|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Obowiązuje kurs w chwili postawienia zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
No to ja wiem, tylko dlaczego kurs w archiwum zostal zmieniony. Od poczatku mojej gry w necie (bedzie 4 lata juz) nigdy nie mialem takiej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
unknown, możesz użyć tylko jednego bonu do danego zamówienia. a jesli złoże dwa zamówienia, ale na ten sam adres?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
czy uważacie ze GB to dobry wybor jako pierwszy buk internetowy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1 |
Witam.Jestem nowym użytkownikiem wiec witam wszystkich na forum i życze wysokich (co ważne regularnych wygranych).Pisze tu bo mam mały problem tzn wplacilem na konto w gamebookers 65 zl 29.06.2006 i chcialem zdarzyc na promocje 100pln ale gdy weszlem na konto w gmaebookers przed polnoca to kasy jeszcze nie bylo wiec pisze do nich i wysylam scany potwierdzajace przelew i czekam....no i rano dzisiaj dostaje mejla ze promonuja mi promocje o podwojenie depozytu dla mnie(to nie jest promocja 100pln bo jak widomo dzisiaj sie skonczyla)ja nic czekam dalej.... wieczorem przychodzą mejle:pierwszy o potwierdzenie przelewu a drugi ze zostala zaksiegowana kasa i bonus 100 pln o ktory prosilem ze scanami.a tu loguje sie i na koncie zamiast 130pln jak to mialo byc mam 195pln wiec musieli mi dac bonus zalegly ktory mi sie nalezal(ten do konca czerwca)i dali mi bonus z promocji dzisiejszej z mejla chyba.Wchodze do konta i historia tranzakcji a tam sa trzy wplaty:pierwsza to-initial bonus 65pln,druga to customer gift 65pln a trzecia bank transfer 65 pln.Pytam sie czy ta transakcja customer gift to jest promocja z mejla??moze sie ktos z tym spotkal i czy w zwiazku z tym bede musial obrocic 2 bonusami o 3 razy co daje razem 390 zł???prosze o odp moze ktos sie z takim czyms spotkal??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Czy w obcnej chwli pojawiłą się jakaś nowa promocja w GB ?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
no i brazylii nie ma w MŚ i GB sie chyba juz cala promocja koszulkowa zwrocila :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
Sprawa wyglada tak: konto zalozone wczoraj 30.06, wpisany kod promocja pieniadze wplacone za pomoca karty, zaklad za 185zl zawarty na zwyciezce MŚ i ani nie ma bonusa od podwojenia depozytu ani nie ma kodu do promocji koszulkowej, a support nie raczy odpowiedziec na maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no wahałem się czy sprzedać zakład i jednego trzeba było to robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ah te brazylijskie gwiazdki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Rancorn, GB jak najbardziej nadaje się na początek, jak i dla bardziej doświadczonych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
dokladnie, nie tylko sie mogło im zwrócic jak i nawet niezły zysk.. wiele osób stawiało równiez na argentyne która tez już nie gra.. jedyna druzyna która została z najczesciej granych to niemcy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ale przeciez tam bylo podwojenie depozytu....wplacasz 150, masz 300, grasz za 185 i 115 Ci zostaje, dostajesz cash back od pierwszego zakldu 18,5 zeta i masz na koncie 133,5 czyli jesli zaklad na mistrza okazal sie przegrany to w placy jest tylko 16,5 zeta i mamy koszulke, wiec gdzie tu jest jakis wielki zysk gb?:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
no i oczywiscie jesli nie bylo mozliwosci sprzedania zakladow to Ci "madrzejsi" skontrowali na betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
no i oczywiscie jesli nie bylo mozliwosci sprzedania zakladow to Ci "madrzejsi" skontrowali na betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za komplement <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli dla Ciebie to duuuuzy problem to buki to chyba nie miejsce dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli dla Ciebie to duuuuzy problem to buki to chyba nie miejsce dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja nie powiedziałem ze to duży problem, tylko że dla nie których to moze byc problem :-) znam takie przypadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 16 |
Witam jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi o wypłate przelewem.Ja właśnie 1 zleciłem i zobaczymy jak to bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Ja osobiscie polecam MB rewelacyjnie szybko wychodzi sianko! Ale skoro wyplacasz na rach bankowy to jestem pewien ze tez bedzie mozliwie szybko - w koncu to Gamebookers! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja mam inne pytanie:
CO Z BONUSIKIEM 150 za 150 !!??
Do konca czerwca mialy pokonczyc sie chyba wszystkie bonusiki a na stronie GB 100 gratis za wplate na konto polskie nadal wisi! Co jest ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Czy promocja koszulkowa jest jeszcze aktualna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W poniedziałek będę wiedział jak jest z bonusem 150zł.
Promocja koszulkowa się już skończyła. To znaczy trzeba było postawić na zwycięzcę przed rozpoczęciem pierwszego meczu w piątek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|