|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Potrzebuje kogos uczciwego kto przeleje mi 15$ na konto oddaje po godzinie 30$ jak widze takie cos to mi ciary po plecach przechodza.... pierwszy post i juz chce kase a wypierdalaj stad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Potrzebuje kogos uczciwego kto przeleje mi 15$ na konto oddaje po godzinie 30$ jak widze takie cos to mi ciary po plecach przechodza.... pierwszy post i juz chce kase a wypierdalaj stad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Podobonie pomyślałem , naprawde, i jeszcze potrzebuje kogoś uczciwego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Kupię 650 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
1. Wpłacam jako 2-gi. 2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers. 3. Nie bawię się w żadne prowizje. 4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nikt nie ma kaski na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ? Nieaktualne udana wymiana z Mackiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potrzebuję jeszcze 12zł na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504 |
potwierdzam JAK ZWYKLE udaną wymiane z użytkownikiem Piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
mam 230 na mb wymienie na inteligo
gg 5225009
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Sprzedam 116E / 464 zł z MB, pokrywam prowizje. Przyjme na mbank. GG: 2785539, wymiany z Kanciastym, Donem i innymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
oczywiscie ilosc postow nie daje zaufania, tylko ilosc wymian, w ktorej chyba guruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Potwierdzam udane wymiany z ArekPotito i Mani3k
Zapraszam skup/sprzedaz Moneybookers, place/przyjmuje Mbank, Inteligo GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv to czekaj ale... i tak sie nei doczekasz... chyba ze zrobimy odwrotnie, wyslij komus najpierw 30$ a on odesle 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jestes nowy, nie masz wymian-PLAC PIERWSZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jak nie odpowiada to zrob sobie przelew na mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18 |
Udana wymiana z Piotras. Polecam, godny zaufania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv Ale jakim cudem Ty chcesz po godzinie czasu oddac 2 razy wiecej? Jesli mi powiesz jak w 60 minut podwoisz kase to Ci te 15$ przesle. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv Ale jakim cudem Ty chcesz po godzinie czasu oddac 2 razy wiecej? Jesli mi powiesz jak w 60 minut podwoisz kase to Ci te 15$ przesle. Pozdrawiam ja już takiemu ziomkowi w grudniu 2 euro pożyczyłem i do dzis mi nie oddał!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Prosze o nie zgłaszanie sie oszustów (już jeden mnie męczy od godziny z różnych gg), bo tracicie czas. Oferta aktualna. Sprzedam 116E / 464 zł z MB, pokrywam prowizje. Przyjme na mbank. GG: 2785539, wymiany z Kanciastym, Donem i innymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31 |
takim ze na koncie pokerowym mam juz sporo obrucony bonusa nie da sie wypłacić przed wczesniejszą wpłatą na konto min 15e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Jeszcze dopisze dla jasności, z zasady przelewam drugi. Starym wyjadaczom mogę przelać pierwszy. Wygrzebałem nicki z historii wymian - udane wymiany z użytkownikami: kanciasty, Don, JuN, vebnaster, MarcoviaMarki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Kolejna expresowa wymiana z urzytkownikiem piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
[quote]Kupię 650 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
1. Wpłacam jako 2-gi. 2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers. 3. Nie bawię się w żadne prowizje. 4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nikt nie ma kaski na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ? Nieaktualne udana wymiana z Mackiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Wciąż potrzebuję jeszcze 12zł na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wiem że to śmieszna kwota ale niech się ktoś zlituje i wymieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
********************* Posiadam 2 bony do STARBET,nie z żadnej promocji powerwinning ani nic takiego.ten kto to otrzyma sam może ocenić po początkowych literach.O wartości 5 E każdy. Jeli ktoś chce to sprzedam je po 10 zł na moneybookers za każdy,lub wymienię na jakiś bon do bet-at-home,mam jeszcze betking do sprawdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
PS.Posiadam za sobą 2 udane wymiany na forum,osobom zaufanym oczywiśćie podaje pierwszy. ********************* oferta ciągle aktualna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Potrzebuje srodki na neteller, place moneybookers. Jestem sprawdzonym uzytkownikiem i mam za soba wiele wymian. info prosze kierowac na priva
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|