|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
HotVolleys skurwiele z 2-0 na 2-2 i tb ja pierdole wygrać to pajace, nawet nie było gdzie tego gówna skontrować, a będą zamykać prawdopodobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic. czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
HotVollers bydlaki 5-3 6-9 nie wierze kurwa wpierw ta Zaksa uwaliła teraz idioci austriaccy, pierdolone dziadostwo brak słów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70 |
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic. czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino. Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują. Zresztą wszyscy awansujący są już znani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70 |
Piacenzy jest potrzebny tylko 1 set by wygrać grupę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635 |
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic. czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino. Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują. Zresztą wszyscy awansujący są już znani. wydawalo mi sie ze po wyczynie zaksy vfb jak ugra dwa sety i tak ma drugie miejsce i awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70 |
Zresztą wszyscy awansujący są już znani. Ach zapomniałem, że resovia jeszcze walczy z paryżem, więc nie wszyscy sa znani :mrgreen:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70 |
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic. czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino. Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują. Zresztą wszyscy awansujący są już znani. wydawalo mi sie ze po wyczynie zaksy vfb jak ugra dwa sety i tak ma drugie miejsce i awans Drugie miejsce nie wystarczy do awansu do plaoff12, bo tu jest 7 grup a nie 6 jak u babek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi. sa zlote sety, ale przy rownych pkt za wygrana, hotVolleys wygrali 3:0 pierwszy mecz to w rewanzu wystarczyly im 2 sety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi. sa zlote sety, ale przy rownych pkt za wygrana, hotVolleys wygrali 3:0 pierwszy mecz to w rewanzu wystarczyly im 2 sety Pies ich jebał skurwiele 2-0 mieli pewny awans i puścili mecz w głowie się to nie mieści, po co tamci walczyli jak po awansie już mieli. No ja pierdole takie coś jak na złość wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Posojilnica następni geniusze 22-19 22-22
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
reska 20-17 na 20-21 czy wydaje mi sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
gdzie sie nie popatrze to pusiaki z polskich drużyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
22-19 23-25 co jedni to lepsi pierdolone dziadostwo szkoda kasy na ten pojebany sport...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
22-19 23-25 co jedni to lepsi pierdolone dziadostwo szkoda kasy na ten pojebany sport... To poczytaj ksiazki a nie baw sie w bukmacherke...dobrze ci to zrobi. Niz tony frustracji i wyzywania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443 |
Podsumowanie dnia: 1 kupon: Zaksa szmata polska która miała w drugim secie 16-10, w czwartym 23-21 oba przejebała i przegrała ostatecznie 2-3 z Galatasaray, które wczesniej w 5 spotkaniach ugrało 2 sety. 2 kupon: HotVolley 2-0 2-3 3 kupon: Posojlnica 22-19 23-25
załamać się można
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Podsumowanie dnia: 1 kupon: Zaksa szmata polska która miała w drugim secie 16-10, w czwartym 23-21 oba przejebała i przegrała ostatecznie 2-3 z Galatasaray, które wczesniej w 5 spotkaniach ugrało 2 sety. 2 kupon: HotVolley 2-0 2-3 3 kupon: Posojlnica 22-19 23-25
załamać się można na zmywaku nie ma tych problemow. tam sprobuj szczescia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
bazyl jak zwykle w formie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|