|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Radwańska wstyd. tyle mam do powiedzenia jeżeli będzie gadanie i sama będzie marudzić na zmęczenie, to sorry Winnetou, ale jak może zawodniczka ze światowego topu może nie mieć sił następnego dnia po ledwie 2 h spotkaniu ?  to już nie chodzi o przegrane pieniądze, chodzi o położeniu lachy, braku walki i agresywności i zmarnowaniu życiowej szansy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
co ta Pisia zagrała dzisiaj, aż niewiarygodne  wczoraj mecz życia, dzisiaj taki piach  Li Cibulkovą zniszczy w finale, no chyba że jej psycha siądzie - wtedy 50/50 ;-) Jeżeli dużo pójdzie na Linke, to z wygranej będzie cieszyć się Cebula. Taka prawda. sugerujesz ze li sprzeda ? W koncu final Szlema, tam sie tylko sprzedaje mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Radwańska wstyd. tyle mam do powiedzenia jeżeli będzie gadanie i sama będzie marudzić na zmęczenie, to sorry Winnetou, ale jak może zawodniczka ze światowego topu może nie mieć sił następnego dnia po ledwie 2 h spotkaniu ?  to już nie chodzi o przegrane pieniądze, chodzi o położeniu lachy, braku walki i agresywności i zmarnowaniu życiowej szansy może jakaś nerwica w sensie za dużo myślała o meczu za dużo emocji , nie mogła spać itd itp takie cuś też nieźle wyniszcza i odbiera siły , z drugiej strony turniej już troche trwa i dziwie się bo ja jako organizator to bym dzień wolny po ćwierćfinale zarządził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
czas na itf, zanim livebetting sie zacznie pare pewek: Anett 1,66 Tara 2:0 po kusi 1,8 Carina 1,61
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Cibulkova dziś wygra , już na nią kursy spadają na djoko tez spadaly z wawrinka  Aga swój cel wymarzony zrealizowala bo pokonała Azarenkę , dzis nie będzie tak zmotywowana i tu upatruję szans Cibulkovej, Aga może ją zlekceważyć, jak to często bywa po pokonaniu trudniejszej przeszkody jednak zabraklo motywacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Stachu, Stachu i jeszcze raz Stachu. Oby tak właśnie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Szkoda Agusi.
Była szansa na finał jak rzadko kiedy, a tu taka klapa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Była szansa na wzięcie turnieju a tu rzeczywiście - totalna klapa. Dobrze, że Klapek powalczył i wg mnie weźmie ten finał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Gofry jakie dziś komentarze na anglojęzycznych portalach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Siema Sorry, ale taki mamy klimat Radwańska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Stachu, Stachu i jeszcze raz Stachu. Oby tak właśnie było  Oby... niekoniecznie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło W Białymstoku -17 stopni teraz , co to było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Gofry jakie dziś komentarze na anglojęzycznych portalach? [quote=Danielsan]*Goget [/quote Jaka literówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Była szansa na wzięcie turnieju a tu rzeczywiście - totalna klapa. Dobrze, że Klapek powalczył i wg mnie weźmie ten finał  Klapek ? WTF
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
Przebisia łoj szkoda a taka była ładna , amerykańska
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Była szansa na wzięcie turnieju a tu rzeczywiście - totalna klapa. Dobrze, że Klapek powalczył i wg mnie weźmie ten finał  Klapek ? WTF Chodzi mi o naszego gościa z debla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Klaasen R./Butorac E. - Kubot L./Lindstedt R. 2.09 1.66
bedzie 1 tytul wielkoszlemowy dla polaka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wierzę, że tak. Trzeba szukać lepszego kursu, choćby o odrobinę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
na tym poziomie już wszystko możliwe , zadecydować mogą pojedyncze pilki, jedno przelamanie może zadecydować o meczu, ale z tego co widziałem Kubot wcale nie stoi na straconej pozycji, kursy powinne byc 50 na 50 ,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|