Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
250 PLN MB zamienię na Inteligo - przelewam 2-gi

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Oddam 98$ na Pacific Poker. Wymiana pewna i legalna. Pokrywam wszelkie koszty. W zamian przyjme na mBank lub MB, tyle na ile sie ugadamy:) Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].
Oferta juz nieaktualna.


Wciaz mam do wymiany 200 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].

Mam 45 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Kupię 80 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

1. Wpłacam jako 2-gi.
2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers.
3. Nie bawię się w żadne prowizje.
4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
Krajan moze gg bys podal tylko prosze szybko bo na czasie mi zalezy aha i mi trzeba 150zl! Wplata w ciagu 15minut (mam blisko PKOBP a wiesz ze wplaty z tej placowki na inteligo ida w czasie rzeczywistym) Pozdro ps. jezeli ci nie zalezy na 150zl tylko na 250 to mi napisz zebym wiedzial czy szukac kogos innego chcem miec na weekenda hajs na bukmacherze wiec mam czas do 16.00

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Potrzebuje wymienic 360zl z Moneybookers an INTELIGO chetnych zapraszam na gg 2713248. Chyba nie musze dodawac ze mam mnostwo wymian za soba i jestem sprawdzony

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
james-1 - opróżnij skrzynkę - potwierdzam dokonanie wymiany

Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
ja także potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skrzynka opróżniona:P

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Udana wymiana z P!T3R

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
kolejna błyskawiczna wymiana z koreas

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Quote
Potrzebuje wymienic 360zl z Moneybookers an INTELIGO chetnych zapraszam na gg 2713248. Chyba nie musze dodawac ze mam mnostwo wymian za soba i jestem sprawdzony


nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />aktualne

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Quote
Kupie okolo $100 na neteller, place przez moneybookers. Ewentualnie moge sprzedac srodki z moneybookers w zamian przyjmuje na mBank. Na swoim koncie mam juz sporo wymian, nie pobieram prowizji ale dzielimy sie kosztami. Wiecej informacji pod numerem GG 1000550. Mozna pisac o kazdej godzinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



Juz nieaktualne. Profesjonalna wymiana z uzytkownikiem [color:"green"] -PL- [/color]. Bez wahania polecam tego forumowicza.

potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
kolejna błyskawiczna wymiana z koreas
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
A
a5a Offline
member
member
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych !

Kupie 40 Euro na Neteller:
- płace przelewem bankowym po aktualnym kursie euro
- płace jako drugi

Chetnych zapraszam na gg: 1254212

Pozdro

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pilnie potrzebuję 200zł na MB. Płacę Inteligo. Wymieniam sie tylko z zaufanymi (sam zdecyduje komu można zaufać). Wpłacam oczywiście pierwszy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych !
Smieszny jestes i tyle ..... reszte zostawie bez komentarza

http://www.betzoom.com/sms/Default.aspx

Ja dam za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zapomniałem o kontakcie: gg4464990

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Udana wymiana z uzytkownikiem sikort. Milo, szybko i na temat:) Polecam tego uzytkownika wszystkim!

Wciaz mam do wymiany 200 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].

Mam 46 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam potrzebuje 35zł na inteligo lub moneybookers oddaje 50zł poniedziałek lub wtorek.Posiadam juz takie wymiany jestem uczciwy i nikogo nie zawiode.Prosze Pilne

Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
Quote
Quote
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych !
Smieszny jestes i tyle ..... reszte zostawie bez komentarza

http://www.betzoom.com/sms/Default.aspx

Ja dam za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


sknadal takich od razu banowac

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Udana wymiana z P!T3R
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1