Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#61166 11/06/2004 16:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Zdechło całkiem:

"Error: 500

Sorry, the server has encountered an error processing this page. Please
be so kind to let us know about the error so we may repair the problem."

- Polak potrafi (zadeptać serwer)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61167 11/06/2004 16:18
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Kurde dziwne zeby dzialala strona jak nagle przeszywa takie oblezenie.
Czuje ze przez pazernosc nie bedzie nic z wyplaty bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ALEPUJE
NIE Zakladajcie kont kilku. Zalozcie jedno zrobcie obrot wyplaccie w poniedzialek a wtedy jak jestescie kretynami zakladajcie sobie kolejne konto. A nie po kilka na raz.
Mnie tez kusi zalozyc kilka kont ale nie jakos sie opanowalem i mam jedno konto. DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z KILKOMA KONTAMI BO PRZEZ TO NIKT NIC NIE DOSTANIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61168 11/06/2004 16:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
a mnie nie kusi jak mam wygrac to i tak wygram, a jak mam przegrac to i mozna 10 tych bonusow przegrac

#61169 11/06/2004 16:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]

co do drugiej czesci pytania o koledze to radzilbym powiadomic o tym buka i w razie czego przeslac skany dokumentow, bo juz pisali ze jedna osoba moze grac z jednego komputera ale mysle jak przeslecie skany dokumentow to nie beda robili problemow[/qb]
To sprawa IP, jezeli jest ono zmienne nie ma obawy i kolega moze zapisac sie z jego kompa. Jeszcze maly apel do wszystkich, nie zakladajcie kilku kont, bo nie chce zapeszac, ale niedlugo moze sie okazac, ze promocja nie dotyczy Polakow...

#61170 11/06/2004 16:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał ygryy:
[qb]Co do bledow ze strona: Mam IE6 i tez co chwila wyskakuja mi te problemy, albo "wrong password" (dopiero logowanie za 2-3 podejsciem przynosi efekt). Czyzby faktycznie jedynym wyjsciem bylo zainstalowanie Mozilli???[/qb]
niekoniecznie, ja korzystam i z mozilli i IE i mi dziala poprawnie

#61171 11/06/2004 16:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Chyba jest tam nas za duzo. bo transfer siadl do tego stopnia. ze juz zaczynam nerwowo reagowac na tego buka.

Ale moze nie przewidzieli. ze tylu nas tam bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61172 11/06/2004 16:45
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Chyba jest tam nas za duzo. bo transfer siadl do tego stopnia. ze juz zaczynam nerwowo reagowac na tego buka.

Ale moze nie przewidzieli. ze tylu nas tam bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61173 11/06/2004 16:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Przez te wasze zakladania po 30kont mi teraz nie chcą nawet jednego zalozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz:

#61174 11/06/2004 16:55
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
w Polsce tak jest, ktos sie dowie o darmowej kasie i musi wyciagnac najwiecej jak sie da.

#61175 11/06/2004 17:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
zaraz promo sie pewnie skonczy. tak to jest jak sie polaczki rzuca... nic dziwnego, ze gdzie indziej sie do nas z pogarda odnosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> od razu kombinowanie, zakladanie po 5 kont itd. itp. szkoda slow.

#61176 11/06/2004 17:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Oni maja jakis rating? Nie widac ich na SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Jak to jakis lipny buk to nawet za 1000$ szkoda im udostepniac swoje dane osobowe

#61177 11/06/2004 17:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Oni maja jakis rating? Nie widac ich na SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Jak to jakis lipny buk to nawet za 1000$ szkoda im udostepniac swoje dane osobowe[/qb]
Ty jestes lipny. Szkoda udostepniac dane buhahaha
Buk jest jeden z lepszych w austri. Pewny i solidny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko teraz jak przezyl oblezenie "przedsiebiorczych" Polakow moze byc roznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61178 11/06/2004 18:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
mozna jeszcze załozyc konto czy jusz nie

#61179 11/06/2004 18:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
na jakie banki wyplacaja kase? mozna na mb ?

#61180 11/06/2004 18:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
ja mam takie cos:
Your account has been closed!
Please contact account@admiralbet.com for further information

a nie zdazylem nic zrobic, 1 konto zakladalem z jednego IP, zalogowalem sie i od razu taki komunikat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

napisalem im maila 4 godziny temu , bez odzewu

#61181 11/06/2004 18:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek:

#61182 11/06/2004 18:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
miałem tak samo z samego rana założyłem konto i właśnie przed chwilą dostałem odpowiedź

"Dear Sir!

You account is open now and ready for access.
Sorry for delay.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd"

I kaska jest na koncie. Hmmmm ciekawe nawet mozliwości gry w tenisa są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61183 11/06/2004 18:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]...
I kaska jest na koncie. Hmmmm ciekawe nawet mozliwości gry w tenisa są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Faktycznie tenis to ich najsilniejsza strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Reszta ofert to troche uboga.
A o kursach to niewspomne, do srednich trudno je zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zobaczymy jak bedzie, narazie dormocha wiec mozna sie pobawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#61184 11/06/2004 19:02
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Buk jest jeden z lepszych w austri. Pewny i solidny
Tylko teraz jak przezyl oblezenie "przedsiebiorczych" Polakow moze byc roznie
Teraz się dowiedza kto wszedł do wspólnej europejskiej rodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz poznają znaczenie słowa "kombinować" bo podobno w niektórych językach nawet nie ma takiego słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S. Serwer zdechł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#61185 11/06/2004 19:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]na jakie banki wyplacaja kase? mozna na mb ?[/qb]
Nie lubie takich pytan. A skad my qrwa mamy wiedziec co?
Wszyscy tam gramy od zawsze i wszystko wiemy. Raczej sa wyplacalni ale zobaczymy

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1