|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Zdechło całkiem:
"Error: 500
Sorry, the server has encountered an error processing this page. Please be so kind to let us know about the error so we may repair the problem."
- Polak potrafi (zadeptać serwer)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Kurde dziwne zeby dzialala strona jak nagle przeszywa takie oblezenie. Czuje ze przez pazernosc nie bedzie nic z wyplaty bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ALEPUJE NIE Zakladajcie kont kilku. Zalozcie jedno zrobcie obrot wyplaccie w poniedzialek a wtedy jak jestescie kretynami zakladajcie sobie kolejne konto. A nie po kilka na raz. Mnie tez kusi zalozyc kilka kont ale nie jakos sie opanowalem i mam jedno konto. DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z KILKOMA KONTAMI BO PRZEZ TO NIKT NIC NIE DOSTANIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
a mnie nie kusi jak mam wygrac to i tak wygram, a jak mam przegrac to i mozna 10 tych bonusow przegrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]
co do drugiej czesci pytania o koledze to radzilbym powiadomic o tym buka i w razie czego przeslac skany dokumentow, bo juz pisali ze jedna osoba moze grac z jednego komputera ale mysle jak przeslecie skany dokumentow to nie beda robili problemow[/qb] To sprawa IP, jezeli jest ono zmienne nie ma obawy i kolega moze zapisac sie z jego kompa. Jeszcze maly apel do wszystkich, nie zakladajcie kilku kont, bo nie chce zapeszac, ale niedlugo moze sie okazac, ze promocja nie dotyczy Polakow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał ygryy: [qb]Co do bledow ze strona: Mam IE6 i tez co chwila wyskakuja mi te problemy, albo "wrong password" (dopiero logowanie za 2-3 podejsciem przynosi efekt). Czyzby faktycznie jedynym wyjsciem bylo zainstalowanie Mozilli???[/qb] niekoniecznie, ja korzystam i z mozilli i IE i mi dziala poprawnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Chyba jest tam nas za duzo. bo transfer siadl do tego stopnia. ze juz zaczynam nerwowo reagowac na tego buka.
Ale moze nie przewidzieli. ze tylu nas tam bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Chyba jest tam nas za duzo. bo transfer siadl do tego stopnia. ze juz zaczynam nerwowo reagowac na tego buka.
Ale moze nie przewidzieli. ze tylu nas tam bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Przez te wasze zakladania po 30kont mi teraz nie chcą nawet jednego zalozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
w Polsce tak jest, ktos sie dowie o darmowej kasie i musi wyciagnac najwiecej jak sie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 45 |
zaraz promo sie pewnie skonczy. tak to jest jak sie polaczki rzuca... nic dziwnego, ze gdzie indziej sie do nas z pogarda odnosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> od razu kombinowanie, zakladanie po 5 kont itd. itp. szkoda slow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Oni maja jakis rating? Nie widac ich na SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jak to jakis lipny buk to nawet za 1000$ szkoda im udostepniac swoje dane osobowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał Marcin: [qb]Oni maja jakis rating? Nie widac ich na SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jak to jakis lipny buk to nawet za 1000$ szkoda im udostepniac swoje dane osobowe[/qb] Ty jestes lipny. Szkoda udostepniac dane buhahaha Buk jest jeden z lepszych w austri. Pewny i solidny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko teraz jak przezyl oblezenie "przedsiebiorczych" Polakow moze byc roznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
mozna jeszcze załozyc konto czy jusz nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
na jakie banki wyplacaja kase? mozna na mb ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
ja mam takie cos: Your account has been closed! Please contact account@admiralbet.com for further information a nie zdazylem nic zrobic, 1 konto zakladalem z jednego IP, zalogowalem sie i od razu taki komunikat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napisalem im maila 4 godziny temu , bez odzewu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
miałem tak samo z samego rana założyłem konto i właśnie przed chwilą dostałem odpowiedź
"Dear Sir!
You account is open now and ready for access. Sorry for delay.
best regards
Admiral Sports Betting (UK) Ltd"
I kaska jest na koncie. Hmmmm ciekawe nawet mozliwości gry w tenisa są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]... I kaska jest na koncie. Hmmmm ciekawe nawet mozliwości gry w tenisa są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Faktycznie tenis to ich najsilniejsza strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Reszta ofert to troche uboga. A o kursach to niewspomne, do srednich trudno je zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zobaczymy jak bedzie, narazie dormocha wiec mozna sie pobawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Buk jest jeden z lepszych w austri. Pewny i solidny Tylko teraz jak przezyl oblezenie "przedsiebiorczych" Polakow moze byc roznie Teraz się dowiedza kto wszedł do wspólnej europejskiej rodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz poznają znaczenie słowa "kombinować" bo podobno w niektórych językach nawet nie ma takiego słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S. Serwer zdechł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]na jakie banki wyplacaja kase? mozna na mb ?[/qb] Nie lubie takich pytan. A skad my qrwa mamy wiedziec co? Wszyscy tam gramy od zawsze i wszystko wiemy. Raczej sa wyplacalni ale zobaczymy
|
|
|
Link skopiowany do schowka