|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.
Trudno powiedzieć w tej chwili.
Swoją drogą ciekawy przypadek z tym Urbanem. Mistrz Polski zostawia drużynę na pozycji lidera z 5 pkt. przewagi i leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
@macik
Oglądam, oglądam.
Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.
ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.
Bo będę uderzał w Zwolle @ 10 Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka  A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili. No do tej pory pamiętam jak najbardziej Błaszczykowski płakał... @macik
Oglądam, oglądam.
Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.
ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.
Bo będę uderzał w Zwolle @ 10 Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka  A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii. Psim swędem Lazio do finału wlazło i sobie w UEFA cyka, w tym roku będzie podobnie z kimś innym może Parma albo Sampa ale Feyenoord to porażka od paru lat zamęczyli się wczoraj, mecz z Zwolle w weekend, a Portowcy ciągle bezjajeczni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili. No do tej pory pamiętam jak najbardziej Błaszczykowski płakał... @macik
Oglądam, oglądam.
Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.
ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.
Bo będę uderzał w Zwolle @ 10 Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka  A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii. Psim swędem Lazio do finału wlazło i sobie w UEFA cyka, w tym roku będzie podobnie z kimś innym może Parma albo Sampa ale Feyenoord to porażka od paru lat zamęczyli się wczoraj, mecz z Zwolle w weekend, a Portowcy ciągle bezjajeczni... Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą  Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka. Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą  Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka. Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...I broniące się przed spadkiem Zagłębie lub pierwszoligowiec w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą  Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka. Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...I broniące się przed spadkiem Zagłębie lub pierwszoligowiec w finale  Dokładnie, przecież to klub z Islandii ich zje na wakacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Wigan spadł a puchar też zdobył  krajowe puchary to marne trofea o niskim prestiżu, to ci lepsi zazwyczaj je olewają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
spora podwyzka w robocie, tego mi trzeba bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
spora podwyzka w robocie, tego mi trzeba bylo  Ja od dzisiaj urlop. Od rana kreślę i rysuję co na weekend pierdolnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja poki co eintracht, nie patrzylem na sobote i niedziele
piatek tez do konca niezbadany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.
Trudno powiedzieć w tej chwili.
Swoją drogą ciekawy przypadek z tym Urbanem. Mistrz Polski zostawia drużynę na pozycji lidera z 5 pkt. przewagi i leci. Tam jeszcze o sprawy powiedzmy pozaboiskowe chodziło, że poleciał Janek. Szkoda chłopa, dobrze mu z oczu patrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
bitek gratuluje podwyżki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bitek gratuluje podwyżki  dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj w PS Sir Alex powiedział: Łączą nas bliskie relacje, Henning wie, że może do mnie zadzwonić i zawsze z chęcią posłużę mu swoją przyjacielską radą. Hehe Alexowi się nudzi, może przejmie Legię w duecie z Bergiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
Szkoda Ziutka , dobry był z niego herbatnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
bitek gratuluje podwyżki  dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/ żeby polska była polską
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
bitek gratuluje podwyżki  dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/ co ty mnie tu z jakimś ochłapem wyskakujesz? Sięgnij no głębiej do sakiewki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
patrzcie jaki inwestor kraj trzeciego swiata a on pluje na 1000e 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|