Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
james-1 mógłbyś po troszku opisać zainstniałą sytuację ?.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Oddam 98$ na Pacific Poker. Wymiana pewna i legalna. Pokrywam wszelkie koszty. W zamian przyjme na mBank lub MB, tyle na ile sie ugadamy:) Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].


Mam 45 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
james-1 mam namiary na uzytkownika Roni321 wplacal mi na konto w mbanku, wiec mam jego danego, zapraszam na prv lub GG, nie ma szans

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
james-1 co Ty do mnie piszesz?? DZiwny to kolo, ogłasza się na forum że kupi na MB cash płaci mbankiem, zgłaszam się, wyskauje że ma mało kasy, potem coś o Inteligo mówi, niby chce sie wymieniac, ale chce część wpłacić, a ja mu mam całość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a teraz lookam na priw to chyba mnie pojebał z tym ronim bo cos o jakiejś kasie na Inteligo pisze lol, nie wiem czy go de facto ktos zrobił, jak tak to hujowo, ale kolo zluzuj i looknij do kogo piszesz i jak, ja nie jestem na forum od wczoraj,,,,,,ogólnie nie polecam i radzę uważać na james-1, choć może się mylę, ale kontakt i gadka negatywna
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
Szybka bezproblemowa wymiana z użytkownikem piotras,nie pierwsza z reszta.

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Sorry Mr joke ale to wszystko przez Roni321 bo jak mnie oszukał to nie miałem już kasy i chciałem Ci przez drugie konta wpłacić, w innym banku niż z tobą się ustawiałem. SORRY!!!!!!!

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Quote
james-1 mógłbyś po troszku opisać zainstniałą sytuację ?.

Umówiłem się z nim, że przeleje mu troche kasy, on później mi całość i ja mu reszte. Po tym jak przelałem część on zniknął z GYGY i wogóle zero odzewu ;// Teraz dopiero napisał, że odda, ale dopiero jutro. Zobaczymy czy honorowy z niego koleś. Jakby potrzebne by mi były jego dane to dam wam znać. Dzięki za zachowanie w tej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. A jeszcze mała wiadomość do Ronni: Pośpiesz się bo Inteligo pracuje!!!!!!!!!! a moge jeszcze kilka metod wykorzystać, aby odzyskać kase

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
james-1 mógłbyś po troszku opisać zainstniałą sytuację ?.

Umówiłem się z nim, że przeleje mu troche kasy, on później mi całość i ja mu reszte. Po tym jak przelałem część on zniknął z GYGY i wogóle zero odzewu ;// Teraz dopiero napisał, że odda, ale dopiero jutro. Zobaczymy czy honorowy z niego koleś. Jakby potrzebne by mi były jego dane to dam wam znać. Dzięki za zachowanie w tej sytuacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. A jeszcze mała wiadomość do Ronni: Pośpiesz się bo Inteligo pracuje!!!!!!!!!! a moge jeszcze kilka metod wykorzystać, aby odzyskać kase

Ruscy juz winda jada.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
nie ruscy :P:P po prostu mały szantaż, jak nie ulegnie to będzie przesraneeeeeee miał!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
nie ruscy :P:P po prostu mały szantaż, jak nie ulegnie to będzie przesraneeeeeee miał!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie musisz mi tego mowic,
ale wez pod uwage, ze szantaz, grozby itp sa karalne, aby nie odwrocilo sie to przeciwko Tobie

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
wątpie, żeby coś takiego było karalne, skoro sam bank mi to zaproponował jak do nich zadzwoniłem

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
wątpie, żeby coś takiego było karalne, skoro sam bank mi to zaproponował jak do nich zadzwoniłem

jest, uwierz mi

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
dobra spoko zadzwoniłem ponownie do konsultanta i powiedział, że wszystko jest zgodnie z prawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, więc nie ma co gdybać:p

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
dobra spoko zadzwoniłem ponownie do konsultanta i powiedział, że wszystko jest zgodnie z prawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, więc nie ma co gdybać:p

sorry teraz za slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale sa dwie wersje takiego czegos

"sluchaj oddaj mi ta kase, bo nie bedziesz mnie oszukiwal, masz czas do jutra"

a inna

"sluchaj kurwa, masz czas do jutra oddac szmal, albo ci nogi polamie"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to zalezy

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Kupie okolo $100 na neteller, place przez moneybookers. Ewentualnie moge sprzedac srodki z moneybookers w zamian przyjmuje na mBank. Na swoim koncie mam juz sporo wymian, nie pobieram prowizji ale dzielimy sie kosztami. Wiecej informacji pod numerem GG 1000550. Mozna pisac o kazdej godzinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Dobra jeszcze raz dzięki chłopaki za interwencje, Roni321 zdygał i zwrócił kase, szkoda że grosze sobie zagarnął:P

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
udana wymina z użytkownikiem: crans

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
udana wymina z użytkownikiem: crans

Potwierdzam wymiana z uzytkownikiem [color:"green"] james-1[/color] przebiegla bardzo sprawnie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
Kupie okolo $100 na neteller, place przez moneybookers. Ewentualnie moge sprzedac srodki z moneybookers w zamian przyjmuje na mBank. Na swoim koncie mam juz sporo wymian, nie pobieram prowizji ale dzielimy sie kosztami. Wiecej informacji pod numerem GG 1000550. Mozna pisac o kazdej godzinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



Juz nieaktualne. Profesjonalna wymiana z uzytkownikiem [color:"green"] -PL- [/color]. Bez wahania polecam tego forumowicza.

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Mam pilną sprawe bo brakuje mi do minimalnej wpłaty do buka. Kupie na moneybookers kwote rzędu max 10zł- płace rpzez inteligo.

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, JelineK, rafal08, Lukasz111), 2,466 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1