|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Sobota 26.08.2006 Kupon 1 Profek:
1.MC - Arsenal 2 1.76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
2.Leverkusen - Wolfsburg 1 1.54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
3.Southampton - Preston 1 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
4.Hämeenlinna - Rakuunat 1 1.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AKO:8.77 STAWKA:400 EWK:3157.20
Taki 1 kupon zagrywam dzis w Profie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 3 Profek:
1.Hämeenlinna - Rakuunat 1 1.66 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2.Cercle Brugge - Genk x2 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3.Tamworth - Exeter x2 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
4.Oxford - Northwich 1 1.54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AKO:4.22 STAWKA:200 EWK:759.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 2 Profek:
1.Norwich - Barnsley 1 1.73 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2.Borussia M. - Arminia Bielefeld 1 1.78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3.REAC - Ujpest 2 1.69 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
4.Hellerup - Lyngby x2 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AKO:6.24 STAWKA:100 EWK:561.60 Trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STAN:+11092.95
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 1 Profek:
1.Austria Wieden - Ried 1 1.54
2.Breda - Ajax 2 1.54
3.Trabzon - Denizli 1 1.58
4.Xanthi - Ergotelis 1 1.47
5.Santander - Atletico Madryt x2 1.37
AKO:7.55 STAWKA:300 EWK:2038.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 2 Profek:
1.Kaiserslautern - Paderborn 1 1.58
2.Kilmarnock - Rangers 2 1.64
3.Trnava - Petrzałka x2 1.39
4.Anderlecht - Bruggia 1x 1.21
5.Cibalia - Dinamo Zagreb 2 1.41
AKO:6.15 STAWKA:200 EWK:1107
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 3 Profek:
1.Sakaryaspor - Fenerbahce 2 1.58
2.Real - Villarreal 1 1.55
3.FH Hafnarfjordur - Breidablik 1 1.32
4.Trabzon - Denizli 1 1.58
5.Santander - Atletico Madryt x2 1.37
AKO:7.00 STAWKA:100 EWK:630
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 4 "Hardcore" STS:
1.Trnava - Petrzałka 2 2.50
2.Santander - Atletico M 2 2.30
3.Anderlecht - Brugge 1 1.90
4.Austria W. - Ried 1 1.55
5.Cibalia - Dynamo Zagrzeb 2 1.50
6.Breda - Ajax 2 1.55
7.Xanti - Ergotelis 1 1.45
8.Kilmarnock - Rangers 2 1.60
9.Trabzon - Denizli 1 1.55
10.K'lautern - Paderborn 1 1.60
AKO:226.52 STAWKA:20 EWK:4077
AKO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kolego podliczyłem Twój bilans i wyszedł troszkę inny niż podajesz. Wynika to zapewne z tego, że za niektóre trafione kupony nie odliczałeś sobie wkładu.Tak więc Twój bilans na dzień 27.08 nie wynosi tak jak podałeś + 11092,95 tylko 7936,35.
W pierwszej rubryce masz wszystkie wysłane przez Ciebie kupony natomiast w 2 rubryce trafione kupony.
700 100 100 300 150 - 513 500 300 200 - 1026 100 250 220 200 200 100 - 811,80 150 - 1065,15 400 110 100 100 150 - 1062,45 200 100 150 150 100 298 120 200 - 691,20 200 100 150 - 657,45 300 - 1749,60 100 100 130 100 300 400 148 - 696,65 200 - 1243,80 150 - 723,60 200 200 100 100 500 200 150 - 1426,95 100 200 - 1299,60 100 - 405 200 - 2178 200 - 1292,40 100 500 150 100 200 100 200 - 504 200 50 200 200 200 100 150 50 150 - 1262,25 150 - 2245,05 200 200 - 700,20 300 150 100 400 200 400 - 3675,60 300 100 300 450 100 200 370 100 100 400 100 - 561,60 200
Razem: - 17855 + 25791,35 = + 7936,35
Nie podliczyłem 4 ostatnich kuponów na sumę 300 + 200 + 100 + 20= 720 zł
Jeśli się gdzieś pomyliłem to z góry przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
Kidd Ty nie masz co robic tylko mu temat podliczac ???? lepiej idz zajmij sie wlasnymi sprawawi idz sie uczyc pracowac itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Akurat Kidd ma racje,też zwróciłem autorowi tematu na to uwagę,ale to jego temat i niech robi jak uważa,choć moim zdaniem to jest faktyczne zawyzanie wygranych i to spore....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23 |
mtudor podaje bardzo dobre kupony, a ci jeszcze nosami kreca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> i co, troche sie nie zgadza to taka tragedia? Czy wy zawsze musicie przypieprzac sie do tych, ktorzy maja lepsze efekty od was? Taka typowa polska zawisc. Moze jeszcze skany kuponow szanowni panowie sobie zycza? Przeciez wszystko trzeba sprawdzic! Niejeden wspanialy typer zaprzestal podawania typow na tym forum, nie dziwie sie. Maja k...a kupony podane na tacy od czlowieka, ktory odwala dobra robote, mieliby leb na karku - graliby bez dyskutowania, ale nie, trzeba politykowac, dogryzc. Przyznam, monitoruje wiele for i "gram kilku graczy" bez przerwy, z naprawde bardzo dobrym skutkiem. Mtudor ma bardzo dobry yield i chyba o to w tym wszystkim chodzi, nie? Nie znam was osobiscie i nie krytykuje was jako OSOBY, jedynie wasze podejscie do sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
i co, troche sie nie zgadza to taka tragedia? 3 tysiaki tylko troche sie nie zgadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 209 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Cisza !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
po to wlasnie wymyslono priv zeby na ten priv pisac a nie burdel mu robicie na temacie. mtudor sorry ale musialem cos napisac... Prosze moderatorow o usuniecie mojego oraz powyzszych postow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
mtudor Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Tak jak pisałem wcześniej ogólne podsumowanie zrobie po weekendzie a tu widze w moim temacie ostre podliczanie pieniędzy.Postanowiłem że jak dojde do 10 tys na czysto nie bede podawał stawek tylko kupony.
STAN:+7216.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24 |
ale stawki są konieczne bo wtedy widać jak traktujesz dany kupon. Jaki on jest twoim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 1 Profek:
1.LASK Linz - Austria W. Am 1 1.35
2.Kosice - Zilina x2 1.38
3.Bohemians - Shamrock 1 1.95
4.Sevilia - Levante 1x 1.12
AKO:4.07 STAWKA:380 EWK:1391.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 2 STS:
1.Sevilla - Levante 1 1.55
2.Koszyce - Żilina x2 1.37
3.LASK Linz - Austria W Am. 1 1.40
4.Bohemians - Shamrock awans 1 1.40
AKO:4.16 STAWKA:150 EWK:561.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 1 Profek:
1.LASK Linz - Austria W. Am 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2.Kosice - Zilina x2 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3.Bohemians - Shamrock 1 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
4.Sevilia - Levante 1x 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AKO:4.07 STAWKA:380 EWK:1391.9 Bohemians <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 2 STS:
1.Sevilla - Levante 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2.Koszyce - Żilina x2 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3.LASK Linz - Austria W Am. 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4.Bohemians - Shamrock awans 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
AKO:4.16 STAWKA:150 EWK:561.6 STAN:+6686.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kupon 1 Profek:
1.Tubize - Lommel 2 2.29
2.Pachuca - Queretaro 1 1.75
3.Atvidaberg - Ljungskile 1x 1.31
AKO:5.25 STAWKA:100 EWK:472.50
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|