|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
 to ciekawe co napisales w pierwszym zdaniu kto nie potrafi czytac ze zrozumieniem to lepiej przemilcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Pewniak na jutro: Serbia. Dlaczego? Oglądałem kilka meczy serbek na tej imprezie. Mają zawodniczki które potrafią rozstrzygnąć spotkanie w pojedynkę. Poza tym atmosfera podczas meczy z serbkami a innymi reprezentacjami to niebo a ziemia. Dzika publiczność wyjąca w niebogłosy może sprawić , że nasze będą z lekka zdezorientowane. Sam miałem wrażenie ,że nie oglądam wydarzenia sportowego a raczej uczestniczę w jarmarku lub cyrku. Szans polek nie należy przeceniać - a to dlaczego? W grupie nasze poniosły dwie porażki. W meczu o 1/4 tylko przez swoją głupotę rumunki nie wygrały tego meczu. Mecz z francuzkami raczej był z gatunku komedii niż poważnego meczu. Francuzki raziły nieskutecznością. W pewnym momencie nawet trafienie w bramkę sprawiało im wiele trudności. Jednak motoryka tego dnia Francuzem zszokowała mnie. We wcześniejszych meczach trójkolorowe poruszały się normalnie a wczoraj jak na zwolnionym tempie. Nie widziałem jeszcze meczu kobiet w którym poza rozgrywającą trójkolorowych , reszta zespołu wyglądała raczej na osoby które w stanie pod gorączkowym zerwały się z łóżek aby wyjść na boisko. Naprawdę tak powolnych Francuzem jeszcze nie widziałem. Czy nie za dużo przypadku , w tym, że Polki jutro zagrają o finał z Serbkami? Moim zdaniem analogicznie do mistrzostw mężczyzn w serbi ten mecz zakończy się podobnym wynikiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
Kursy na Serbki które grają u siebie w najgorszym wypadku z 4-tą drużyną świata są troche małe analogicznie jak w ćwierćfinale z Francją. Przypomnę Polki z aktualnym mistrzem Europy w jaskini lwa w Podgoricy do przerwy miały remis i nieznacznie przegrały cały mecz eliminacyjny do ME niespełna 2 miesiące temu a skazywane były na pożarcie. Czy Serbia jest lepszą ekipą niż Czarnogóra nie sądzę. Serbia ma wyniki na styk: wygrane 1 bramką z Danią i Koreą, 2-ma z Japonią,3-ma z Norwegią to akurat niespodzianka sporego kalibru i porażka 2 golami z Brazylią. Nie oglądałem żadnego meczu w całości w wykonaniu Serbek więc nie wiem w których meczach to sędziowie w koncówkach meczy bądź wczesniej wystepowali w roli głównej i gwizdali na korzyść gospodyń. Może ktos napisze czy tak rzeczywiscie było ? Juz raz bukmacherzy wystawili bardzo niski kurs na przeciwnika Polek czy tym razem również sie pomylą ? Gdyby przed mistrzostwami ktoś powiedział,że półfinałowym ich rywalem będzie Serbia,każdy napewno by się ucieszył że nie gra z Norwegią,Węgrami,Niemkami,Czarnogórkami czy Francuzkami. Ktoś kto jest przekonany że Serbia to wygra to z drugiej strony lokata 1 dniowa blisko 40% jest i tak lepsza na rynku w tej chwili niż cokolwiek innego.
Mam pytanie czy na mistrzostwach świata nie gra się o miejsca 5-8 bo nigdzie tego nie widzę a to byłoby mimo wszystko dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
tu duze znaczenie maja sciany i sedziowie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
kto ogladal mecz serbia-korea?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
POLSKA :BOKS: :BOKS: :BOKS:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
na początek Polska over 11,5 HT @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
BIAŁO CZERWONE 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
 Serbia !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają. Polska @4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
serbki same słupki i poprzeczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
tyle okazji Polska.... masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
serbki same słupki i poprzeczki Chyba w drugą stronę a może inny mecz oglądamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają. Polska @4  są gorsze od paragwajek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ale Polki graja kupe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
no, z taką skutecznością to z będzie bida  ale dla underka dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Serbki cienkie jak siki pająka. Ściany tylko pomagają. Polska @4  są gorsze od paragwajek to chyba tylko reprezentacja Bhutanu by z nimi przegrała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
slupek, poprzeczka w jednej akcji  haha juz chyba lacznie 10 slupkow i poprzeczek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|