Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 107 1 2 26 27 28 29 30 106 107
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.

Trudno powiedzieć w tej chwili.

Swoją drogą ciekawy przypadek z tym Urbanem.
Mistrz Polski zostawia drużynę na pozycji lidera z 5 pkt. przewagi i leci.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Hellraiser
@macik

Oglądam, oglądam.

Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.

ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.

Bo będę uderzał w Zwolle @ 10

Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka grin

A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by akagi
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.

No do tej pory pamiętam jak najbardziej Błaszczykowski płakał...

Originally Posted by macik
Originally Posted by Hellraiser
@macik

Oglądam, oglądam.

Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.

ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.

Bo będę uderzał w Zwolle @ 10

Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka grin

A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii.

Psim swędem Lazio do finału wlazło i sobie w UEFA cyka, w tym roku będzie podobnie z kimś innym może Parma albo Sampa

ale Feyenoord to porażka od paru lat zamęczyli się wczoraj, mecz z Zwolle w weekend, a Portowcy ciągle bezjajeczni...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by akagi
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.

No do tej pory pamiętam jak najbardziej Błaszczykowski płakał...

Originally Posted by macik
Originally Posted by Hellraiser
@macik

Oglądam, oglądam.

Feye słabiutki jak sik węża od ilu lat oni w UEFA nie mogą wbić do fazy grupowej, już nie mowie o czymś wiecej.

ale Puchar Włoch czy Puchar Holandii jest jednym z prostszych żeby w nim powalczyć o trofeum chociaż żeby coś było w gablocie, wygrali w karnych lepiej na weekend dla mnie.

Bo będę uderzał w Zwolle @ 10

Myślałem, że może odniosłeś się do piłki kobiet, ale widzę, że to po prostu pomyłka grin

A co do Pucharu Włoch to nie wiem czy taka łatwa droga do pucharów. Zobacz, kto w ostatnich latach wygrywał te trofeum. Zero przypadku - sama czołówka ligi. To już chyba łatwiejsza droga jest we Francji czy Anglii.

Psim swędem Lazio do finału wlazło i sobie w UEFA cyka, w tym roku będzie podobnie z kimś innym może Parma albo Sampa

ale Feyenoord to porażka od paru lat zamęczyli się wczoraj, mecz z Zwolle w weekend, a Portowcy ciągle bezjajeczni...

Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by macik
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą smile

Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka.

Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik

Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by macik
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą smile

Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka.

Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik

Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...

I broniące się przed spadkiem Zagłębie lub pierwszoligowiec w finale grin

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by macik
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by macik
Ja wiem czy psim swędem... z Juve wygrali w 1/2. Finał też był ciekawym meczem. Ale rzeczywiście jest to chyba najsłabszy triumfator tych rozgrywek w latach ostatnich, co potwierdza w tym sezonie w lidze, bo w tej LE jakoś sobie radzą smile

Może mają chrapkę jak Swansea w lidze jako tako, a na pierwszym miejscu UEFA choć Lazio i tak sobie w grupie ławką grała, ale i tak niezła ławka.

Już nie mówie co u nas zostało Zaglebie, Sandecja, Arka, Miedz, Jaga, Lechia, Zawisza, Górnik

Jeszcze Górnik - Zawisza ze sobą będzie amen za rok w pucharach...

I broniące się przed spadkiem Zagłębie lub pierwszoligowiec w finale grin

Dokładnie, przecież to klub z Islandii ich zje na wakacje.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Wigan spadł a puchar też zdobył smile

krajowe puchary to marne trofea o niskim prestiżu, to ci lepsi zazwyczaj je olewają

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
spora podwyzka w robocie, tego mi trzeba bylo smile hura

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by bitnap
spora podwyzka w robocie, tego mi trzeba bylo smile hura

Ja od dzisiaj urlop.

Od rana kreślę i rysuję co na weekend pierdolnąć

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja poki co eintracht, nie patrzylem na sobote i niedziele

piatek tez do konca niezbadany

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by akagi
Twarde jaja to miał też Petrescu i go piłkarzyki załatwili.

Trudno powiedzieć w tej chwili.

Swoją drogą ciekawy przypadek z tym Urbanem.
Mistrz Polski zostawia drużynę na pozycji lidera z 5 pkt. przewagi i leci.
Tam jeszcze o sprawy powiedzmy pozaboiskowe chodziło, że poleciał Janek.

Szkoda chłopa, dobrze mu z oczu patrzy smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
bitek gratuluje podwyżki piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by fechnerinho
bitek gratuluje podwyżki piwo

dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzisiaj w PS Sir Alex powiedział: Łączą nas bliskie relacje, Henning wie, że może do mnie zadzwonić i zawsze z chęcią posłużę mu swoją przyjacielską radą.

Hehe Alexowi się nudzi, może przejmie Legię w duecie z Bergiem wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557
Likes: 10
Szkoda Ziutka , dobry był z niego herbatnik

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by fechnerinho
bitek gratuluje podwyżki piwo

dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/


żeby polska była polską

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by fechnerinho
bitek gratuluje podwyżki piwo
dzieki, z tej okazji polecialo do ciebie na skrilla 1000e(z czego 25e dolozyl pacyfista) - by zylo sie lepiej \o/
co ty mnie tu z jakimś ochłapem wyskakujesz? Sięgnij no głębiej do sakiewki.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557
Likes: 10
laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
patrzcie jaki inwestor

kraj trzeciego swiata a on pluje na 1000e kopara

Strona 28 z 107 1 2 26 27 28 29 30 106 107

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1