Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
laugh
to ciekawe co napisales w pierwszym zdaniu
kto nie potrafi czytac ze zrozumieniem to lepiej przemilcze

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pewniak na jutro: Serbia. Dlaczego? Oglądałem kilka meczy serbek na tej imprezie. Mają zawodniczki które potrafią rozstrzygnąć spotkanie w pojedynkę. Poza tym atmosfera podczas meczy z serbkami a innymi reprezentacjami to niebo a ziemia. Dzika publiczność wyjąca w niebogłosy może sprawić , że nasze będą z lekka zdezorientowane. Sam miałem wrażenie ,że nie oglądam wydarzenia sportowego a raczej uczestniczę w jarmarku lub cyrku. Szans polek nie należy przeceniać - a to dlaczego? W grupie nasze poniosły dwie porażki. W meczu o 1/4 tylko przez swoją głupotę rumunki nie wygrały tego meczu. Mecz z francuzkami raczej był z gatunku komedii niż poważnego meczu. Francuzki raziły nieskutecznością. W pewnym momencie nawet trafienie w bramkę sprawiało im wiele trudności. Jednak motoryka tego dnia Francuzem zszokowała mnie. We wcześniejszych meczach trójkolorowe poruszały się normalnie a wczoraj jak na zwolnionym tempie. Nie widziałem jeszcze meczu kobiet w którym poza rozgrywającą trójkolorowych , reszta zespołu wyglądała raczej na osoby które w stanie pod gorączkowym zerwały się z łóżek aby wyjść na boisko. Naprawdę tak powolnych Francuzem jeszcze nie widziałem. Czy nie za dużo przypadku , w tym, że Polki jutro zagrają o finał z Serbkami? Moim zdaniem analogicznie do mistrzostw mężczyzn w serbi ten mecz zakończy się podobnym wynikiem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Kursy na Serbki które grają u siebie w najgorszym wypadku z 4-tą drużyną świata są troche małe analogicznie jak w ćwierćfinale z Francją.
Przypomnę Polki z aktualnym mistrzem Europy w jaskini lwa w Podgoricy do przerwy miały remis i nieznacznie przegrały cały mecz eliminacyjny do ME niespełna 2 miesiące temu a skazywane były na pożarcie.
Czy Serbia jest lepszą ekipą niż Czarnogóra nie sądzę.
Serbia ma wyniki na styk: wygrane 1 bramką z Danią i Koreą, 2-ma z Japonią,3-ma z Norwegią to akurat niespodzianka sporego kalibru i porażka 2 golami z Brazylią.
Nie oglądałem żadnego meczu w całości w wykonaniu Serbek więc nie wiem w których meczach to sędziowie w koncówkach meczy bądź wczesniej wystepowali w roli głównej i gwizdali na korzyść gospodyń.
Może ktos napisze czy tak rzeczywiscie było ?
Juz raz bukmacherzy wystawili bardzo niski kurs na przeciwnika Polek czy tym razem również sie pomylą ?
Gdyby przed mistrzostwami ktoś powiedział,że półfinałowym ich rywalem będzie Serbia,każdy napewno by się ucieszył że nie gra z Norwegią,Węgrami,Niemkami,Czarnogórkami czy Francuzkami.
Ktoś kto jest przekonany że Serbia to wygra to z drugiej strony lokata 1 dniowa blisko 40% jest i tak lepsza na rynku w tej chwili niż cokolwiek innego.

Mam pytanie czy na mistrzostwach świata nie gra się o miejsca 5-8 bo nigdzie tego nie widzę a to byłoby mimo wszystko dziwne.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
tu duze znaczenie maja sciany i sedziowie ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
kto ogladal mecz serbia-korea?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
POLSKA :BOKS: :BOKS: :BOKS:

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
POLSKA boks boks boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
na początek Polska over 11,5 HT @2 boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
BIAŁO CZERWONE boks

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
boks Serbia !!!

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają.

Polska @4 boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
serbki same słupki i poprzeczki

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
tyle okazji Polska.... masakra

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by Green Arrow
serbki same słupki i poprzeczki

Chyba w drugą stronę a może inny mecz oglądamy smirk

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
ale padaka hehe

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Originally Posted by Pinturicchio
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają.

Polska @4 boks
są gorsze od paragwajek

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
ale Polki graja kupe blush

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
no, z taką skutecznością to z będzie bida mad ale dla underka dobrze wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by Pinturicchio
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają.

Polska @4 boks
są gorsze od paragwajek
to chyba tylko reprezentacja Bhutanu by z nimi przegrała laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
slupek, poprzeczka w jednej akcji laugh laugh laugh haha juz chyba lacznie 10 slupkow i poprzeczek

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, $-man, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,288 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1