|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
"polskie szmaty" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
no dobra, nieważne - to temat o Pucharze UEFA - a nie o sprzedajności polskiej ligi, "ustawkach", czy kto kiedyś coś wiedział...
Last edited by Bzyku; 10/07/2006 12:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Lord powiem jedno temat jest stworzony po to aby pomóc innym. Jeśli chcesz snuć teorie na temat polskiej ligi. Założ sobie temat w To i Owo. Darek ma naprawde dobre osiągi jeśli chodzi o Zagłębie.Poza tym Darek rzuca propozycje a czy ktoś z niech skorzysta to jego wola. Ja w zeszłym sezonie jak miałem jakieś wątpliwości odnośnie meczów Zagłębia to czytałem posty na ten temat Darka i wygrywałem. Dziwie się, że moderator nie interweniował. Bo Lord psuje temat miały być typy a jest dyskusja z resztą bez owocna. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Do Bundy Piszesz że świetny zespół niepotrafi oddać strzału beznadziejnej druzynie. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 więc strzały chyba były skoro gole padły . Szkoda tylko że wisłe Płock zdobywce Pucharu Polski uważasz za beznadziejną druzyne. Czytałem reszte twoich postów stawiasz na Hibernian że wygra w Łotwie gdzie wcześniej u siebie wygrał 5:0 powiedz mi tylko po co mają wygrać? Bo mi się wydaje że do łotwy wybierze się 2 skład.Ale chociarz jesteś lepszy od Lord Devastator bo on nieodruznia Hibernians od Hibernian Chodzilo mi o dwumecz z Polonia Warszawa, nie ma sie co rozwodzic na ten temat juz. Co do Hibs to jak napisal gosciu na BA 7-8 zawodnikow powinno zagrac z pierwszego skladu, z tampere bylo podobnie 5-0 u siebie i pozniej zwyciestwo na wyjezdzie 3-1.Dla mnie jak najbardziej do grania. No ale nie o tym tutaj bo to puchar Uefa. Mam nadzieje ze Zaglebie zajdzie jak najdalej w tym pucharze ale nie bedzie to latwa przeprawa gdyz Dinamo to w koncu vice-mistrz a pilka bialoruska jest niedoceniana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633 |
A gdzie w bukach internetowych moge obstawic Uefa I runde?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
ucinam wątek Lecha - to nie ten temat
Last edited by Bzyku; 10/07/2006 11:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
ucinam wątek Lecha - to nie ten temat
Last edited by Bzyku; 10/07/2006 11:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
PS. nie byłem dawno na tym forum ale to co się z niego stało woła o pomste do nieba... Jest to temat o pucharze UEFA a narazie sa jedna lub dwie porzadne analizy...
ucinam wątek Lecha - to nie ten temat
Last edited by Bzyku; 10/07/2006 11:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Portadown F&AC - FBK Kaunas
W tej konfrontacji faworytem jest drużyna z Litwy. Rozgrywki u wschodnich sąsiadów w pełni, a zespół FBK zajmuje pierwszą lokatę. Co więcej posiada bardzo deobry bilans zrówmo jeśli chodzi o grę u siebie jak i na wyjeździe, czyli 9-1-0 i bramki 26-9. Z kolei w Północnej Irlandii sezon jeszcze się nie zaczął i dokładnie nie wiadomo w jakiej formie jest drużyna gospodarzy, ale patrząc na poprzedni sezon, to w ośmiu ostatnich meczach granych u siebie bilans nie napawa optymizemem 2-3-3 i bramki 10-7. W mojej opinii zespół Irlandzki nie ma szans na wywalczenie awansu a nawet choćby punktu, pomimoże pierwszy mecz rozgrywa na własnym stadionie. Obie drużyny są przedstawicielami nienajsilniejszych lig, ale jednak liga litewska jest znacznie silniejsza. Patrząc na bilans bramkowy, choć nie jest on miarodajny i zapewne nie odzwierciedla rzeczywistej siły obu drużyn spodziewam się wyniku overowego.
