|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jeszcze cos dla ambitnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Varteks v Tirana X2
Kursy spadly, ale mozna za niewielka stawke zaryzykowac. Wg jednego z postujacych na bodajze BA jego kumpel dziennikarz gadal prywatnie z coachem Varteksu i ten powiedzial mu, ze druzyna gra przed sezonem zle i stracila 6 zawodnikow (m.in. najlepszego strzelca) z poprzedniego sezonu, a 2 nowych jest nieuprawnionych do gry w tym meczu. Przeciwnicy zas nabyli jednego z najlepszych strzelcow ligi albanskiej- niejakiego Fiorensina Sinaniego, a takze kilku innych zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponadto 2 bylych graczy Varteksu gra w Tiranie, wiec zespol bedzie mial jakas dodatkowa wiedze na temat ekipy chorwackiej. Goscie wybiegna na boisko w najlepszycm skladzie. Warte ryzyka?
Ok starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 16 |
mam pytanie czy tvp bedzie pokazywac wszystkie mecze polskich druzyn w uefa i lm???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Zagłębie Lubin-Dinamo Mińsk 1
Tutaj zdecydowanie stawiam na Zagłębie, które w zeszłym sezonie pokazało się kibicą z bardzo dobrej strony.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Spartak Trnava-Karvan Yevlax 1
ja stawiam na Słowaków.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> WIT Georgia Tbilisi - FC Artmedia Petr¾alka no bet ...Jesli miałbym wskazać faworyta tej konfrontacji to stawiam na Wit Geogria.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tak wiec bardzo ladnie nam ,pomogles' PS Czy meczu 'pewniaka z Wegier' i Brondby tez bedzie odwrotnie niz nam doradzales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Zagłębie Lubin-Dinamo Mińsk 1
Tutaj zdecydowanie stawiam na Zagłębie, które w zeszłym sezonie pokazało się kibicą z bardzo dobrej strony.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Spartak Trnava-Karvan Yevlax 1
ja stawiam na Słowaków.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> WIT Georgia Tbilisi - FC Artmedia Petr¾alka no bet ...Jesli miałbym wskazać faworyta tej konfrontacji to stawiam na Wit Geogria.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tak wiec bardzo ladnie nam ,pomogles' PS Czy meczu 'pewniaka z Wegier' i Brondby tez bedzie odwrotnie niz nam doradzales? Za to Ty nigdy sie nie mylisz co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Daruj sobie takie posty miszczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Zaglebie X2 weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przeciez proste ze polskie druzyny to slabeusze !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
stoin jeszcze sie nie pomylilem stawiajac odwrotnie niz ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Chciałem zauważyć, że stawiałem Wit-Petrżalka 1 ale mieli grać w Gruzji nie na Słowacji jakieś błedy pojawiły się. Tak samo Spartak miał grać z Karvnem u siebie. Nie wiem kto takie błedy zrobił. Dlatego dwa moje typy okazałty się nie wypałem.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
U mnie na razie wszystko za to wchodzi pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Panowie, nie ma sie co klocic, kazdy stara sie podac jak najlepsze typy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
dla mnie nieporozumieniem jest mecz zaglebia,ktory w taki skwar rozpocznie sie 0 17-30. taki mecz powinien byc rozegrany najwczesniej 19-30,jest sztuczne oswietlenie w lubinie wiec nie wiemu czemu taka pora akurat,ktora sprzyja akurat plazowaniu niz graniu i calkiem realny jest under 2.5. i remis. pozostale mecze to powinny byc zwyciestwa bazylei,apoelu,rapidu,broendby,ventspilsu,petrzalki,lynu a takze borysov,randers i na wyjezdzie berno,dinamo buk. oraz skonto moze jescze startu i brann no i kandyduja jeszcze cska i litex. a jak bedzie to sie okaze,licze tez ze zaglebie mimo niewlasciwej pory wymeczy jednak zwyciestwo z dinamem minsk. tak za mniesza stawke mozna pociag zrobic - 1 marne kursy -ryzyko duze a zeby wszystkie weszky to naprawde potrzeba duzego farcika ale nic zycze szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tak niewiele brakowalo do szczescia kilku minut niestety lyn nie stanal na wysokosci zadania i zamiast wielkiego tryumfu beda tylko niezle przyzwoite zyski tylko,szkoda. no ale jak sie nie ma tego co sie lubi to sie lubi co sie ma. zaglebie tez sie nie spisalo ale tego akurat na kuponach raczej unikalem (na szczescie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Na dzisiejszych meczach zarobilem ponad 60 jednostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dawno nie bylo tak przewidywalnych meczykow... Dawac rewanze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Mogłbys zamiast chwalenia się napisać cos konkretnego bo temat schodzi coraz nizej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
przecież pisał konkretnie na temat, przed następnymi meczami też napisze - teraz mecze już się zakończyły, temat już zrobił się nieaktualny, to co szkodzi, że ktoś się ucieszy z meczów.
A co do przewidywalności meczyków to się zgodzę, ale nie do końca... bo się naciąłem na IFK Goteborg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po takim kursie, że aż wstyd przyznać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a mnie sie wstyd przyznac ze nie mamy takiego stadionu (moze za wyjatkiem Korony- ktory jako tako wyglada) jak wspomniany i pokazany przez Darkadareckiego stadion Dynama Minsk - czy to my jestesmy w europie czy aby to nie sa dzizieci tow. Lukaszenki na tym kontynencie- zal DUPE sciska!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
[color:"red"] Zalozylem nowy temat do rewanzy [/color] . Uwazam ze dobrze typowalismy te mecze w 1 rundzie oby tak dalej. Dodatkowo prosze by temat w rundzie rewanzowej byl z takimi analizami jak tu lecz bez zbytnich niepotrzebnych komentarzy miedzy analizami. Gratki dla wszystkich ktorzy trafili typy a bylo tu takich duzo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|