|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
8-3 10-13  buhahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
jebane suki 8-3 10-14 zebyscie skonczyly krojac kebaba w barze alibaba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
chyba tylko ja zagrałem Conegliano w pierwszym i drugim secie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
czarna wszystko na siłe w aut albo blok oszoy jak zawsze swój poziom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
chyba tylko ja zagrałem Conegliano w pierwszym i drugim secie? jak wtapiaøy 1 set, teraz jak wtapiaøy 2 to caøy czaas cicho siedziales  zaczely wygrywac to piszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
chyba tylko ja zagrałem Conegliano w pierwszym i drugim secie? ja pogralem win po 4.25 i jakby ktos chcial to przesle screena jak wygraja zeby nie bylo ze sie teraz chwale 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
ja zagrałem pierwszy set przy 23-23 na Conegliano a w drugim set ale to na poczatku seta wiec cud ze odorobiły taka przewage i jeszcze odskoczyly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
z +5 na -5 szmaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
chyba tylko ja zagrałem Conegliano w pierwszym i drugim secie? ja pogralem win po 4.25 i jakby ktos chcial to przesle screena jak wygraja zeby nie bylo ze sie teraz chwale  Do wygrania tego meczu jeszcze daleko, nie chwal dnia przed zachodem słońca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
 Galatasaray dno dna
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
chyba tylko ja zagrałem Conegliano w pierwszym i drugim secie? ja pogralem win po 4.25 i jakby ktos chcial to przesle screena jak wygraja zeby nie bylo ze sie teraz chwale  Do wygrania tego meczu jeszcze daleko, nie chwal dnia przed zachodem słońca dlatego pisze, ze jak wygraja i ktos by mial watpliwosci czy pisalem prawde to zarzuce screena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja pierodle
po chuj on trzyma na boisku ta paskuda OZSOY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
jak galata trafi na volero to bedzie sympatycny mecz jak chuj , ale to dopiero w styczniu .... starczy na dzis tych pucharow bo cyrkowanie jak chuj sie odbywa .... za 2h brazyliana dopiero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
jak galata trafi na volero to bedzie sympatycny mecz jak chuj , ale to dopiero w styczniu .... starczy na dzis tych pucharow bo cyrkowanie jak chuj sie odbywa .... za 2h brazyliana dopiero  brazylijska liga dosyc "fajna" do obstawiania, ale limty dosyc szybko daja, nie? w jakim buku grasz ta lige?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
piacke trzeba spróbować we wloszech ciężko się gra ruskim itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
kto mi powie, bo ja tego zrozumiec nie mogé, po co oni trzymaja ta OZSOY w Galacie  przeciez to poziom amatorski
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
kto mi powie, bo ja tego zrozumiec nie mogé, po co oni trzymaja ta OZSOY w Galacie  przeciez to poziom amatorski szczerze to tez tego nie rozumiem, jak grala w atomie to mnie strasznie wkurwiala, ale trzeba przyznac, ze czasem niezle serie zagrywka jej sie trafialy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
kto mi powie, bo ja tego zrozumiec nie mogé, po co oni trzymaja ta OZSOY w Galacie  przeciez to poziom amatorski szczerze to tez tego nie rozumiem, jak grala w atomie to mnie strasznie wkurwiala, ale trzeba przyznac, ze czasem niezle serie zagrywka jej sie trafialy 1 element co jej czasem wyjdzie, przyjecie , atak to jest jakas farsa, i to nie ze dzis, tylko kazdy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
BURSA BBSK następne ścierwo tureckie kurwa no ile można do chuja. Cały set prowadziły 4-5 punktami miały w końcówce 21-18 i zesrały się 23-25. Nie idzie wygrac na tej zjebanej siatce kobiet.
|
|
|
Link skopiowany do schowka