Mój typ 2 i OVER 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Witam troche mnie niebyło . Zakładając temat miałem nadzieje że będzie lepszy . Reagowałem u moderatorów ale jak narazie niewidze z ich strony zadnej reakcji szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Kilka osob pisało w temacie ze ździwieniem czemu moderatorzy nieinterweniują . Kilka osob też mi ( jako autorowi tematu ) pisało na priv bym poprosił moderatora by oczyścił temat z niepotrzebnym postów , które jednak nietylko mi przeszkadzają . Pisałem do moderatora i otrzymałem taka oto odpowiedź :
[color:"red"]Nie mam teraz czasu myslec o bukmacherce, forum itd - mam swoje problermy.. nie rozumiem czemu meczysz mnie skoro kilka osob takze ma uprawnienia moderatorskie w SP [/color]
zeby niebyło to prosiłem go 2 razy na przestrzeni około tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
tak wiec podsumowujac sportowo Zaglebie jest lepsze teoretycznie od Minska ale Lech tez byl i wynik tamtej rywalizacji wszyscy znamy - wiec zapytam czy juz ktos ma gdzies kursy na dwojke w tym meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
w betandwin masz 2-ke po @ 4.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
[color:"red"]Nie mam teraz czasu myslec o bukmacherce, forum itd - mam swoje problermy.. nie rozumiem czemu meczysz mnie skoro kilka osob takze ma uprawnienia moderatorskie w SP [/color] Przeciez taka odpowiedz to smiech na sali, jest równoznaczna ze stwierdzeniem - " mam cie w dupie ". Bez przesady, ja piernicze takim osobom powinno od razu zabierac "zielony kolorek". Nie masz czasu na forum ? to po co jeszcze jestes modem ? Nie rozumiem tylko dlaczego nie napisales nicka niechlubnego moda ? układy i układziki ? bez sensu.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
czy mógłbym prosić, aby ten temat ewentualnie rozważać w dziale "ranking moderatorów" - a nie tutaj?
Już tu było trochę dyskusji nie na temat i nie chciał bym później kasować postów z powodu następnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
MAm pytanie czy w tym roku wcisneli jakos Zenit St Petersburg do UEFA? Nie widze ich w zadnej z rund Intertoto wiec pozostal mi jedynie puchar UEFA - w lidze zajeli dalekie szoste miejsce nie kwalifikujace sie do UEFA, w spisie druzyn do Intertoto lige rosyjska reprezentuje FK (Torpedo???) Moskwa, w krajowym pucharze dotarli do polfinaluwww.bet a spisu druzyn z 3 rundy kwalifikacyjnej UEFA nie widze - wiec moze ktos wie czy ktos ich psim smedem wcisneli? Mam nadzieje ze Zenit nie zagra w zadnym europejskim pucharze w tym rou (najlepiej w ogole jak woleli handlowac punktami i zarabiac u bukow) ale kto wie jak jest??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Narazie zgodnie z planem,Lech trafiony po kursie 9 , teraz czas na Zagłębie i Płock. Lubin nawet nie musi sprzedawać meczu aby przegrać z Dynamem,bo nasze ekipy są strasznie słabe,ponadto Dynamo to całkiem przyzwoita ekipa. Ale znając życie to będzie dwójka,bo po co grać w jakimś UEFA,kasy z tego wielkiej nie ma,a trzeba jeździć,na kibicach też nie zarobią a trzeba wyłożyc na organizacje meczu,po co to wszystko? Lepiej zarobić stawke razy 4,55 i skupic się na szwindlach w rodzimym bagienku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 848
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 848 |
MAm pytanie czy w tym roku wcisneli jakos Zenit St Petersburg do UEFA? Nie widze ich w zadnej z rund Intertoto wiec pozostal mi jedynie puchar UEFA - w lidze zajeli dalekie szoste miejsce nie kwalifikujace sie do UEFA, w spisie druzyn do Intertoto lige rosyjska reprezentuje FK (Torpedo???) Moskwa, w krajowym pucharze dotarli do polfinaluwww.bet a spisu druzyn z 3 rundy kwalifikacyjnej UEFA nie widze - wiec moze ktos wie czy ktos ich psim smedem wcisneli? Mam nadzieje ze Zenit nie zagra w zadnym europejskim pucharze w tym rou (najlepiej w ogole jak woleli handlowac punktami i zarabiac u bukow) ale kto wie jak jest?? Zenit nie bedzie gral w tym roku w zadnym pucharze, a w intertoto reprezentuje Rosje nie FK Moskwa i to nie jest Torpedo. To sa 2 inne druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
sory ze tutaj... jednak nie wiem gdzie mam to dac wie ktos kiedy Profesjonal wystawi zakłady na Puchar UEFA ? w sts-ie juz jest a tu ani widu, ani slychu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
no akurat Rooney masz zle info bo w Intertoto Rosje REPREZENTUJE FK Moskwa - to niestety dalej jestem niespokojny i czekam na potwierdzenie ze Zenit St Petersburg nie zagra w zadnych pucharach...darecki tak sie napaliles na to zaglebie ze na podanie na podanie gdzie to grasz i po jakim kursie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|