|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
tak sobie szukam, wybieram i prawdopodobnie zdecyduje sie otworzyc sobie konto (pierwsze netowe) w GB. jakies sugestie co do wyboru?? na co moge teraz liczyc (bonusy) wplacajac kase do nich?? na stronie gb jest oferta zwrotu stawki 10% od zawartego 1 zakladu:( moze poczekac troche az wejdzie jakas 'wiekasza' promocja dla nowych uzytkownikow... moge kogos 'oblaskawic' za to ze mnie polecil poprzez link promocyjny:) i w sumie wazna sprawa... jak sie najlepiej rozliczac z gb... aktualnie nie posiadam konta w zadnym banku. chcialbym zalozyc np w bph (gdzies czytalem ze gb ma w tym banku swoje konto). wiec jesli w/w byly by wewnatrz tego banku to przelewy z konta na konto bph nie kosztowalyby mnie zadnej prowizji?? chyba ze jakis bank internetowy...?? liczy sie by operacja byly w miare szybkie i bezpieczne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Jeśli ci się bardzo nie spieszy to możesz poczekac jeszcze 2-3 tyg. bo większosc firm bukmacherskich szykuje nowe promocje na czas startu ligowego sezonu. Z tego co ja się orientuje GB ma bodajże zaproponowac wkrótce nowym klientom cashback 100% od pierwszego zakładu do max. sumy 80pln. To oznacza że gdybys zrobil do nich pierwszą wpłatę 80pln i postawił wszystko na swój pierwszy kupon u nich to bez względu na wynik (czy wejdzie ci czy nie) zwrócą ci te 80pln na konto gracza w Gamebookers. Byc moze będzie jeszcze jakas promocja inna - na pewno można się takowych spodziewac i to całkiem niedługo.
Jeśli chodzi o sam wybór firmy to podjąłeś chyba najlepszą decyzję. Sam swoją przygodę z bukmacherstwem internetowym zaczynałem już b.dawno własnie w Gamebookers.com i nigdy nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów ani z wypłatami (zaznaczam że wypłacałem środki tylko raz i trwało to bodajże 3 dni) ani z obsługa klienta. Co do konta w banku to również b.dobrze że zdecydowales się na BPH. Ten bank obsługuje nie tylko Gamebookers (wpłata na na ich konto w BPH jest księgowana na twoim koncie gracza często tego samego dnia!) ale również wielu innych buków. Z tego co wiem mają tam b.dobrego specjalistę do współpracy z firmami offshore i dlatego tak często buki wybierają ten Bank.
Pozdrawiam djsosna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Heyka, otrzymałem bonusa cameback 80 PLN. Czy po wpłacie np. MB, bonus dopisują ok północy bez żadnego kontaktu, czy też trzeba wysłać jakiegos maila ? Pzdr, dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Brat ma już konto w GB, chciałbym się również tam zarejstrować. Czy są jakieś problemy jeżeli ma się 2 konta na jedno IP/gospodarstwo domowe ?.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Edit: elegancko, czyli smiga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Brat ma już konto w GB, chciałbym się również tam zarejstrować. Czy są jakieś problemy jeżeli ma się 2 konta na jedno IP/gospodarstwo domowe ?. nie wiem,napisz do supportu,mysle,że problemów napewno nie będzie jeśli tylko jeden z was wykorzysta jakiś bonus czy coś,a drugi nie,al tak czy tak skontaktuj sie z supportem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Brat nie korzystał z żadnego bonusa/promocji wcześniej, po prostu zwyczajnie się zarejstrował. Ja również nie skorzystam z żadnego bonusa/promocji bo w tym momencie nie ma żadnej promocji w GB. A meila już właśnie wysłałem z zapytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
Jesli chcesz omijac limity (grajac te same mecze na kuponach co brat) albo podwojnie skorzystac z bonusu (jesli twoj brat korzystal) to nie zakladaj . "3.5. W sytuacji, gdy posiadacze kont mają bliskie więzi rodzinne, gamebookers zastrzega sobie prawo do ograniczenia tych kont do jednego (1)." Z tego co pisal Conrad kiedys mozesz zalozyc konto tylko tak jak napisalem nie kombinuj z limitami i bonusami. Napisz do supportu : service@gamebookers.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Odpowiedź na pierwszego meila:
Szanowny Panie,
Dziękujemy za napisanie do nas. Niestety zgodnie z punktem 3.5 naszego regulaminu nie może Pan otworzyć swojego konta w gamebookers. Jeżeli chce Pan obstawiać z nami to prosimy o używanie konta Pańskiego brata. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o wyrozumiałość.
Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.
Z bukmacherskim pozdrowieniem,
service @ gamebookers
Postanowiłem napisać drugiego meila do GB. Zamieściłem w nim inforamcję o tym, że brat podczas swojej rejstracji nie korzystał z jakiejkolwiek promocji ani żadnych bonusów, więc nie chodzi tutaj o "wymuszenia" bonusowe/promocyjne.
Odpowiedź na drugiego meila:
Szanowny Panie,
Dziękujemy za napisanie do nas. Postanowiliśmy w drodze wyjątku pozwolić Panu na zarejestrowanie swojego własnego konta gracza w gamebookers. Prosimy jednak pamiętać, że nie może Pan użyć linka referencyjnego swojego brata, aby zostać osobą poleconą przez niego oraz na używanie własnych środków pieniężnych i kont bankowych w celu dokonywania zarówno wpłat, jak i wypłat.
Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.
Z bukmacherskim pozdrowieniem,
service @ gamebookers
Po raz kolejny można zauważyc, że GB to jedena z najlepszych, uczciwych firm bukmacherskich w sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Po raz kolejny można zauważyc, że GB to jedena z najlepszych, uczciwych firm bukmacherskich w sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Po prostu szanują każdego klienta i traktują go indywidualnie...ahh, gdyby każda firma bukmacherska tak postępowała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> PS: SJS - Ciekawa korespondecja z GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Za mało danych by coś powiedzieć Generalnie załacisz 1 EUR w GB i 1,8 EUR w MB za sam fakt wypłaty.
W jakich walutach masz konta w GB, MB i jaki to bank oraz czy masz KK ? Jak masz KK to zwrot na kartę jest najkorzystniejszy, idzie w EUR i przewalutowanie jest po kursie sprzedaży, czyli tym wyższym) Konto i w GB i w MB mam w PLN. Konto jest w WBKu. Nie posiadam KK, jedynie platnicza, z ktorej nic nie zrobie, tak wiec zostaje przelanie kasy na konto. Tak wiec lepiej chyba od razu z GB na konto, niz do MB i pozniej od MB na konto nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Witam, skoro chwalicie tak GB to moze tez tam wplace tylko mam pytanie: czy maja w ofercie zuzel?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Czy moze ktos to potwierdzic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> o co tu chodzi? wczoraj wieczorem zauwazylem post terrorista, dzis z rana widze, ze nie ma sladu tego postu, a terrorist podobno bana dostal za co?? mozna wiedziec Kazdy ma prawo chyba do wypowiadania sie na forum, po to jest forum. Tematy o bukach sa po to zeby wyrazac opinie o nich, a jak to odczytaja userzy to inna sprawa Prosze o jakies wyjasnienia, bo jak tak ma byc dalej, to polowa z Nas bedzie sie bala kilku zdan mocniejszych napisac bojac sie o wlasna "dupe" Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Czy moze ktos to potwierdzic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> niewiem jak jest z banem, ale posty tego użytkownika krytykijące GB zostały usunięte. Tylko dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> o co tu chodzi? wczoraj wieczorem zauwazylem post terrorista, dzis z rana widze, ze nie ma sladu tego postu, a terrorist podobno bana dostal za co?? mozna wiedziec Kazdy ma prawo chyba do wypowiadania sie na forum, po to jest forum. Tematy o bukach sa po to zeby wyrazac opinie o nich, a jak to odczytaja userzy to inna sprawa Prosze o jakies wyjasnienia, bo jak tak ma byc dalej, to polowa z Nas bedzie sie bala kilku zdan mocniejszych napisac bojac sie o wlasna "dupe" Pozdrawiam Jak dla mnie niezly SKANDAL ! Terrorist napisał raptem dwa posty, ktore sa niczym przy tym jak niektorzy jada na BAW. Chyba ma prawo miec swoje zdanie na teamt jakiegos buka? Jesli juz nie bedzie pisal na forum to wielka szkoda bowiem jego analizy hokejowe to byla bajka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
ooooo, widze ze posty terrorista z nocy o beznadziejnej ofercie Gamebookers miedzy innymi z brakiej lekkiej atletyki i zuzla usuniete i beznadziejnych limitach stawek, a terrorist dostal bana za wyrazenie opinii o bukach, zenada...
niech żyje cenzura na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Widocznie co do niektórych buków trzeba się wypowiadać tak, jak użytkownicy przedmiotów z TV Mango <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie rozumiem po co usuwać takie posty, bo przecież przeglądając ofertę gb i tak widać, że tego nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|