Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#61186 11/06/2004 19:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Możecie wejść na stronę Admiralbet [admiralbet.com] ?

Bonus: Unibet
#61187 11/06/2004 19:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek: [/qb]
racja sam zalozylem konto ale nie wierze zeby wyplacili kase z tego bonusa bo jakby wyplacali to by zbankrutowali w ciagu 2 dni
przeciez mozna postawic 50 na tenis po kursie 1.01 a potem jeszcze raz 50 po kursie 1.01 i juz mozna wyplacac
wiec to im sie na pewno nie kalkuluje i albo nie wyplaca kasy albo zablokuja wszystkim konta

ale czekam na wasze info o wyplacie
czy ktos ma juz wogle obrot o te 100 EUR zrobiony i wyslal prosbe o wyplate napiszcie
PZDR

#61188 11/06/2004 19:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Możecie wejść na stronę Admiralbet [admiralbet.com] ?[/qb]
mozemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61189 11/06/2004 19:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]po co sie tak wszyscy podniecacie. i tak nie wierze ze oni daja kase za darmo a potem dadza wam ja wyplaic :eek: [/qb]
Kasę zawsze da się wypłacić. Jeśli nie w tradycyjny sposób, to choćby SUREBETEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#61190 11/06/2004 19:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.

pozdr,
sebau

#61191 11/06/2004 19:53
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.

pozdr,
sebau[/qb]
Na pewno? To jak to kurde jest? Czy ktos mnie może oświecic?

Bo tam jest napisane tak:
Please note:

Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Betsmust be staked five times and Deposit Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal. Both promotional offers are valid until 04/07/2004!

Orłem z angielskiego to ja nie jestem, ale twice to chyba znaczy - podwójnie, dwa razy?

#61192 11/06/2004 19:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
No u mnie tez pisało ze trzeba obrócic kaską 5 razy. A poza tym to co jest z tym serwerem? Padł?
Zresztą nie dziwne by było skoro sie wszyscy tak rzucili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61193 11/06/2004 19:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
5 razy? to jakas nowosc. gdzie to macie napisane? moze w wersji niemieckojezycznej? bo w angielskiej nie znalazlem.
poza tym dzis dostalem maila z supportu i tez mi napisali ze wystarczy obrocic 2 razy, zreszta ten mail jest w temacie...

#61194 11/06/2004 19:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]tez zalozylem konto, ale w opisie promocji jest informacja, ze bonus trzeba zagrac nie 2 a 5 razy.

pozdr,
sebau[/qb]
Na pewno? To jak to kurde jest? Czy ktos mnie może oświecic?

Bo tam jest napisane tak:
Please note:

Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Betsmust be staked five times and Deposit Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal. Both promotional offers are valid until 04/07/2004!

Orłem z angielskiego to ja nie jestem, ale twice to chyba znaczy - podwójnie, dwa razy?[/qb]
wczoraj bylo 2 a dzis podobno podniesli sie juz na 5

#61195 11/06/2004 20:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Tak ,trzeba pieniądze obrócić 5x.Pokapowali się że w *** ludzi się rejestruje tak więc trzeba im zminimalizować do maximum ewentualną wypłatę.

#61196 11/06/2004 20:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To ciekawe, ale prawo jak i regulamin chyba nie działa wstecz i jak zakładałem konto wczoraj to chyba nie musze 5 obrotów robić?

Może ktoś wyśle do nich maila z pytaniem? Bo mój angielski jest zbyt słaby żeby odpowiednio sformułować pytanie. Jeszcze jakiegoś babola strzele.

Nawet jeśli jest, że 5 - to wystarczy postawic dwa razy po 50, żeby obrócić kwota 100E, tak jak chcieli. A potem trzy zakładziki za jakieś nędzne grosze (1E) żeby mieć postawionych pięć zakładów. Albo inaczej rozłożyć siły, jak kto woli. Czy dobrze myślę?

