Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 18 1 2 9 10 11 12 13 17 18
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hm nie mam, wartość spina musiała być minimalna? bo kręciłem po 3 zł.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
ok czat rozwiązał problem. smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
ComeOn [referencemen.com]

Tuesday, December, 24.

50 Free Spins on Starburst!

Make a deposit, play 25 Euros on Starburst and you get 50 Free Spins on Starburst (mobile or desktop)!

Already have an account? Get your Free Spins now!
Don't have an account yet? Register here first!
[referencemen.com]

Free Spins are valid only for today!

No Wagering Requirement

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Można wpłacić mniej i zagrać np za wygrane na łączną kwotę 25 euro czy trzeba też tyle minimalnie wpłacić?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
ja mam Polska wersję kalendarz " 50 Darmowych Spinów na Starbrust
Dokonaj depozytu i zagraj za 150 PLN na Starburst - otrzymasz 50 Darmowych Spinów na Starburst.


Masz już u nas konto? Odbierz Darmowe Spiny teraz!
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Darmowe spiny są ważne tylko dziś do końca dnia!"
jest napisane DOKONAJ DEPOZYTU jak wpłacę 150pln nie będzie za mało żeby zakwalifikować sie do promocji ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Na czacie twierdzą, że można wpłacić nawet 40 złotych, byle byś za 150 zagrał.... Wkurza mnnie różnica.... wersja angielska 25 euro, a my 150 złotych....



Wesołych Świąt!

Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
mnie to wkurzyło przy promocji na b.e.t.s.s.o.n.i.e oni 20 czy tam ile spinów za 0.20 Centów wychodzi 40pln a my za 1 zł wychodzi 50 pln , znaczy się musimy zagrać nie ze dostajemy:)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Na moje oko zagrałem za 120 pln i mam już spiny... może styknie przelicznik z 25 euro?

Pokombinujcie

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by hunters
Na czacie twierdzą, że można wpłacić nawet 40 złotych, byle byś za 150 zagrał.... Wkurza mnnie różnica.... wersja angielska 25 euro, a my 150 złotych....



Wesołych Świąt!

ale chyba w wersji angielskiej otrzymane spiny będą o mniejszej wartości, dlatego że w euro, stąd różnica.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
35 groszy wygrałem po 50 spinach laugh piwo aplauz hura toast dobrze2

Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
i mi ostatniego dnia nie poszło -134 / 150 ale i tak na całym kalendarzy jakieś 500 pln do przodu wiec płaczu nie ma

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Starburst totalna lipa

Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
Szczęśliwego nowego roku

Wszyscy w ComeOn [referencemen.com]! pragną życzyć Ci najlepszego roku 2014, spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów i zdrowia!

Zacznij rok razem z nami i odbierz specjalny prezent:

Zakręć 20 spinów na Gonzo's Quest 31 grudnia do 23:59 CET i odbierz 14 Darmowych Spinów w Nowy Rok!

* 20 Spinów na Gonzo's Quest można rozegrać w wersji klasycznej lub mobilnej 31 grudnia pomiędzy 00:01 a 23:59 CET.
* 14 Darmowych Spinów zostanie dopisane do Twojego konta do 14:00 1 stycznia 2014!
* Wygrane z Darmowych Spinów nie mają wymogów obrotu!

ComeOn [referencemen.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dostał już ktoś te spiny z wczorajszej promocji? Bo ja miałem, że do 13.00 będą a tu ani widu ani słychu wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
* 14 Darmowych Spinów zostanie dopisane do Twojego konta do 14:00 1 stycznia 2014!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
ComeOn [referencemen.com]

Odbierz 20 Darmowych Spinów!

Czujesz się ociężały po świętach? Skorzystaj z naszej super oferty i wybierz się w dynamiczną podróż do gwiazd na Starburst [referencemen.com]!

1- Dokonaj depozytu na dowolną kwotę i zagraj za co najmniej 50zł na grze Starburst!
2- Natychmiast otrzymasz 20 Darmowych Spinów na Starburst!

Oferta ważna do 10 stycznia do 23:59 CET!

*Darmowe Spiny ważne do 24 stycznia do 23:59 CET.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by rafal08
ComeOn [referencemen.com]

Odbierz 20 Darmowych Spinów!

Czujesz się ociężały po świętach? Skorzystaj z naszej super oferty i wybierz się w dynamiczną podróż do gwiazd na Starburst [referencemen.com]!

1- Dokonaj depozytu na dowolną kwotę i zagraj za co najmniej 50zł na grze Starburst!
2- Natychmiast otrzymasz 20 Darmowych Spinów na Starburst!

Oferta ważna do 10 stycznia do 23:59 CET!

*Darmowe Spiny ważne do 24 stycznia do 23:59 CET.
Czy weryfikujesz to co wrzucasz, że jest dla wszystkich czy wrzucasz jak leci?

Myślałem, że jak tu wrzucasz to oferta dla wszystkich a to się okazuje, że nie dostałem spinów i nie chcą ich przyznać.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Nie bylo napisane ,ze tylko dla odbiorcow promocyjnego e-mail

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by rafal08
Nie bylo napisane ,ze tylko dla odbiorcow promocyjnego e-mail
czy Ty masz jakąś możliwość zainterweniowania? bo mi powiedzieli, że tylko dla odbiorcow

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
O spiny wartosci 2€ to raczej nie.Napisalem managerowi ,ze jesli jest tylko dla odbiorcow to powinno byc to napisane w e-mailu

Strona 11 z 18 1 2 9 10 11 12 13 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1