtedy potoczyłoby się inaczej, w ogóle bez nawiązań do twoich postów jak mogłeś być wysmiany nie rozumiem

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by bazyl
kiedys byla opcja ignorowania, jest nadal?
Nie moge juz patrzec jak ten #@$%!#@$ roger#17 placze blush


najpierw w polowie 2 seta zostalem wysmiany ze nie bylo VALUE na Volero bo sa slabe , a na koniec meczu okazalo sie jednak ze to dabrowianki nie wykorzystaly szans wink
jego to nie sluchaj. na kazdym meczu placze jak dziecko ktoremu zabrali klocki, przezywa jak mrowka okres, wszystko jest nie tak (czytaj udupil) a na koniec sie chwali ze ma taki pluuuuuuuuus jak stad do chin blush
koles ma roztrojenie jazni. raz pisze ze "jego" to pizdy i szmaty i nic nie graja a 3 pilki potem ze przeciwnicy to najwieksze cioty swiata. koles sie nadaje do psychologa, bezrobotny co caly dzien spedza na mecz.pl i mysli ze ma fajne zycie.
haha ja się na koniec chwałę ze i tak plus, weź rozbieg i zatrzymaj się na ścianie bo ja w żadnym stopniu nie jestem z tych mistrzów zakładów co na koniec zawsze cieszą się że mają letki plus bo nie umieją się przyznać do porażki, jest funkcja ignoruj wiec spadaj

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
bet365 zalosny strasznie.. kontre na Dabrowe rozliczyli mi 40 min temu, a zwycieski zaklad na Volero dalej nie rozliczony laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
live zawsze rozliczany szybciej ;]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Roger #17
haha ja się na koniec chwałę ze i tak plus, weź rozbieg i zatrzymaj się na ścianie bo ja w żadnym stopniu nie jestem z tych mistrzów zakładów co na koniec zawsze cieszą się że mają letki plus bo nie umieją się przyznać do porażki, jest funkcja ignoruj wiec spadaj
1) morda klapku
2) niestety nie widze takiej opcji jak "ignoruj". frown

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
RJX jest świetne. Najpierw wyciąga seta z 5:11, by w następnym oddawać z 14:11. Powiedziałbym, że to kobiety.;p

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Bazyl naciskasz na jego nick i tam masz opcje "dodaj do listy ignorowanych"

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
zajebisty mecz RJS. 2:1 14:11, 20:19,21:20 i w plecy. W taju od początku do końca +2, aż do stanu 14:12, skończyli 15:17. Tyle zielonego w pizdu

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Twierdza Cannes boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
No tydzien temu zawiodly , zobaczymy co dzis pokaza
Dobrze by bylo zeby Antonka dzis zagrala boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,447
Likes: 11
Rusza kolejna edycja konkursu sponsorowanego przez ComeOn [ads.comeon.com] - Dział konkursowy

Zapraszamy do gry

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Ja już wczoraj pograłem Gabrovo po @2.37 i @2.26 oraz handi +1.5 @1.65.

Dziś już nic nie dokładam wink


Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
podejrzanie wysoki kurs na 3-0 rabity mimo 1 seta juz prawie... będzie powtorka z wczoraj z ruskich?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
DRESDEN 15-13 i 15-25:D


Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
co za run kopara

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by norbi_071
podejrzanie wysoki kurs na 3-0 rabity mimo 1 seta juz prawie... będzie powtorka z wczoraj z ruskich?
nie przypominaj mi tych kurewek puke


wink

Strona 19 z 22 1 2 17 18 19 20 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1