Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
zgadzam sie z riquelme i rowniez gram dynamo minsk.
reprezentacja polski przegrywa z bialorusia (pamietam jak za czasow stachurskiego potrafilismy z nimi wymeczyc 1:0), jankesami, litwa czy ekwadorem ktory w ostatnich dwoch latach po za quito (3000 m.n.p.m.) ogral tylko kostaryke. pilka klubowa jest w jeszcze gorszym stanie. porazki z reprezentantami moldawi, litwy i gruzji sa na porzadku dziennym. o takich klubach jak fc zurich, guiamares, terek grozny i valerenga ktore nic nie znaczyly w swoich ligach nie bede nawet wspominal. czasy kiedy polska latwo loila takich kelnerow przeminely. jeszcze nie tak dawno amica czy wisla potrafily rozwalic amatorow z walii roznica siedmiu bramek. to jest niestety smutna prawda, kilka lat temu bylo o wiele latwiej.
jesli chodzi o sklad to w zaglebiu nie zagraja stasiak i arboleda. w ich miejsce planowani sa gracze rezerwowi typu pokorny, alunderis ktorzy przez franka smude zostali nazwani "trucizna". minsk gra jak gra (3 miejsce w lidze i 5:1:0 na wyjazdach) ale mysle ze na nasze lokalne gwiazdy ktore sa "w trakcie przygotowan" to w zupelnosci wystarczy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Nie po to Zaglebie walczylo do ostatniej kolejki o te mecze aby teraz
je odpuscic pewny i przekonywujacy awans miedziowej druzyny do nastepnej rundy

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
A ja mysle że temat Zagłebia możemy zostawic przynajmniej do dnia w ktorym zostanie rozegrany mecz .Wtedy zobaczymy wyjściową jedenastke , przedstawie wyniki sparingów , przejde się na rening zobaczyć jak sie prezentuja miedziani , pogadam z kilkoma osobami i ostatecznie przedstawie forme Zagłębia. Jedyne co mnie martwi to forma Dynama na wyjazdach 5:1:0 i dlatego też zaczołem się zastanawiać nad overkiem 2,5 w tym meczu . Przypomne że kurs na Zagłebie to 1,55 b&w

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Darek jak bym się tam Dinamem Mińsk nie przejmował. W ostatnich dwóch meczach zdobyli cztery punkty. Na własnym boisku zremisowali tylko z Dinamem Brest nie jest to zespół z czołówki ligowej tylko środka ligi Białoruskiej. W ostaniej kolejce wygrali z Lokomotivem Mińsk, ale ta druzyna to outsider ligi. Bilans w lidze mają 7-3-3. Do tego od 8 kolejek są niepokonani. Jednak trzeba sobie zdać sprawe, że liga Białoruska nie jest potentatem europejskim. Zagłębie zagra w roli faworyta i jestem przekonany, że w pierwszym meczu wygrają. W zeszłym sezonie Zagłębie było bardzo silną druzyną na swoim boisku. Kluczem do awansu może się okazać mecz w Mińsku.

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"blue"]Ventspils[/color] - GI Gota -> [color:"blue"]1.153 Sportingbet[/color]

