dobranoc"> dobranoc">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#61091 07/06/2004 03:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Troche mnie siem przykro zrobilo
No ale c***, takie zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dobranoc

Bonus: Unibet
#61092 07/06/2004 03:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Fozzie, nic prostszego. Podaj zestaw par i wyniki jakie typowałeś a podam Ci przybliżoną wygraną.[/qb]
1 England - Iceland 6-1.....1
2 Denmark - Croatia 1-2.....12
3 Sweden - Poland 3-1......1
4 Ciudad Murcia - Getafe 1-2...2
5 Ejido - Las Palmas 1-0....1
6 Bari - Piacenza 2-1......2
7 Verona - Pescara 4-3....12
8 Portugal - Lithuania 4-1....1
9 Numancia - Alaves 3-1.....12
10 Brann - Tromsø 1-0.....1
11 Rosenborg - Ham-Kam 5-0.....1
12 Germany - Hungary 0-2......12
13 Viking - Bodø/Glimt 1-1.....0
14 France - Ukraine 1-0.......1

kupon kosztował mnie 1,6

#61093 07/06/2004 04:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No całkiem ładnie. Bardzo dobre podpórki i jedyny remis, który typowałeś wszedł. Szkoda, że nie weszła Piacenza. Oprócz Węgier i Chorwacji wszystko po albo prawie po kursach. Węgry to Twoja największa szansa bo moim zdaniem 90% grających dała tu czystą jedynkę. Myślę, że za tę 13 masz szansę na wygranie kilkunastu-kilkudziesięciu euro. Ale obym się mylił i oby było to znacznie więcej. Pozdrawiam.

#61094 07/06/2004 04:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
trafilem 11 i chyba otrzymam marne 1.29 EURO. Szkoda bo tydz. temu placili 25.53. A to drobna roznica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61095 07/06/2004 04:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]No całkiem ładnie. Bardzo dobre podpórki i jedyny remis, który typowałeś wszedł. Szkoda, że nie weszła Piacenza. Oprócz Węgier i Chorwacji wszystko po albo prawie po kursach. Węgry to Twoja największa szansa bo moim zdaniem 90% grających dała tu czystą jedynkę. Myślę, że za tę 13 masz szansę na wygranie kilkunastu-kilkudziesięciu euro. Ale obym się mylił i oby było to znacznie więcej. Pozdrawiam.[/qb]
expekt juz sie określił...82,31
i skoro napisali, że to jest przewidywana wygrana, to juz sie chyba nic nie zmieni, a jak zmieni to pewnie tylko na minus....

#61096 07/06/2004 04:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
kiedy kase wyplacaja z tego supersroto?

#61097 07/06/2004 08:16
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]supertoto -> kupony
Spotka. Kupony. Wartoś.
14 / 3 / &#8364;13508
13 / 4 / &#8364;10131
12 / 21 / &#8364;1929
11 / 579 / &#8364;69[/qb]
To co podales to ilosci i wartosc przewidywanej 14stki po kolejnych spotkaniach. Po 11 bylo teoretycznie 579 kuponow w grze, po 12 (porazka Niemiec) juz tylko 21 itd.

#61098 07/06/2004 16:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No i sie skończyło na 522 zetach (112 EUR...)
szkoda....ale zważywszy, że kupoik był za 7,44 zeta (1,6 EUR) no to i tak nieźle...
Boli tylko, ze potknełem sie na meczyku, który był łatwiejszy do przewidzenia, niż baty cienkich gebelsów od madziarów....

#61099 10/06/2004 04:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 102
mam pytanie czy jeśli bym trafił coś w supertoto
a mam konto w zł to nie ma problemu z wypłatami??

#61100 10/06/2004 04:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał Kempsi:
[qb]mam pytanie czy jeśli bym trafił coś w supertoto
a mam konto w zł to nie ma problemu z wypłatami??[/qb]
Tak samo jak w pokerze, czyli automatycznie przeliczają Ci kase z USD na PLN.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1