|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
te kolorki z boku sa dobre
powstaly chyba tylko po to, zeby gejfruty nie czuly sie dyskryminowane
choc za brak czerwieni nalezy sie nagana, przez to tecza jest odrobine niekompletne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Po kiego chuja zmieniali coś co było przejrzyste i dobre? Teraz na prawdę wygląda to o wiele gorzej  Odpowiem ci dlaczego. To zagrywka psychologiczna, chcą po prostu wkurwić inwestora. Tak aby przez tą wstrętną szatę graficzną zaczął popełniać błędy. Zobacz Thomasa tysiącpińcset, 200 PLN utopił bo się tak zdenerwował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
a.k.a. "-Maverick-"
|
|
a.k.a. "-Maverick-"
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103 |
pytanko, wie ktoś z jakiego banku STS robi przelewy ? BRE Bank SA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... Andrea Stramaccioni byłby idealnym kandydatem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
a.k.a. "-Maverick-"
|
|
a.k.a. "-Maverick-"
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103 |
Po kiego chuja zmieniali coś co było przejrzyste i dobre? Teraz na prawdę wygląda to o wiele gorzej  Odpowiem ci dlaczego. To zagrywka psychologiczna, chcą po prostu wkurwić inwestora. Tak aby przez tą wstrętną szatę graficzną zaczął popełniać błędy. Zobacz Thomasa tysiącpińcset, 200 PLN utopił bo się tak zdenerwował. Dokłdnie  jak sam przyznał, był jedną z pierwszych ofiar tej zagrywki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... Andrea Stramaccioni byłby idealnym kandydatem  Chyba Zola najpewniejszym kandydatem, bo pierdolnął dzwiami w Watford może już jedzie na WHL. Daleko naprawdę nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
nie zostawie tak tej sprawy, bede walczył o odszkodowanie. Becie nie masz szans !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
poszedł trypel
Wisła Apoel Serbki
dziekuje dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
pozostaje grać z telefonu, bo faktycznie wygląda to oczojebnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... moze jeszcze emil zola?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Współczucia dla tych co całe życie spędzają w tym wątku... Takie pytanie? wy nie macie nic do roboty ciekawszego? Pewnie polowa to jakieś dzieci po 17 lat co rodzin własnych jeszcze nie założyli. jak juz jest ogolna podnieta typami to stawki dawać , wiekszość to pewnie 2,5, no moze 10 zł ... Typ na dzis: bitnap będzie tu siedział od rana do minimum godz. 22.00 tak jak i cały weekend włącznie z piątkiem stawka: 10/10  Dziś Wisła handi z pogonia stawka: 1 zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... moze jeszcze emil zola? pasowałby! Tottenham w ostatnim czasie to klasyczni przedstawiciele naturalizmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... moze jeszcze emil zola? pasowałby! Tottenham w ostatnim czasie to klasyczni przedstawiciele naturalizmu  Zola prawdopodobnie zostanie managerem Spursów... moze jeszcze emil zola? Będziecie odszczekiwać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Współczucia dla tych co całe życie spędzają w tym wątku... Takie pytanie? wy nie macie nic do roboty ciekawszego? Pewnie polowa to jakieś dzieci po 17 lat co rodzin własnych jeszcze nie założyli. jak juz jest ogolna podnieta typami to stawki dawać , wiekszość to pewnie 2,5, no moze 10 zł ... Typ na dzis: bitnap będzie tu siedział od rana do minimum godz. 22.00 tak jak i cały weekend włącznie z piątkiem stawka: 10/10  Dziś Wisła handi z pogonia stawka: 1 zl  widze komus chyba pewniaczki nie wchodza i wpadl sie dowartosciowac  od rana nie siedzialem, wiec zaliczasz kolejna wtope 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
witam@ na dziś takie cosik Totti strzeli  Brasov DNB  Serbia kobiety X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Capello @ 3.75
Laudrup @ 4.00
Hoddle @ 8.00
Sherwood @ 11.00
Pocchetino @ 14.00
Tak wyceniają Brytole na następnce Vijjasza Boasza...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Clarke z wba przejmie kogutow albo M.Jol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Roma (0) @2.24 Pinnacle Trochę po pedalsku, ale kurs pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czesiu Michniewicz następcą AVB. Był tam na stażu u Jola i dał się poznać z bardzo dobrej strony 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|