Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#610426 01/07/2006 16:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Obowiązuje kurs w chwili postawienia zakładu.

Bonus: Unibet
#610427 01/07/2006 16:15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
No to ja wiem, tylko dlaczego kurs w archiwum zostal zmieniony. Od poczatku mojej gry w necie (bedzie 4 lata juz) nigdy nie mialem takiej sytuacji.

#610428 01/07/2006 18:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
unknown, możesz użyć tylko jednego bonu do danego zamówienia.

a jesli złoże dwa zamówienia, ale na ten sam adres?

#610429 01/07/2006 18:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
czy uważacie ze GB to dobry wybor jako pierwszy buk internetowy ?

#610430 01/07/2006 18:48
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
Witam.Jestem nowym użytkownikiem wiec witam wszystkich na forum i życze wysokich (co ważne regularnych wygranych).Pisze tu bo mam mały problem tzn wplacilem na konto w gamebookers 65 zl 29.06.2006 i chcialem zdarzyc na promocje 100pln ale gdy weszlem na konto w gmaebookers przed polnoca to kasy jeszcze nie bylo wiec pisze do nich i wysylam scany potwierdzajace przelew i czekam....no i rano dzisiaj dostaje mejla ze promonuja mi promocje o podwojenie depozytu dla mnie(to nie jest promocja 100pln bo jak widomo dzisiaj sie skonczyla)ja nic czekam dalej.... wieczorem przychodzą mejle:pierwszy o potwierdzenie przelewu a drugi ze zostala zaksiegowana kasa i bonus 100 pln o ktory prosilem ze scanami.a tu loguje sie i na koncie zamiast 130pln jak to mialo byc mam 195pln wiec musieli mi dac bonus zalegly ktory mi sie nalezal(ten do konca czerwca)i dali mi bonus z promocji dzisiejszej z mejla chyba.Wchodze do konta i historia tranzakcji a tam sa trzy wplaty:pierwsza to-initial bonus 65pln,druga to customer gift 65pln a trzecia bank transfer 65 pln.Pytam sie czy ta transakcja customer gift to jest promocja z mejla??moze sie ktos z tym spotkal i czy w zwiazku z tym bede musial obrocic 2 bonusami o 3 razy co daje razem 390 zł???prosze o odp moze ktos sie z takim czyms spotkal??

#610431 01/07/2006 19:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Czy w obcnej chwli pojawiłą się jakaś nowa promocja w GB ?.

#610432 01/07/2006 20:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no i brazylii nie ma w MŚ i GB sie chyba juz cala promocja koszulkowa zwrocila :/

#610433 01/07/2006 21:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
Sprawa wyglada tak:
konto zalozone wczoraj 30.06, wpisany kod promocja pieniadze wplacone za pomoca karty, zaklad za 185zl zawarty na zwyciezce MŚ i ani nie ma bonusa od podwojenia depozytu ani nie ma kodu do promocji koszulkowej, a support nie raczy odpowiedziec na maila.

#610434 01/07/2006 21:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
no wahałem się czy sprzedać zakład i jednego trzeba było to robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ah te brazylijskie gwiazdki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Rancorn, GB jak najbardziej nadaje się na początek, jak i dla bardziej doświadczonych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610435 01/07/2006 22:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
dokladnie, nie tylko sie mogło im zwrócic jak i nawet niezły zysk.. wiele osób stawiało równiez na argentyne która tez już nie gra.. jedyna druzyna która została z najczesciej granych to niemcy?

#610436 01/07/2006 22:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ale przeciez tam bylo podwojenie depozytu....wplacasz 150, masz 300, grasz za 185 i 115 Ci zostaje, dostajesz cash back od pierwszego zakldu 18,5 zeta i masz na koncie 133,5 czyli jesli zaklad na mistrza okazal sie przegrany to w placy jest tylko 16,5 zeta i mamy koszulke, wiec gdzie tu jest jakis wielki zysk gb?:/

#610437 01/07/2006 22:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
no i oczywiscie jesli nie bylo mozliwosci sprzedania zakladow to Ci "madrzejsi" skontrowali na betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610438 01/07/2006 22:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610439 01/07/2006 22:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Quote
no i oczywiscie jesli nie bylo mozliwosci sprzedania zakladow to Ci "madrzejsi" skontrowali na betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzieki za komplement <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#610440 01/07/2006 22:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jesli dla Ciebie to duuuuzy problem to buki to chyba nie miejsce dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#610441 02/07/2006 08:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
Quote
nom tylko trzeba miec konto na betfair i obrócic te "133,5zł" po kursie 1,6zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jesli dla Ciebie to duuuuzy problem to buki to chyba nie miejsce dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja nie powiedziałem ze to duży problem, tylko że dla nie których to moze byc problem :-) znam takie przypadki

#610442 02/07/2006 10:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 16
Witam jakie macie doświadczenia jeżeli chodzi o wypłate przelewem.Ja właśnie 1 zleciłem i zobaczymy jak to bedzie

#610443 02/07/2006 11:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Ja osobiscie polecam MB rewelacyjnie szybko wychodzi sianko!
Ale skoro wyplacasz na rach bankowy to jestem pewien ze tez bedzie mozliwie szybko - w koncu to Gamebookers! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Ja mam inne pytanie:

CO Z BONUSIKIEM 150 za 150 !!??

Do konca czerwca mialy pokonczyc sie chyba wszystkie bonusiki a na stronie GB 100 gratis za wplate na konto polskie nadal wisi!
Co jest ?!

#610444 02/07/2006 11:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Czy promocja koszulkowa jest jeszcze aktualna?

#610445 02/07/2006 11:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W poniedziałek będę wiedział jak jest z bonusem 150zł.

Promocja koszulkowa się już skończyła. To znaczy trzeba było postawić na zwycięzcę przed rozpoczęciem pierwszego meczu w piątek.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1