Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 34 1 2 23 24 25 26 27 33 34
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
HotVolleys skurwiele z 2-0 na 2-2 i tb ja pierdole wygrać to pajace, nawet nie było gdzie tego gówna skontrować, a będą zamykać prawdopodobnie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by pawlik
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic.

czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
HotVollers bydlaki 5-3 6-9 nie wierze kurwa wpierw ta Zaksa uwaliła teraz idioci austriaccy, pierdolone dziadostwo brak słów.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 450
Pobrał ktoś Piacke -1,5?

Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by pawlik
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic.

czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie
Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino.
Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują.
Zresztą wszyscy awansujący są już znani.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
Originally Posted by adi723
Pobrał ktoś Piacke -1,5?
Piacenzy jest potrzebny tylko 1 set by wygrać grupę

Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
addict
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 635
Originally Posted by pawlik
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by pawlik
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic.

czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie
Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino.
Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują.
Zresztą wszyscy awansujący są już znani.
wydawalo mi sie ze po wyczynie zaksy vfb jak ugra dwa sety i tak ma drugie miejsce i awans

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
Originally Posted by pawlik
Zresztą wszyscy awansujący są już znani.
Ach zapomniałem, że resovia jeszcze walczy z paryżem, więc nie wszyscy sa znani :mrgreen:

Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 70
Originally Posted by faster23
Originally Posted by pawlik
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by pawlik
Dziwne że roselare nie odpuściło. Dla nich to mecz o nic.

czemu dziwne? nie przegrali meczu od marca, czyli 9 msc bez porazki, fajnie podtrzymac taka serie
Tak, ale niewielu tak myśli w dzisiejszych czasach. Popatrz na "wyczyn" trentino.
Oczywiście roselare mogło zagrać dla noliko, bo ci nie muszą wyugrywać już nawet seta i awansują.
Zresztą wszyscy awansujący są już znani.
wydawalo mi sie ze po wyczynie zaksy vfb jak ugra dwa sety i tak ma drugie miejsce i awans
Drugie miejsce nie wystarczy do awansu do plaoff12, bo tu jest 7 grup a nie 6 jak u babek laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by MisKoralgol
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi.

sa zlote sety, ale przy rownych pkt za wygrana, hotVolleys wygrali 3:0 pierwszy mecz to w rewanzu wystarczyly im 2 sety

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by MisKoralgol
Hotvolleys dziekuje wam serdecznie wy pierdolone śmiecie z 2-0 wpierdolić mecz 2-3. I kupon na odbicie w pizde przez takie ścierwo . A w tym jebanym challenge cupie nie ma złotych setów pojebało mi się, a te szmaciarze prowadząc 2-0 już miały awans i puścili co za kurwy skończone, a tamci nie wiem o co walczyli te 3 sety jak już po awansie ja pierdole ludzkie pojęcie przechodzi.

sa zlote sety, ale przy rownych pkt za wygrana, hotVolleys wygrali 3:0 pierwszy mecz to w rewanzu wystarczyly im 2 sety


Pies ich jebał skurwiele 2-0 mieli pewny awans i puścili mecz w głowie się to nie mieści, po co tamci walczyli jak po awansie już mieli. No ja pierdole takie coś jak na złość wszystko.

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
Posojilnica następni geniusze 22-19 22-22

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
reska 20-17 na 20-21 czy wydaje mi sie?

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
gdzie sie nie popatrze to pusiaki z polskich drużyn

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
22-19 23-25 co jedni to lepsi pierdolone dziadostwo szkoda kasy na ten pojebany sport...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by MisKoralgol
22-19 23-25 co jedni to lepsi pierdolone dziadostwo szkoda kasy na ten pojebany sport...


To poczytaj ksiazki a nie baw sie w bukmacherke...dobrze ci to zrobi. Niz tony frustracji i wyzywania.

Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 443
Podsumowanie dnia:
1 kupon: Zaksa szmata polska która miała w drugim secie 16-10, w czwartym 23-21 oba przejebała i przegrała ostatecznie 2-3 z Galatasaray, które wczesniej w 5 spotkaniach ugrało 2 sety.
2 kupon: HotVolley 2-0 2-3
3 kupon: Posojlnica 22-19 23-25

załamać się można

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by MisKoralgol
Podsumowanie dnia:
1 kupon: Zaksa szmata polska która miała w drugim secie 16-10, w czwartym 23-21 oba przejebała i przegrała ostatecznie 2-3 z Galatasaray, które wczesniej w 5 spotkaniach ugrało 2 sety.
2 kupon: HotVolley 2-0 2-3
3 kupon: Posojlnica 22-19 23-25

załamać się można
na zmywaku nie ma tych problemow.
tam sprobuj szczescia.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
bazyl jak zwykle w formie piwo

Strona 25 z 34 1 2 23 24 25 26 27 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1