|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
250 PLN MB zamienię na Inteligo - przelewam 2-gi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Oddam 98$ na Pacific Poker. Wymiana pewna i legalna. Pokrywam wszelkie koszty. W zamian przyjme na mBank lub MB, tyle na ile sie ugadamy:) Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny]. Oferta juz nieaktualna. Wciaz mam do wymiany 200 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny]. Mam 45 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Kupię 80 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
1. Wpłacam jako 2-gi. 2. Wpłacam z PKO BP INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers. 3. Nie bawię się w żadne prowizje. 4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498 |
Krajan moze gg bys podal tylko prosze szybko bo na czasie mi zalezy aha i mi trzeba 150zl! Wplata w ciagu 15minut (mam blisko PKOBP a wiesz ze wplaty z tej placowki na inteligo ida w czasie rzeczywistym) Pozdro ps. jezeli ci nie zalezy na 150zl tylko na 250 to mi napisz zebym wiedzial czy szukac kogos innego chcem miec na weekenda hajs na bukmacherze wiec mam czas do 16.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Potrzebuje wymienic 360zl z Moneybookers an INTELIGO chetnych zapraszam na gg 2713248. Chyba nie musze dodawac ze mam mnostwo wymian za soba i jestem sprawdzony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
james-1 - opróżnij skrzynkę - potwierdzam dokonanie wymiany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
ja także potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skrzynka opróżniona:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
kolejna błyskawiczna wymiana z koreas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Potrzebuje wymienic 360zl z Moneybookers an INTELIGO chetnych zapraszam na gg 2713248. Chyba nie musze dodawac ze mam mnostwo wymian za soba i jestem sprawdzony nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Kupie okolo $100 na neteller, place przez moneybookers. Ewentualnie moge sprzedac srodki z moneybookers w zamian przyjmuje na mBank. Na swoim koncie mam juz sporo wymian, nie pobieram prowizji ale dzielimy sie kosztami. Wiecej informacji pod numerem GG 1000550. Mozna pisac o kazdej godzinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juz nieaktualne. Profesjonalna wymiana z uzytkownikiem [color:"green"] -PL- [/color]. Bez wahania polecam tego forumowicza. potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
kolejna błyskawiczna wymiana z koreas Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135 |
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych !
Kupie 40 Euro na Neteller: - płace przelewem bankowym po aktualnym kursie euro - płace jako drugi
Chetnych zapraszam na gg: 1254212
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Pilnie potrzebuję 200zł na MB. Płacę Inteligo. Wymieniam sie tylko z zaufanymi (sam zdecyduje komu można zaufać). Wpłacam oczywiście pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych ! Smieszny jestes i tyle ..... reszte zostawie bez komentarza http://www.betzoom.com/sms/Default.aspxJa dam za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Zapomniałem o kontakcie: gg4464990
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Udana wymiana z uzytkownikiem sikort. Milo, szybko i na temat:) Polecam tego uzytkownika wszystkim!
Wciaz mam do wymiany 200 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme na mBank lub MB. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].
Mam 46 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam potrzebuje 35zł na inteligo lub moneybookers oddaje 50zł poniedziałek lub wtorek.Posiadam juz takie wymiany jestem uczciwy i nikogo nie zawiode.Prosze Pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
SPRZEDAM BON DO BetandWin w wysokości 16złotych ! Smieszny jestes i tyle ..... reszte zostawie bez komentarza http://www.betzoom.com/sms/Default.aspxJa dam za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sknadal takich od razu banowac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|