|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
poprawia sie troche w ofensywie i maja szanse powalczyc moim zdaiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Na dzisiaj z NHL  Winnipeg Jets 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Blues Leafs Wizards Celtics 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ja mam jedno pytanie czy te knicks to na prawdę drużyna złożona z zawodowych koszykarzy? bo po tym co widzę wyglądają jakby wódz sprzedał ich za paczkę fajek do nba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
ja mam jedno pytanie czy te knicks to na prawdę drużyna złożona z zawodowych koszykarzy? bo po tym co widzę wyglądają jakby wódz sprzedał ich za paczkę fajek do nba do tej druzyny chyba najbardziej pasuje "nazwiska nie graja", niz do nets'ow. taki MWP via artest czy amare to cienie dawnych graczy. dla mnie zawsze jezdziec bez glowy melo. niepotrafiacy poradzic sobie troche w nba prigioni, malo dajacy z lawki beno,teraz kontuzje feltona. nijaki shumpert. sredniej klasy trenerzyna nie majacy styku w przeszlosci z tyloma gwiazdami. i mamy obraz nedzy i rozpaczy... ale na wszchodzie to jesli tylko nie chcesz to nie wchodzisz do post season
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
i po przerwie slaby difens w indianapolis....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
nie no to 200 zł postawione na knicks to był wstęp na zjebany kabaret, oni są kurna fatalni, piłka gościowi z rąk wypada spod kosza nie trafiają, a z dystansu cegla, nigdy więcej....
3 gości pod swoim koszem a gortat pudluje po czym zbiera i dobija, szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
w ciągu 2 min z - 4 na - 11 pierdole takie coś najlepsza liga świata a grać nie umieją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Moim zdaniem Knicksom tak nie idzie z kilku powodów: 1. Kontuzja Chandlera 2. Słaby jak na swoje możliwości Melo 3. Ceglący na potęgę Bargnani. 4. Słaba defensywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
A Heat znowu wtopili pierwszą połowę i to z Utah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
aaaa, i brak centra... ale juz napisalem ze sztuka bedzie w tym sezonie nie wejsc do PS na wschodzie. ale posypali sie byki po ponownej stracie Rose'a. atak mizerny. Tloki - czarny kon rozgrywek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
a buki dalej ich nie doceniaja. +11 w indianapolis. nie powinni tego zepsuc jak wczoraj z PTB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pizdonsi maja fajna ekipe. Monroe i Drummond robia robote tam.
Jest doswiadczeie w postaci Billupsa i Stucka a do tego nieobliczalny Jennings i Smith.
Ale to na wschodzie chuja da. Heat i PAcers w PO jak ich kontuzje nie dosiegna to sa poza zasiegiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
i nyk była nadzieja i zrobili run 3-14 walić to
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
mam jeszcze zagrana minnesote i oni 4akcji z rzędu nie kończą pudlem za 3 w ciągu 2 min przecież to się w głowie nie mieści jak oni tam w NBA są ulomni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Haha 15 sek do końca gość z minn sam na sam spod kosza trafia w obręcz, nigdy więcej nie zagram nba to nie jest sport dla inteligentnych ludzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
hehe, pieknie nikski to zdupczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
i nyk 100-97 na 101-102 na ostatnią akcje mieli 10sek nie wiedzieli co robić patrzeli się jak idioci na siebie ze nie ma czasu haha i tak uwalili, czy jest chociaż jeden i inteligentny koszykarz w tej lidze? serio bo wątpię
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Celtics & Wizards izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
a tak w ogóle to te chore nyk nie wzięło czasu bo nie miało czy trener ma poziom IQ jak gracze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|