Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 104 1 2 54 55 56 57 58 103 104
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach.


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach.
No tak strumien z gazpromu laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach.
No tak strumien z gazpromu laugh

No dokładnie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1

definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
http://m.interia.pl/sport/news,nId,1073442


Apollon do boju, rezerwami dziadow wpisac do historii laugh laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Maniacy tak mają laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma...

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by Jose
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma...

Dziewczyna wie , że sobie pogrywasz ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by Jose
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma...

Dziewczyna wie , że sobie pogrywasz ?


Zależy w co pogrywam grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Jose
Originally Posted by TEO
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł.

No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma...
Śmiać się tylko chce. Bo ten liniowy to powinien gdzieś na pastwiskach teraz sędziowac w czwartej lidze. Może jakby tam taki numer odjebał to by widłami w plecy dostał laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by bitnap
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1

definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke

tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Spada bituś ta Twoja " akcja " w Zagrzebiu smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Salzburg - Esbjerg

Dynamo - Rapid

w którymś z tych meczów będzie mina hmm

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by aker
Originally Posted by bitnap
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1

definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke

tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic


A co tam po fixach lata? grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by Jose
Originally Posted by aker
Originally Posted by bitnap
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1

definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke

tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic


A co tam po fixach lata? grin

Łamance Panie łamance wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Witam toast
Tottenham+Swansea na dzisiaj

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by Biczu
Witam toast
Tottenham+Swansea na dzisiaj

Na Totki to bym nie postawił złamanego grosza

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Co z tych łamańców?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Jose
Co z tych łamańców?

Apollon/Legia

Ludogorets/Zagrzeb

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biczu
Witam toast
Tottenham+Swansea na dzisiaj

Na Totki to bym nie postawił złamanego grosza
grają u siebie
Spurs brakuje 2 goli aby osiągnąć 350 goli w europejskich pucharach
nawet z Lamelą i Adebajorem powinni stuknąć rosyjskiego "bogacza"
Tottenham i FC Salzburg to jedyne drużyny w obecnej edycji LE, które wygrały wszystkie swoje mecze. Tylko 3 kluby w historii wygrały wszystkie 6 meczów w fazie grupowej. Te drużyny to Salzburg w sezonie 2009/10, FC Zenit (2010/11) i Anderlecht (2011/12).

Strona 56 z 104 1 2 54 55 56 57 58 103 104

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, betowiec, JelineK), 2,548 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,148
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1