P.S. jak się robi zrzut z ekranu? Pytam tak na wszelki wypadek:)

#61197 11/06/2004 20:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]To ciekawe, ale prawo jak i regulamin chyba nie działa wstecz i jak zakładałem konto wczoraj to chyba nie musze 5 obrotów robić?

Może ktoś wyśle do nich maila z pytaniem? Bo mój angielski jest zbyt słaby żeby odpowiednio sformułować pytanie. Jeszcze jakiegoś babola strzele.

Nawet jeśli jest, że 5 - to wystarczy postawic dwa razy po 50, żeby obrócić kwota 100E, tak jak chcieli. A potem trzy zakładziki za jakieś nędzne grosze (1E) żeby mieć postawionych pięć zakładów. Albo inaczej rozłożyć siły, jak kto woli. Czy dobrze myślę?

P.S. jak się robi zrzut z ekranu? Pytam tak na wszelki wypadek:)[/qb]
klawisz Print Screen i wklej np. do Painta

#61198 11/06/2004 20:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
przepraszam moglby ktos to przetlumaczyc:

Both promotional offers are valid until 04/07/2004!

#61199 11/06/2004 20:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dobra, juz sie pokapowalem o co chodzi, pisza o tym w wersji niemieckiej:
google przetlumaczyl mi to tak, ze registration bonus ma byc obrocony 5 razy, a deposit bonus (czyli 30% od depozytu) ma byc obrocone wraz z depozytem 2 razy;
a wiec co innego pisza po angielsku a co innego po niemiecku, pisze do nich maila z zapytaniem czy to ze sie wczoraj zarejestrowalem tez zmusza mnie do obrocenia 5 razy a nie 2 jak bylo w wersji poczatkowej;
pozdro

#61200 11/06/2004 20:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]przepraszam moglby ktos to przetlumaczyc:

Both promotional offers are valid until 04/07/2004![/qb]
promocja obowiazuje do 4 lipca

#61201 11/06/2004 20:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
zobaczycie jutro pewnie podniosa zeby trzeba bylo obrocic 10 albo 20 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#61202 11/06/2004 20:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
juz wszystko jasne;
imho bardzo porzadna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ; zachowali sie profesjonalnie i odpisali po 5 minutach!
oto szczegoly:

ja:
on German version of Your site there are different conditions of using
registration bonus than in English version; in German version it's
written that registration bonus must be staked minimum 5 times before
withdraw, in english version only 2 times;
is this something new?
i have registered acount in Admiralbet yesterday evening, what conditions of
promotion are valid for me - i have to stake registration bonus 2 or 5
times before withdraw?
thanks in advance

odpowiedz:
Dear Sir!

We changed the conditions, but for you
it will be still the 2-time turnover.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd

#61203 11/06/2004 20:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]zobaczycie jutro pewnie podniosa zeby trzeba bylo obrocic 10 albo 20 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
w zasadzie to niezle kombinuja..ostatnimi czasy nawet mecze po kursach 1,06 nie wchodza..to tak gwoli scislosci jakby ktos chcial obrocic na tego typu "akcjach"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61204 11/06/2004 20:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał main:
[qb]juz wszystko jasne;
imho bardzo porzadna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ; zachowali sie profesjonalnie i odpisali po 5 minutach!
oto szczegoly:

ja:
on German version of Your site there are different conditions of using
registration bonus than in English version; in German version it's
written that registration bonus must be staked minimum 5 times before
withdraw, in english version only 2 times;
is this something new?
i have registered acount in Admiralbet yesterday evening, what conditions of
promotion are valid for me - i have to stake registration bonus 2 or 5
times before withdraw?
thanks in advance

odpowiedz:
Dear Sir!

We changed the conditions, but for you
it will be still the 2-time turnover.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd[/qb]
mozesz to dokladnie przetlumaczyc
bo nie wszystko czaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61205 11/06/2004 20:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
rzeczywiscie zmienili warunki, dla ludzi ktorzy rejestrowali sie przed zmiana (czyli np. wczoraj) wystarczy 2-krotne obrocenie bonusem, dla reszty 5-krotne;

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1