|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Sprzedam 40 Euro na MB. Z racji krotkiego stazu na forum wplacam pierwszy. Wazne dzis do 16:00.
Pozdrawiam, Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
siema ma ktoś moze 10 PLN na MB ja w zamian moge dolodowac telefon w sieci orange jezeli masz oczywiscie taka siec? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
Kupie 80zl na MB gg 8626435,oszustom dziekuje.Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
mam 140$ na netellerze przyjmuje mbank/moneybookers wplacam 2, oplaty na pol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
Hey
Moge Kupic Troche zł na MB wzamian Moge Doladowac Konto w Sieci Telofonicznej Orange / Era / Heya Dla Osób Które mialy za soba juz duzo wymian moge pierwszy wykonac Ruch czyli Doładowac Komórke ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
Hey
Moge Kupic Troche zł na MB wzamian Moge Doladowac Konto w Sieci Telofonicznej Orange / Era / Heya Dla Osób Które mialy za soba juz duzo wymian moge pierwszy wykonac Ruch czyli Doładowac Komórke ;-) Prosze Pisac na PRiv-a lub na GG 4386194 Czesto Nie Widoczny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
mam do sprzedania troche dolarów w PARTYPOKER.Mogę to popchnąć komuś za jakieś 65 procent ceny.np 100$(300zł) za 150zł.Zostało mi jeszcze dużo raked hands a wyjeżdzam na wakacje w przyszłym tyg. więc przydała by się gotówka.Zapraszam na priv zainteresowanych.można zarobic łatwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
kupie kase na moneybookers, płace przez mbank!!! chętncy na priva zapraszam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Ponownie udana wymiana z Krupierem. 512E na MB pozostało (ok. 2 tys. zł - bez prowizji). Starszym wyjadaczom moge wpłacić pierwszy inaczej drugi. Udana wymiana z Krupier. Polecam Go. Zostało mi 40E / 160 zł (za kilka dni bede mial ok. 2 tys. do wymiany). GG: 2785539. Udane wymiany z: kanciasty, Don, JuN, vebnaster, MarcoviaMarki, Krupier. Wpłacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Również potwierdzam wymiany z czyzykiem, goraco polecam, pełen profesjonalizm.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
mam do sprzedania troche dolarów w PARTYPOKER.Mogę to popchnąć komuś za jakieś 65 procent ceny.np 100$(300zł) za 150zł.Zostało mi jeszcze dużo raked hands a wyjeżdzam na wakacje w przyszłym tyg. więc przydała by się gotówka.Zapraszam na priv zainteresowanych.można zarobic łatwo. udana wymiana na ponad 100$ z userem james-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
mam do sprzedania troche dolarów w PARTYPOKER.Mogę to popchnąć komuś za jakieś 65 procent ceny.np 100$(300zł) za 150zł.Zostało mi jeszcze dużo raked hands a wyjeżdzam na wakacje w przyszłym tyg. więc przydała by się gotówka.Zapraszam na priv zainteresowanych.można zarobic łatwo. udana wymiana na ponad 100$ z userem james-1 potwierdzam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
witam kupie ~2000zl na MB. Place mBank - jak zawsze drugi. jesli ktos zainteresowany to niech pisze na gg 1210609.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
hehe, ledwo napisalem ogloszenie, a od razu trzech chetnych sie zglosilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no wiec po kolei: udana wymiana z uzytkownikiem Dexter na kwote 1900zl. Polecam.
udana wymiana na kwote 700zl z piotrasem ( a jakze by inaczej). Polecam.
no i ostatnia udana wymiana z uzytkownikiem czyzyk na kwote 2053zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. rowniez polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
siebie tez moge chyba polecic na przyszlosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Potwierdzam wymianę z Dev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Narazie środków na MB brak, ale w ciągu kilku dni znów trochę powinienem mieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
chce kupić 140zł na moneybookers, płace przez inteligo, posiadam kilka udanych wymian, jedna nawet dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Polecam uzytkownika Roni i Dev.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Roni321 zadzwoniłem do Inteligo i dałem zgłoszenie o tym zajściu, możesz mieć małe kłopoty!!!! lepiej zwróć kase!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Ostrzegam przed oszustem Roni321 i mam zamiar wystąpić na droge prawną z tą osobą przecież tyle kase piechotą nie chodzi, a sprawa wygrana na bank, po reszto jeszcze zostało mi inteligo, które ładnie powinno załatwić tego kolesia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|