Zdecydowanym faworytem tego meczu (jak i dwumeczu) jest oczywiście zespół łotewski. Tak się złożyło, że obie drużyny są w trakcie ligowego sezonu. Gospodarze w poprzednim sezonie w swojej lidze zajęli trzecie miejsce a przede wszystkim zdobyli krajowy puchar, co pozwoliło im wystartować w rozgrywkach Pucharu UEFA. W tegorocznych rozgrywkach są liderem z bilansem ogólnym 10-3-0 br. 25-7, a domowym 5-1-0 br. 15-5.
Z kolei ekipa GI Gota również przepustkę do Uefa zdobyła dzięki krajowemu pucharowi. W lidze ten team spisywał się koszmarnie, zajmując dziewiąte, PRZEDOSTATNIE miejsce! Jednak zdecydowanie wygrała baraż o utrzymanie (z B71 Sandur 4:1 wyjazd i 3:0 dom) i pozostała w najwyższej klasie rozgrywkowej. W obecnym sezonie drużyna spisuje się już lepiej, aktualnie zajmuje czwartą lokatę z bilansem 7-7-3 br. 23-18, wyjazdowym 3-4-1 br. 8-6. Jednak w ostatnich czterech spotkaniach zanotowała zaledwie dwa remisy i dwie porażki.
W poprzednim sezonie miał miejsce jeden pojedynek klubu z Łotwy i Wysp Owczych. Liepajas Metalurg dwukrotnie łatwo ogrywał NSI Runavik 3:0. Z kolei w sezonie 04/05 miały miejsce dwa takie pojedynki, w których Owczarze zostali po prostu zdeklasowani. Liepajas pokonał B36 Torshavn 3:1 na wyjeździe i aż 8:1 na własnym obiekcie, zaś właśnie Ventspils rozdmuchał jak wełnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> B68 Toftir 3:0 w Owczarni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i 8:0 na Łotwie.

Hibernians - [color:"blue"]Dinamo Bukareszt -> 1.30 Sportingbet[/color]

W tym dwumeczu murowanym faworytem jest ekipa rumuńska. Gospodarze w poprzednim sezonie zajęli trzecie miejsce w lidze z bilansem 12-1-5 br. 37-19, domowym 5-1-3, następnie grali w grupie "mistrzowskiej", w której osiągnęli bilans 2-3-5 (w domu 2-1-2). Awans do Uefa Cup zdobyli dzięki krajowemu pucharowi. Przed rokiem także grali w Pucharze Uefa, dwukrotnie przegrywając z ekipą Omonii Nikozja 0:3.
Z kolei Dinamo zajęło także trzecią lokatę w rodzimej lidze, mając znakomity bilans wyjazdów 10-2-3 br. 22-12. W poprzednim roku grali w Uefa, gdzie spisali się zadowalająco. Wyeliminowali własnie Omonię (wcześniej wygrala przecież z Hibernians), później Everton a na koniec grali w grupie z CSKA Moskwa, Marsylią i Levskim Sofia. Jednak w żadnym z wyjazdów nie wygrali, aczkolwiek pierwsze mecze rozgrywali na własnym stadionie. Nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo gości.

Podsumowując bardzo ciekawy dubelek, do którego można ewentualnie jeszcze coś dołożyć.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
grzech jaki jest sens grac takie niskie kursy... obys sie nie pomylil...szkoda nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Zagłebie - Dynamo

Mecz nie do grania . Zadecydowały aspekty poza sportowe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Quote
Zagłebie - Dynamo

Mecz nie do grania . Zadecydowały aspekty poza sportowe

mozesz troche jasniej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Quote
grzech jaki jest sens grac takie niskie kursy... obys sie nie pomylil...szkoda nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Niestety w Uefa Cup kursy są gorsze niż w kwalifikacjach LM. Po prostu uważam, że nic "lepszego" nie ma. A kurs 1.50 z takich dwóch, wg mnie bardzo prawdopodobnych roztrzygnięć, nie jest zły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obym się nie pomylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
zaglebie : dyamo 1.92 na x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powinno wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
Ceny biletów:

- trybuna główna 20 złotych
- sektory 10 złotych
- ławki 5 złotych

kurwa u nas w sosnowcu to po 12-15 zl na puchar.. polski (głównie gramy rezerwami)

Zapraszam na mecz do Lubina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
Liberda - Kaspøák, Pokorny, Stasiak, Filipe - Łobodziński, M. Bartczak, Szczypkowski, Truszkowski- Chałbiński, Iwański

czyżby Zaglebie wyskoczyło takim składem ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Basta tak na przyszłość!
Takie informacje spokojnie zmieścisz w jednym poście.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Post deleted by Bzyku

Dołączył: May 2006
Posty: 404
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 404
Quote
Zagłebie - Dynamo

