|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
hm nie mam, wartość spina musiała być minimalna? bo kręciłem po 3 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
ok czat rozwiązał problem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Można wpłacić mniej i zagrać np za wygrane na łączną kwotę 25 euro czy trzeba też tyle minimalnie wpłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
ja mam Polska wersję kalendarz " 50 Darmowych Spinów na Starbrust Dokonaj depozytu i zagraj za 150 PLN na Starburst - otrzymasz 50 Darmowych Spinów na Starburst.
Masz już u nas konto? Odbierz Darmowe Spiny teraz! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Darmowe spiny są ważne tylko dziś do końca dnia!" jest napisane DOKONAJ DEPOZYTU jak wpłacę 150pln nie będzie za mało żeby zakwalifikować sie do promocji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Na czacie twierdzą, że można wpłacić nawet 40 złotych, byle byś za 150 zagrał.... Wkurza mnnie różnica.... wersja angielska 25 euro, a my 150 złotych....
Wesołych Świąt!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
mnie to wkurzyło przy promocji na b.e.t.s.s.o.n.i.e oni 20 czy tam ile spinów za 0.20 Centów wychodzi 40pln a my za 1 zł wychodzi 50 pln , znaczy się musimy zagrać nie ze dostajemy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Na moje oko zagrałem za 120 pln i mam już spiny... może styknie przelicznik z 25 euro?
Pokombinujcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Na czacie twierdzą, że można wpłacić nawet 40 złotych, byle byś za 150 zagrał.... Wkurza mnnie różnica.... wersja angielska 25 euro, a my 150 złotych....
Wesołych Świąt! ale chyba w wersji angielskiej otrzymane spiny będą o mniejszej wartości, dlatego że w euro, stąd różnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
i mi ostatniego dnia nie poszło -134 / 150 ale i tak na całym kalendarzy jakieś 500 pln do przodu wiec płaczu nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
Szczęśliwego nowego roku Wszyscy w ComeOn [ referencemen.com]! pragną życzyć Ci najlepszego roku 2014, spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów i zdrowia! Zacznij rok razem z nami i odbierz specjalny prezent: Zakręć 20 spinów na Gonzo's Quest 31 grudnia do 23:59 CET i odbierz 14 Darmowych Spinów w Nowy Rok! * 20 Spinów na Gonzo's Quest można rozegrać w wersji klasycznej lub mobilnej 31 grudnia pomiędzy 00:01 a 23:59 CET. * 14 Darmowych Spinów zostanie dopisane do Twojego konta do 14:00 1 stycznia 2014! * Wygrane z Darmowych Spinów nie mają wymogów obrotu! ComeOn [ referencemen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Dostał już ktoś te spiny z wczorajszej promocji? Bo ja miałem, że do 13.00 będą a tu ani widu ani słychu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
* 14 Darmowych Spinów zostanie dopisane do Twojego konta do 14:00 1 stycznia 2014!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
ComeOn [ referencemen.com] Odbierz 20 Darmowych Spinów!Czujesz się ociężały po świętach? Skorzystaj z naszej super oferty i wybierz się w dynamiczną podróż do gwiazd na Starburst [ referencemen.com]! 1- Dokonaj depozytu na dowolną kwotę i zagraj za co najmniej 50zł na grze Starburst! 2- Natychmiast otrzymasz 20 Darmowych Spinów na Starburst! Oferta ważna do 10 stycznia do 23:59 CET! *Darmowe Spiny ważne do 24 stycznia do 23:59 CET.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ComeOn [ referencemen.com] Odbierz 20 Darmowych Spinów!Czujesz się ociężały po świętach? Skorzystaj z naszej super oferty i wybierz się w dynamiczną podróż do gwiazd na Starburst [ referencemen.com]! 1- Dokonaj depozytu na dowolną kwotę i zagraj za co najmniej 50zł na grze Starburst! 2- Natychmiast otrzymasz 20 Darmowych Spinów na Starburst! Oferta ważna do 10 stycznia do 23:59 CET! *Darmowe Spiny ważne do 24 stycznia do 23:59 CET. Czy weryfikujesz to co wrzucasz, że jest dla wszystkich czy wrzucasz jak leci? Myślałem, że jak tu wrzucasz to oferta dla wszystkich a to się okazuje, że nie dostałem spinów i nie chcą ich przyznać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Nie bylo napisane ,ze tylko dla odbiorcow promocyjnego e-mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Nie bylo napisane ,ze tylko dla odbiorcow promocyjnego e-mail czy Ty masz jakąś możliwość zainterweniowania? bo mi powiedzieli, że tylko dla odbiorcow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
O spiny wartosci 2€ to raczej nie.Napisalem managerowi ,ze jesli jest tylko dla odbiorcow to powinno byc to napisane w e-mailu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|