|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Możecie wejść na stronę Admiralbet [ admiralbet.com] ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek: [/qb] racja sam zalozylem konto ale nie wierze zeby wyplacili kase z tego bonusa bo jakby wyplacali to by zbankrutowali w ciagu 2 dni przeciez mozna postawic 50 na tenis po kursie 1.01 a potem jeszcze raz 50 po kursie 1.01 i juz mozna wyplacac wiec to im sie na pewno nie kalkuluje i albo nie wyplaca kasy albo zablokuja wszystkim konta ale czekam na wasze info o wyplacie czy ktos ma juz wogle obrot o te 100 EUR zrobiony i wyslal prosbe o wyplate napiszcie PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
mozemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek: [/qb] Kasę zawsze da się wypłacić. Jeśli nie w tradycyjny sposób, to choćby SUREBETEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.
pozdr, sebau
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał sebau: [qb]tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.
pozdr, sebau[/qb] Na pewno? To jak to kurde jest? Czy ktos mnie może oświecic? Bo tam jest napisane tak: Please note: Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Betsmust be staked five times and Deposit Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal. Both promotional offers are valid until 04/07/2004! Orłem z angielskiego to ja nie jestem, ale twice to chyba znaczy - podwójnie, dwa razy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64 |
No u mnie tez pisało ze trzeba obrócic kaską 5 razy. A poza tym to co jest z tym serwerem? Padł? Zresztą nie dziwne by było skoro sie wszyscy tak rzucili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
5 razy? to jakas nowosc. gdzie to macie napisane? moze w wersji niemieckojezycznej? bo w angielskiej nie znalazlem. poza tym dzis dostalem maila z supportu i tez mi napisali ze wystarczy obrocic 2 razy, zreszta ten mail jest w temacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał sebau: [qb]tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.
pozdr, sebau[/qb] Na pewno? To jak to kurde jest? Czy ktos mnie może oświecic? Bo tam jest napisane tak: Please note: Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Betsmust be staked five times and Deposit Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal. Both promotional offers are valid until 04/07/2004! Orłem z angielskiego to ja nie jestem, ale twice to chyba znaczy - podwójnie, dwa razy?[/qb] wczoraj bylo 2 a dzis podobno podniesli sie juz na 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Tak ,trzeba pieniądze obrócić 5x.Pokapowali się że w *** ludzi się rejestruje tak więc trzeba im zminimalizować do maximum ewentualną wypłatę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To ciekawe, ale prawo jak i regulamin chyba nie działa wstecz i jak zakładałem konto wczoraj to chyba nie musze 5 obrotów robić?
Może ktoś wyśle do nich maila z pytaniem? Bo mój angielski jest zbyt słaby żeby odpowiednio sformułować pytanie. Jeszcze jakiegoś babola strzele.
Nawet jeśli jest, że 5 - to wystarczy postawic dwa razy po 50, żeby obrócić kwota 100E, tak jak chcieli. A potem trzy zakładziki za jakieś nędzne grosze (1E) żeby mieć postawionych pięć zakładów. Albo inaczej rozłożyć siły, jak kto woli. Czy dobrze myślę?
P.S. jak się robi zrzut z ekranu? Pytam tak na wszelki wypadek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]To ciekawe, ale prawo jak i regulamin chyba nie działa wstecz i jak zakładałem konto wczoraj to chyba nie musze 5 obrotów robić?
Może ktoś wyśle do nich maila z pytaniem? Bo mój angielski jest zbyt słaby żeby odpowiednio sformułować pytanie. Jeszcze jakiegoś babola strzele.
Nawet jeśli jest, że 5 - to wystarczy postawic dwa razy po 50, żeby obrócić kwota 100E, tak jak chcieli. A potem trzy zakładziki za jakieś nędzne grosze (1E) żeby mieć postawionych pięć zakładów. Albo inaczej rozłożyć siły, jak kto woli. Czy dobrze myślę?
P.S. jak się robi zrzut z ekranu? Pytam tak na wszelki wypadek:)[/qb] klawisz Print Screen i wklej np. do Painta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
przepraszam moglby ktos to przetlumaczyc:
Both promotional offers are valid until 04/07/2004!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
dobra, juz sie pokapowalem o co chodzi, pisza o tym w wersji niemieckiej: google przetlumaczyl mi to tak, ze registration bonus ma byc obrocony 5 razy, a deposit bonus (czyli 30% od depozytu) ma byc obrocone wraz z depozytem 2 razy; a wiec co innego pisza po angielsku a co innego po niemiecku, pisze do nich maila z zapytaniem czy to ze sie wczoraj zarejestrowalem tez zmusza mnie do obrocenia 5 razy a nie 2 jak bylo w wersji poczatkowej; pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał meyde9: [qb]przepraszam moglby ktos to przetlumaczyc:
Both promotional offers are valid until 04/07/2004![/qb] promocja obowiazuje do 4 lipca
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
zobaczycie jutro pewnie podniosa zeby trzeba bylo obrocic 10 albo 20 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
juz wszystko jasne; imho bardzo porzadna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ; zachowali sie profesjonalnie i odpisali po 5 minutach! oto szczegoly:
ja: on German version of Your site there are different conditions of using registration bonus than in English version; in German version it's written that registration bonus must be staked minimum 5 times before withdraw, in english version only 2 times; is this something new? i have registered acount in Admiralbet yesterday evening, what conditions of promotion are valid for me - i have to stake registration bonus 2 or 5 times before withdraw? thanks in advance
odpowiedz: Dear Sir!
We changed the conditions, but for you it will be still the 2-time turnover.
best regards
Admiral Sports Betting (UK) Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał meyde9: [qb]zobaczycie jutro pewnie podniosa zeby trzeba bylo obrocic 10 albo 20 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) w zasadzie to niezle kombinuja..ostatnimi czasy nawet mecze po kursach 1,06 nie wchodza..to tak gwoli scislosci jakby ktos chcial obrocic na tego typu "akcjach"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał main: [qb]juz wszystko jasne; imho bardzo porzadna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ; zachowali sie profesjonalnie i odpisali po 5 minutach! oto szczegoly:
ja: on German version of Your site there are different conditions of using registration bonus than in English version; in German version it's written that registration bonus must be staked minimum 5 times before withdraw, in english version only 2 times; is this something new? i have registered acount in Admiralbet yesterday evening, what conditions of promotion are valid for me - i have to stake registration bonus 2 or 5 times before withdraw? thanks in advance
odpowiedz: Dear Sir!
We changed the conditions, but for you it will be still the 2-time turnover.
best regards
Admiral Sports Betting (UK) Ltd[/qb] mozesz to dokladnie przetlumaczyc bo nie wszystko czaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
rzeczywiscie zmienili warunki, dla ludzi ktorzy rejestrowali sie przed zmiana (czyli np. wczoraj) wystarczy 2-krotne obrocenie bonusem, dla reszty 5-krotne;
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|