Mecz nie do grania . Zadecydowały aspekty poza sportowe

i myślisz, że mimo transmisji telewizyjnej /jutro - 17.15 tvp2/ oraz "wyczynu" Lecha Poznań sprzed kilku dni zawodnicy Zagłębia nie powalczą o zwycięstwo?? no chyba, że wystawią jakiś ultrarezerwowy skład. szczerze pisząc - w najgorszym wypadku widzę bezbramkowy remis - jeśli jest jakiś układ, to przegrają ten dwumecz na Białorusi. Takie jest moje zdanie, choć - przyznam - wiedzy na temat tego spotkania i atmosfery w Zagłębiu nie mam zbyt wielkiej, kombinuję na "chłopski rozum" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr!

Dołączył: May 2006
Posty: 404
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 404
przepraszam!
miało być --> bramkowy remis

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
No wiec tak po pieknych wyniakch ligi mistrzow czas na UEFA CUP

Venspils - Gi Gotu 1 mec zbaroz ladnie jest opisany kilka postow wyzej i zgadzam sie z ta analiza

Hibernians - dinamo 2 jak wyzej.

Brendby - Valur 1 Brendby bardoz dorbze gra na wlasnym stadionie bilans z zeszlego roku to 10-1-1 natmiast Valur to jest sredniak ligi islandzkiej i poprostu nei wyobrazam sobie inengo wyniku niz kilku bramkowej wygranej zespolu dunskiego.

Zimbru kiszyniow - karabak 1 Druga druzyna z moldawii podjemuje wicemistra azerbejdzanu. W moldawii napewno pojawi sie duza grupa fanatycznych kibicow i nie wierze zeby azerowie byli wstanie wywiezc choc jeden punkt ztak goracego terenu. Za druyzna z moldawii przemawia rowniez doswiadczenie pucharowe gdyz graja w nich praktycznei co rok czego nei mozna powiedziec o ekipe azerbejdzanu

Mika - YB 2 roznica miedzy obydwoma druzynami jest znaczac YB calkiem neizle radzil sobei w lidze szwjacarskiej ktora jest napewno mocniejsze od Armenskiej. YB dobrze rowniez graja na wyjezdzie. Niestety nei znalalzem jak sobei radziuly ekipy z Armenii w P. Uefa w zeszlym sezonie ale mimo to uwazam ze po kursie 1,5 warto zagrac na szwajcarow.

Ps jakby ktos mial info jak graly armenskie ekipy w zeslzym roku w uefie bylbym wdzieczny:)

AKO: 3,39 GB Stawka 6/10 ale jescze sie zastanowie czy ajkos tego nei rozbic. Wszzelkie klomentarze i sugestie jak zwykle mile widizane pozdrawiam:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Oto wyniki Armeńskich drużyn w UEFIE:

I runda kwalifikacyjna UEFA 2005

FSV Mainz 05 4-0 Mika Asztarak

Mika Asztarak 0-0 1.FSV Mainz 05


Bananc Erewan 2-3 Lokomotiwi Tbilisi

Lokomotiwi Tbilisi 0-2 Bananc Erewan

II runda

Bananc Erewan 2-4 Dnipro Dniepropietrowsk

Dnipro Dniepropietrowsk 4-0 Bananc Erewan

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Kurde widze ze walcza calkiem niezle z tymi mneiw wiejc na swoim poziomie a moglbys mi jescze podac jak moldawianie sobie radzili??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
I runda

Nistru Otaci 3-1 Xazar Lankaran (AZE)
Xazar Lankaran (AZE) 1-2 Nistru Otaci

FC Vaduz (LIE) 2-0 Dacia Chiºinãu
Dacia Chiºinãu 1-0 FC Vaduz (LIE)

II runda

Nistru Otaci 0-2 Grazer AK
Grazer AK 1-0 Nistru Otaci



edit: poprawiłem krzaczki

Last edited by Bzyku; 13/07/2006 10:24.
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,159
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1