Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Potrzebuje kogos uczciwego kto przeleje mi 15$ na konto oddaje po godzinie 30$

jak widze takie cos to mi ciary po plecach przechodza.... pierwszy post i juz chce kase
a wypierdalaj stad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Quote
Quote
Potrzebuje kogos uczciwego kto przeleje mi 15$ na konto oddaje po godzinie 30$

jak widze takie cos to mi ciary po plecach przechodza.... pierwszy post i juz chce kase
a wypierdalaj stad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Podobonie pomyślałem , naprawde, i jeszcze potrzebuje kogoś uczciwego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Quote
Quote
Kupię 650 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

1. Wpłacam jako 2-gi.
2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers.
3. Nie bawię się w żadne prowizje.
4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nikt nie ma kaski na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ?
Nieaktualne udana wymiana z Mackiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Potrzebuję jeszcze 12zł na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
potwierdzam JAK ZWYKLE udaną wymiane z użytkownikiem Piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
mam 230 na mb wymienie na inteligo

gg 5225009

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Mam do sprzedania voucher do sklepu subside. Zapraszam na moja aukcję http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113695486

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Sprzedam 116E / 464 zł z MB, pokrywam prowizje. Przyjme na mbank. GG: 2785539, wymiany z Kanciastym, Donem i innymi.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D
ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
oczywiscie ilosc postow nie daje zaufania, tylko ilosc wymian, w ktorej chyba guruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Potwierdzam udane wymiany z ArekPotito i Mani3k

Zapraszam skup/sprzedaz Moneybookers, place/przyjmuje Mbank, Inteligo GG: 1203411

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D
ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv

to czekaj ale... i tak sie nei doczekasz... chyba ze zrobimy odwrotnie, wyslij komus najpierw 30$ a on odesle 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
jestes nowy, nie masz wymian-PLAC PIERWSZY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jak nie odpowiada to zrob sobie przelew na mb

Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 18
Udana wymiana z Piotras. Polecam, godny zaufania.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D
ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv

Ale jakim cudem Ty chcesz po godzinie czasu oddac 2 razy wiecej? Jesli mi powiesz jak w 60 minut podwoisz kase to Ci te 15$ przesle.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
wiecie, ilosc postów mozna nawet w kilka tyg uzbierac a to nie daje zaufania, chyba ze wam tylko liczby w głowach:D:D
ja serio mówie i nadal czeka najlepiej pisac na priv

Ale jakim cudem Ty chcesz po godzinie czasu oddac 2 razy wiecej? Jesli mi powiesz jak w 60 minut podwoisz kase to Ci te 15$ przesle.
Pozdrawiam
ja już takiemu ziomkowi w grudniu 2 euro pożyczyłem i do dzis mi nie oddał!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Prosze o nie zgłaszanie sie oszustów (już jeden mnie męczy od godziny z różnych gg), bo tracicie czas. Oferta aktualna.

Quote
Sprzedam 116E / 464 zł z MB, pokrywam prowizje. Przyjme na mbank. GG: 2785539, wymiany z Kanciastym, Donem i innymi.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 31
takim ze na koncie pokerowym mam juz sporo obrucony bonusa nie da sie wypłacić przed wczesniejszą wpłatą na konto min 15e

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Jeszcze dopisze dla jasności, z zasady przelewam drugi. Starym wyjadaczom mogę przelać pierwszy. Wygrzebałem nicki z historii wymian - udane wymiany z użytkownikami: kanciasty, Don, JuN, vebnaster, MarcoviaMarki.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Kolejna expresowa wymiana z urzytkownikiem piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Quote
Quote
[quote]Kupię 650 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

1. Wpłacam jako 2-gi.
2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers.
3. Nie bawię się w żadne prowizje.
4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nikt nie ma kaski na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ?
Nieaktualne udana wymiana z Mackiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wciąż potrzebuję jeszcze 12zł na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wiem że to śmieszna kwota ale niech się ktoś zlituje i wymieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Quote
*********************
Posiadam 2 bony do STARBET,nie z żadnej promocji powerwinning ani nic takiego.ten kto to otrzyma sam może ocenić po początkowych literach.O wartości 5 E każdy. Jeli ktoś chce to sprzedam je po 10 zł na moneybookers za każdy,lub wymienię na jakiś bon do bet-at-home,mam jeszcze betking do sprawdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

PS.Posiadam za sobą 2 udane wymiany na forum,osobom zaufanym oczywiśćie podaje pierwszy.
*********************


oferta ciągle aktualna

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Potrzebuje srodki na neteller, place moneybookers. Jestem sprawdzonym uzytkownikiem i mam za soba wiele wymian. info prosze kierowac na priva

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1