|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach. No tak strumien z gazpromu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. Zobacz na sponsora na koszulkach Schalke i sponsora na bandach. No tak strumien z gazpromu  No dokładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1
definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
http://m.interia.pl/sport/news,nId,1073442 Apollon do boju, rezerwami dziadow wpisac do historii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Maniacy tak mają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma... Dziewczyna wie , że sobie pogrywasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma... Dziewczyna wie , że sobie pogrywasz ? Zależy w co pogrywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ogladam właśnie powtórki z LM. Ta druga bramka dla Schalke to kryminał dla liniowego. Dobrze ustawiony był. Nie wierzę w pomyłkę. Stępień z 13 posterunku by choragiewke podniósł. No przecież jak to wczoraj z dziewczyną oglądałem to mi powiedziała, że coś jej źle z tym spalonym tłumaczyłem. Bo teraz czterech tak stoi, a spalonego nie ma... Śmiać się tylko chce. Bo ten liniowy to powinien gdzieś na pastwiskach teraz sędziowac w czwartej lidze. Może jakby tam taki numer odjebał to by widłami w plecy dostał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1
definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spada bituś ta Twoja " akcja " w Zagrzebiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Salzburg - Esbjerg Dynamo - Rapid w którymś z tych meczów będzie mina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1
definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic A co tam po fixach lata? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
zagrzeb z bulgarami to az sie prosi o jakies 2/1
definicja meczu o zlote kalesony, to wrecz nierealne, zeby im sie chcialo zwyczajnie pokopac w pilke tak samo Pandurii-Ferreira. Obydwie drużyny to przekretasy wiec cos muszą dorobic A co tam po fixach lata?  Łamance Panie łamance 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam  Tottenham+Swansea na dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Witam  Tottenham+Swansea na dzisiaj Na Totki to bym nie postawił złamanego grosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Apollon/Legia Ludogorets/Zagrzeb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Witam  Tottenham+Swansea na dzisiaj Na Totki to bym nie postawił złamanego grosza grają u siebie Spurs brakuje 2 goli aby osiągnąć 350 goli w europejskich pucharach nawet z Lamelą i Adebajorem powinni stuknąć rosyjskiego "bogacza" Tottenham i FC Salzburg to jedyne drużyny w obecnej edycji LE, które wygrały wszystkie swoje mecze. Tylko 3 kluby w historii wygrały wszystkie 6 meczów w fazie grupowej. Te drużyny to Salzburg w sezonie 2009/10, FC Zenit (2010/11) i Anderlecht (2011/12).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|