|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mialo byc kadlecem joselu czy flumem ale cos zjadlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzięki za Waszą opinię  ....chociaż mnie nie przekonała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
jest jaka s strona, ktora podaje absencje zawodnikow w najwiekszych ligach z podaniem liczby wystepow i goli zdobytych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
siemano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja to widzialem w le dwa ich mecze, na cyprze i z bordo u siebie - grali miazge, ostatnio z leverkusen po dobrym meczu przelamanie
to jest zespol na miare lokaty 5-9 a nie tam jakies szwedanie sie kolo brunszwikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ogolnie to sadzilem, ze frankfurt bedzie masowka, ale jak widac ludzie spekali bo augsburg ma serie dobrych wynikow tylko z kim? brunszwik, himeryczny hamburg z ktorym na 5 spotkan to legia by ze dwa spokojnie wygrala? mainz? hoffenheim? hertha? ja tego nie kupuje przed dzisiejszym meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bituś za Swoim będzie obstawał aż do... nieważne do czego. Cały On cały bituś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Emirates Club @2.40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja mam jedyneczke po @2.3 juz zagrana ale z checia poslucham argumentow przeciw, bo za goly zwrot "eintracht nie wygra" to nawet w przedszkolu bylaby kara
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bo tu nie przedszkole. Poza tym argumenty są dla " argumentowców ", statystyki dla statystyków, i można by tak długo.  Boisko zweryfikuje argumenty, statystyki i inne czynniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
ogolnie to sadzilem, ze frankfurt bedzie masowka, ale jak widac ludzie spekali bo augsburg ma serie dobrych wynikow tylko z kim? brunszwik, himeryczny hamburg z ktorym na 5 spotkan to legia by ze dwa spokojnie wygrala? mainz? hoffenheim? hertha? ja tego nie kupuje przed dzisiejszym meczem  Równie dobrze można napisać, że Augsburg jedyne z kim ostatnio przegrywał, to tylko z czołówką Bayernem, Bayerem, Schalke itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
w każdym razie - bitek - ja nie gram tego meczu, bo pewny nie jestem na tyle, żeby coś grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Emirates Club @2.40  Spora " akcja " była na te Emiraty od przedpołudnia. Ciekawe jak to rozwiążą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tos sie wysilil, "wiem ale nie powiem"  wiesz kto tak mowi? z checia bym ci powiedzial, ale tego nie zrobie, bo i tak bys nie zrozumial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
zaraz pewnie z pelikanami wyskoczysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bituś bituś... Wyskakujesz z moimi powiedzeniami, to Ci odpowiem. Albo nie, bo i tak byś nie zrozumiał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zaraz pewnie z pelikanami wyskoczysz  Jakaś grubsza rozgrywka była. Miałem to grać, ale jednak coś mi tam nie pasowało. Tym niemniej życzę Ci jak najlepiej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ogolnie to sadzilem, ze frankfurt bedzie masowka, ale jak widac ludzie spekali bo augsburg ma serie dobrych wynikow tylko z kim? brunszwik, himeryczny hamburg z ktorym na 5 spotkan to legia by ze dwa spokojnie wygrala? mainz? hoffenheim? hertha? ja tego nie kupuje przed dzisiejszym meczem  Równie dobrze można napisać, że Augsburg jedyne z kim ostatnio przegrywał, to tylko z czołówką Bayernem, Bayerem, Schalke itp. prosta sprawa, ale wg mnie 23 pkt augsburga po 16 kolejkach sprawiaja, ze bez noza na gardle moga a wrecz musza zwyczajnie poluzowac bede sie upieral, ze wyniki ligowe frankfurtu byly mocno uzaleznione od le, bo tam grali pierwszym garniturem poki nie bylo pewnego awansu ale jak czujesz augsburg to sie nie krepuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
no i Emiraty do przerwy dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wszędzie o tym Bergu. Osiągnięć trenerskich wprawdzie nie ma, ale pewnie decydującą cechą przy jego zatrudnieniu, była umiejętność wprowadzania młodzieży do zespołu. Tu dowód na to http://justpaste.it/dvhg
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|