|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
witam, odezwij sie na gg 612322-bede jeszcze ok godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
tak to jest wstac rano i zamiast na priwa ladowac na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Pilnie sprzedam 600 PLN na Moneybookers, oczekuję na Inteligo. gg 9510344 // Bez prowizji, szczegóły wymiany do omówienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Udana wymiana z Ciacho1984 już chyba 6 z kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
[b] Moge skupić troszke środków na MB
============================================================
GG 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
[b] Moge skupić troszke środków na MB
============================================================
GG 7995932 NIKT NIC NIE MA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ?? Ok kupie MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Udana wymiana z Ciacho1984 już chyba 6 z kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Potwierdzam kolejna udana wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Aktualne. Sprzedam 116E / 464 zł z MB, pokrywam prowizje. Przyjme na mbank. GG: 2785539, za sobą wymiany m.in. z: kanciasty, Don, JuN, vebnaster, MarcoviaMarki. Wpłacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
[b] Moge skupić troszke środków na MB
============================================================
GG 7995932 NIKT NIC NIE MA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ?? Ok kupie MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> nieaktaulne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Kupię 200 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
1. Wpłacam jako 2-gi. 2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers. 3. Nie bawię się w żadne prowizje. 4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Witam
Udana wymiana z użytkownikiem koreas
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
kupie 120 zl na MB place inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Kupie 300 zł na MB, oddaje na inteligo, gg 3359154
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Udana wymiana z Krupier. Polecam Go. Zostało mi 40E / 160 zł (za kilka dni bede mial ok. 2 tys. do wymiany). GG: 2785539. Udane wymiany z: kanciasty, Don, JuN, vebnaster, MarcoviaMarki, Krupier. Wpłacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Ja do grona oszustow chcialbym dolaczyc uzytkownika Macias, minelo juz kilka miesiecy od feralnej wymiany, uwazalem go za czlowieka ktory sie angazuje w sprawy forum,bierze udzial w konkursach i zaufalem,ale wyszlo inaczej! Gdyby ktos przypadkiem robil wymiany z uzytkownikiem Macias lub ktorys z organizatorow konkursow mial jakies dane uzytkownika, chetnie skorzystam z namiarow, nie chcialbym mu tego odpuscic!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Mam około 2 tys. zł do wymiany. Bez prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Witam
Udana wymiana z użytkownikiem koreas Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Sprzedam Euro na Neteller, przyjmę mBank lub Moneybookers, zapraszam gg 2041055
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|